Şimdi Ara

MORHİPO JACK & JONES MONT (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
5
Favori
18.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Orijinalden alıntı: bymyWILL

quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Orijinalden alıntı: bymyWILL

Len 2 hafta önce boynerden 130 a aldim nerdeyse yariya düşmüş.

ben onun icin firsata göre ihtiyaclarımı tamamliyorum .. bir ayakkabi almak icin 6-7 ay bekledigim oldu..

Ya bende genelde internetten kovalıyorum böyle şeyleri evde adım çıktı mezarcı diye ama bu jj montun düşeceğini düşünmemiştim bukadar

valla bu sicak firsatlar ahalisi ne tepkiler aliyor diger arkadas ve akrabalarindan acaba bunun üzerine konu acilir

aynen ailede adım çıktı benim de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

kargo befava olmuş.

kargo beleş olunca fayanamafım alfım akşamfan beri sepette beklettiğim L befen siyah montu. İnşallah benfen faha çok ihtiyacı olan birinin hakkına girmemişizfir. Sitefe böyle bir bug var sanırım, sepete atınca sonsuza kafar kalıyor sepette. Veyahut bir başkası siyah almak istemefiği için sepetimfe kalmıştı.

d harfi kırık, onun yerine f kullanıyorum, okuyan arkafaşlar kusuruma bakmasınlar.

o site varya beni delirtti bu saat oldu uyutmadı once 10 lira cekimi yedi vazgecmedim baska hesaba baktım oraya da tanımlamıslar senin gibi aksamdan beri beklettigim bordo medium montu diger sepetden cıkarıp hemen yeni hesaptakine ekledim bu seferde fiyatı 129.50 gormeye basladı baska tarayıcı ile kasdım tekrar 77.97 gordu sonra ceki kullandım 67.97 kargo beleş 6 da taksit yaptım gordunmu len morhipo kim daha büyükmüş umarım degmişdir kafam kazan oldu sabah da iş var iyimi ettik bilemedim

İyi yapmışsın hocam takip efip almakla, bakarsın fiyat 1 gün sonra 130 olur pişman olurfun. bu arafa fark ettim siyahın L befeni varmış.

morhipo/boyner/ykm, buralarfan bir ürün alacaksanız mutlaka bekleyin. genellikle 1-2 ay sonra fiyatları füşürüyorlar her seferinfe. 120 ye alfığım bir şey 80'e , 220'ye alfığım bir şey 180'e füşmüştü. Normalfe bu şirket grubunu kullanmıyorum çalışanlarının saygısızlıklarınfan ötürü ama istefiğim bir ürün safece bunlarfa olunca el mecbur oluyor.
  • yarın sabah almayı düşünüyorum bordo yada siyahı karar veremedim henüz
  • Kargo bedava olunca dayanamayıp bende aldım. 68 liraya geldi, avantajixte var. Ponderosa Pine - S bedenin sonuncusunu ben almışım
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüh ya dün akşam 3 sipariş verdim kargo bedava olsun diye boşu boşuna 12 adet fahiş fiyattan pil aldık iyimi.
  • Bende ponderosa pine renginin s modelini sepete atmıştım. Şuan bakıyorum silinmiş sepetimde ürün yok. Stok arttırmak için ne yapmak lazım bilgisi olan var mı? Bugün boynerde denedikten sonra alacaģım sanırım.

• Büyük ihtimalle benim sepettekini sen aldın kardeş güle güle giy

• Kendime ve kardeşime aldım daha önceden. Normalde deri mont kullanan birisiyim. Fakat J&J Danimarka markasıdır ve bu montun Avrupa satış, Danimarka satış fiyatlarının yanında 60-70 tl'ler bedava. Danimarka malı olduğu için soğuk ve rüzgar geçirmiyor. Akşamları, geceleri ben içine t-shirt giyerek çıkıyorum. Tüm bu kadar sıcak tutmasına rağmen çok hafif bir mont, üzerinde var, yok anlaşılmıyor.
    Kötü tarafları sigara değdi mi gider Bir de çok kişi de var ama ben de siyah rengi var. Siyah ile o kadar çok pişti olmuyorsun
  • urk U kullanıcısına yanıt
  • Çeki olan varmı, bide ben asil alayım kargo bedavayken

• Bu bordo(fig) renginin mediumunu sepette tutan arkadaş varsa bıraksın. Bizde nasiplenelim :)

• 1,79 95 kiloyum l mı xl mi olur sizce
  • 181 boya 80 kilom var orta halli göbek var medium mu large mı almalıyım sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahasss

1,79 95 kiloyum l mı xl mi olur sizce

xl kesinlikle. ben 175, 80 kiloyum, l oldu.
  • wind06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler XL aldım fig renginden aslında geçen sene jj almıştım büyük kaban gibi şişme olanlardan evde kimse yok bedeni unuttum:D
  • 182 boyundayim 72 kiloyum begendigim renkler arasinda bir tek l bedeni var. L buyuk mu gelir dersiniz hafif gobek var, gogusler ve omuzlar fazla yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SasabtrmS -- 14 Kasım 2014; 9:53:23 >
  • çek olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SasabtrmS

182 boyundayim 72 kiloyum begendigim renkler arasinda bir tek l bedeni var. L buyuk mu gelir dersiniz hafif gobek var, gogusler ve omuzlar fazla yok

Biydan sorun olmaz ama 72 kg ya L buyuk gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: yeke92

181 boya 80 kilom var orta halli göbek var medium mu large mı almalıyım sizce

large.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.