Şimdi Ara

Lenovo Y500- 1799 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
1.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-y500-59352499-i7-3630-8g16ss1tb-15-62vga-134697763

Herkeste var mı bilmiyorum ama bana birde GG %10 indirim göndermiş; World puan kampanyasıyla birleştirdiğimde 1570 liraya geliyor ki bu ayarda bir laptop için bence oldukça uygun.

• 2 gündür tartışıyoruz iade edilmiş ürün alınır mı diye.
    %10 çek ile 1619 TL + 50 TL WP puan veriyor ki bu fiyata en dandik İ7' yi bile vermezler.
  • merhaba aciklama dvd-rw yok deniyor bu ne demek elinizdeki cd yi nu notebooka nasil takicagiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkmid

merhaba aciklama dvd-rw yok deniyor bu ne demek elinizdeki cd yi nu notebooka nasil takicagiz

DVD yok çünkü onun yerine 2. Ekran kartını koymuşlar.
    Aslında DVD rom yanında verilmeliydi, dileyen 2. Kart yerine DVd rom kullanırdı.

• Hocam açıkçası doa ürüne ben 1000 lira olsada vermem. Onun yerine sahibindende ikinci el ürünlere bakın. En azından sahibinden temiz kullanılmış ürün bulursunuz. Tabi bu benim şahsi görüşüm.Yoksa fiyat olarak gayet iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afusan -- 13 Kasım 2014; 20:53:48 >
  • DOA nedir:
    https://eksisozluk.com/doa-urunu--1694580

• normalde 2300 e gördüm bunu n11 de belki daha düşük vardır ama 500 lira için değmez doğru
  • Bu modeller için touchpad sorunu yüzünden DOA olduğu yazıldı.
    Tek sorun buysa bence önemsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 13 Kasım 2014; 21:07:36 >
  • %10 Dan önce sipariş geçmiştim şimdi iptal edip tekrar %10 ile sipariş geçmek için satıcıya ulaşmaya çalışcam.. gerçi %10'u da çek satıştan alıcam ona göre kargoyu da bu gün göndermiş... bakalım inşallah anlayışlı biridir. firma bu galibawww.hizlimarket.com/

aksi takdirde 179 Tl zarar

bu arada n11 de var diyen arkadaş orda da aynı isimle bu satıcı var.. orda ki y510p 2399 aynı satıcı ve yine yenilenmiş ürün ibaresi var
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ban yemiş konusu burada
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=99364223&p=1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty_1

%10 Dan önce sipariş geçmiştim şimdi iptal edip tekrar %10 ile sipariş geçmek için satıcıya ulaşmaya çalışcam.. gerçi %10'u da çek satıştan alıcam ona göre kargoyu da bu gün göndermiş... bakalım inşallah anlayışlı biridir. firma bu galibawww.hizlimarket.com/

aksi takdirde 179 Tl zarar

bu arada n11 de var diyen arkadaş orda da aynı isimle bu satıcı var.. orda ki y510p 2399 aynı satıcı ve yine yenilenmiş ürün ibaresi var

N11' de defalarca bu şekilde iptal edip aynı ürünü yeniden sipariş geçtim, hiç sorun çıkmadı.

• TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    evet bende yaptım satıcı sorun çıkarmadı. pahalı siparişten gelen kargo no'yu 2. siparişe girdi. şimdilik yolunda gidiyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.