Şimdi Ara

9.90 tl i-mu hoparlör (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
20
Favori
18.711
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum. Sitedeki bazı aksaklıklardan dolayı ödemede tereddüte düştüm, Site yöneticisi Emre bey ile görüştüm, saolsun bize güvenerek arkadaşlarla aldığımız 8 adet ürünü ücretini teslim sonrası ödeme şartıyla gönderdi, ürünler gelir gelmez havalesini yaptık, ürünlerin fiyat+kalite kombinasyonunu gören diğer arkadaşlarla önce 23 sonrada 11 olmak üzere toplam 42 adet hoparlör aldık:), yine saolsun Emre bey bu alışverişte arızalı bir ürünün yerine ve eksik gönderilen 1 ürünün yerine sözümüze itimat ederek hemen yenisini gönderdi.

Almak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim ben 6 adet aldım 6 adeti nemi yapacağım 10-15 tl.ye eş dosta bundan güzel hediyemi olur:)...

• quote:

Orijinalden alıntı: zaptiye05

Arkadaşlar bende bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum. Sitedeki bazı aksaklıklardan dolayı ödemede tereddüte düştüm, Site yöneticisi Emre bey ile görüştüm, saolsun bize güvenerek arkadaşlarla aldığımız 8 adet ürünü ücretini teslim sonrası ödeme şartıyla gönderdi, ürünler gelir gelmez havalesini yaptık, ürünlerin fiyat+kalite kombinasyonunu gören diğer arkadaşlarla önce 23 sonrada 11 olmak üzere toplam 42 adet hoparlör aldık:), yine saolsun Emre bey bu alışverişte arızalı bir ürünün yerine ve eksik gönderilen 1 ürünün yerine sözümüze itimat ederek hemen yenisini gönderdi.

Almak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim ben 6 adet aldım 6 adeti nemi yapacağım 10-15 tl.ye eş dosta bundan güzel hediyemi olur:)...

hayırlı olsun hocam toptan almışsınız :)

• eyvallah üstad napayım sıcakfırsat görünce dayanamıyorum:)
  • 2.0 olan sesi gayet iyi ..laptopun kenarin tv nin kenarina super süs eşyası gibi duruyor. Malzeme kaliteli keşke cokca alip hediye diye bir kenardastok yapsaydim diyorum.

Her iki ses duzeyi ortada ve odada ses yeterli geliyor daha fazlasi öbür odalardakileri rahatsiz ediyor.
     9.90 tl i-mu hoparlör 9.90 tl i-mu hoparlör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Toma Hawk

quote:

Orijinalden alıntı: zaptiye05

Arkadaşlar bende bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum. Sitedeki bazı aksaklıklardan dolayı ödemede tereddüte düştüm, Site yöneticisi Emre bey ile görüştüm, saolsun bize güvenerek arkadaşlarla aldığımız 8 adet ürünü ücretini teslim sonrası ödeme şartıyla gönderdi, ürünler gelir gelmez havalesini yaptık, ürünlerin fiyat+kalite kombinasyonunu gören diğer arkadaşlarla önce 23 sonrada 11 olmak üzere toplam 42 adet hoparlör aldık:), yine saolsun Emre bey bu alışverişte arızalı bir ürünün yerine ve eksik gönderilen 1 ürünün yerine sözümüze itimat ederek hemen yenisini gönderdi.

hayırlı olsun hocam toptan almışsınız :)

doatum hayirli olsun. radyolu olanlardan aldin mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

2.0 olan sesi gayet iyi ..laptopun kenarin tv nin kenarina super süs eşyası gibi duruyor. Malzeme kaliteli keşke cokca alip hediye diye bir kenardastok yapsaydim diyorum.

Her iki ses duzeyi ortada ve odada ses yeterli geliyor daha fazlasi öbür odalardakileri rahatsiz ediyor.

Tüh kaçırdık bitti bu ürün.

• Ben tanesi 10 TL iken 15 tane karışık sipariş verdim, iş yerindeki arkadaşlara 20 TL den sattım. Ses çok güzel yayılıyor göründüğü gibi değil. Anlayanlar alıyor.
    bugünde 6 tane daha sipariş verdim.
  • Alanlar yorum atsında bizde alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

2.0 olan sesi gayet iyi ..laptopun kenarin tv nin kenarina super süs eşyası gibi duruyor. Malzeme kaliteli keşke cokca alip hediye diye bir kenardastok yapsaydim diyorum.

Ben de bunlardan aldım. Sesi de tipi de guzel. İs yerinde kullanıyorum:) ben alırken son 2 adet kalmıstı, keske ikisini de ben alsaydım:)

• Aliexpress te 150 dolara aynı ürün var.

• Stok gelmeyecek mi? bir haber yok mu?
  • ilginç site, bu dandik hoparlörün yanında Focal Chorus ta satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

ilginç site, bu dandik hoparlörün yanında Focal Chorus ta satıyor

hocam dandik derken kaç tane aldınız?
    hangilerini aldınız?
  • i-mu i-dop ürününe kimse ilgi göstermemiş ama iphone 4 - 4s telefonu olanlar için çok kullanışlı. ürünün tanıtımında belirtilmemiş ama iphone'u oturttuğunuz zaman hoparlör olarak kullanım haricinde benim için çok daha önemli olan ŞARJ etmesi. telefonum için şarj dock'u arıyordum bu ürün mükemmel oldu. ayrıca ipodları oturtmak içinde büyüklüğüne göre değişen plastik adaptörlerde çıkıyor içinden. tavsiye ederim...
  • asus tablete takılır mı bu hopörlör?
  • bennuarda B kullanıcısına yanıt
    Tabletinizde usb girisi ve 3.5 jack yokmus.gibi.konusuyorsunuz

• Arkadaşlar ürün bir saat önce geldi, beklediğimden baya bi iyi çıktı. Bence kaçırmayın alın, bidaha bu fiyata bulamazsınız
  • Arkadaşlar titreşimden memnun kalan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by oguz

Arkadaşlar ürün bir saat önce geldi, beklediğimden baya bi iyi çıktı. Bence kaçırmayın alın, bidaha bu fiyata bulamazsınız

Alın diyonuz da sepete atınca 20 TL oluyor.20 TL'ye daha iyisi bullunamaz mı sen hangi ürünü aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

quote:

Orijinalden alıntı: by oguz

Arkadaşlar ürün bir saat önce geldi, beklediğimden baya bi iyi çıktı. Bence kaçırmayın alın, bidaha bu fiyata bulamazsınız

Alın diyonuz da sepete atınca 20 TL oluyor.20 TL'ye daha iyisi bullunamaz mı sen hangi ürünü aldın?

Evet, daha iyisi bulunamaz 30 lira olsa bile daha kârlı, yurtdışında en ucuzu 25 Dolardan başlıyor. Ben magicbox modelinden aldım, gerçekten parasını hak ediyor, beklediğimden daha iyi çıktı ama kablosunu çok ince yapmışlar hemen kopcakmış gibi duruyor, benimkinin kablosu hafif yerinden oynamış bazen kabloyu azcık uca doğru itmek gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.