Şimdi Ara

Gold bilgisayar Bonus Kampanyası ( 1299TL i5 Dell Notebook)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.074
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Gold bilgisayarda 500-999 TL arası alış verişlerde 50 TL,1000 TL üzeri alış verişlerde 100 TL Bonus veriyor bence değerlendirilebilir.

Mesela: Dell B21W45 i5 4/500 2GB VGA notebook 1399 TL fiyat var gazetede extra 100 TL bonus ile 1299 TL ye geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkasbeyi -- 13 Kasım 2014; 11:43:09 >

• Sanırım aynısı n11 de 1250 ye geliyordu yalnız stok 5 adetti dün bakmıştım, maximum kart kampanyasıyla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baktım ama öyle bir fiyat göremedim en düşük fiyat 1549 TL link atarsanız burada ki arkadaşlar da net cevap sahibi olurlar
  • bonus değil de GOLD BONUS veriyor, dikkat.

• O bilgisayar 1299 du goldda 1 ay önce felan ben aldim 50 TL de kupon vardı o donem.... Bilgisayarı aldigima pişman oldum bence performansı iyi değil belki RAM eklesem birşey olur ama bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

bonus değil de GOLD BONUS veriyor, dikkat.

Hayır Bonus veriyor Garantinin adı bile yazıyor gazetede
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkasbeyi

quote:

Orijinalden alıntı: laider

bonus değil de GOLD BONUS veriyor, dikkat.

Hayır Bonus veriyor Garantinin adı bile yazıyor gazetede

okuyun

http://www.gold.com.tr/gold-bonus-kampanyasi_lp146853011?utm_source=goldcomtr&utm_medium=sliderbanner&utm_campaign=bonus_kampanyasi

görün

Gold bilgisayar Bonus Kampanyası ( 1299TL i5 Dell Notebook)

• DİĞER BANKA BONUS ÖRNEK İNG VS GEÇMİYOR VS BÖYLE YAPARAK MÜŞTERİ KAYBEDİYOR ZATEN GOLD PAHALI MAHHALLEMİZDEKİ BİLGİSAYARCI BİLE DAHA İİ FİYATA ÜRÜN VERİYORR SİZDE ÇEVRENİZE BAKINN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.