Şimdi Ara

Reeder A10iQ Tablet Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Reeder A10iQ 9,7" Tablet satın aldım. Şu an çok memnunum. Ancak bu tablete uygun STYLUS olmayan bir ince uçlu kaleme ihtiyacım var. Önerebileceğimiz bir kalem var mıdır?

Ürün Özellikleri
    Ekran Ebatı 9.7 inch
    İşlemci Mimarisi x86
    Ağ bağlantı özellikleri Wi-fi (kablosuz ağ) 802.11b/g/n, 3G (USB Modem ile)
    Arka kamera 5 MP
    Bluetooth Evet/Var
    Dokunmatik Ekran Evet/Var
    Pil Süresi 1-10 Saat
    Ön kamera 2 MP
    Bellek 2 GB
    GPS Hayır/Yok
    3G Mobil Modem, USB Modem (Vınn, Vodem, Jet)
    Wi-Fi Evet/Var
    Görüntülü Görüşme Evet/Var
    İşlemci Çekirdeki Yapısı Quad Core (Dört Çekirdek)
    İşlemci Markası Intel
    İşletim sistemi Android 4.4
    Kart Yuvaları MicroSD
    Mini HDMI Hayır/Yok
    USB Evet/Var
    Ekran teknolojisi Retina 2048*1536
    Hareket sensörü 360° G-sensor
    İşlemci Modeli Intel Baytrail Z3735D
    Disk Kapasitesi 16 GB
    İşlemci Hızı Quad Core 1.8 Ghz
    agirlik <500 Gram
    boyut 239.95 mm(L) * 169.45 mm(W) * 7.9 mm(H)

Teşekkürler.

• Bugün Teknosa'ya gittim. İnce uçlu bir tablet kalemi aradığımı ilettim. Ancak, bu ince uçlu kalemlerin hiç bir tablette çalışmadığını iletti. Kendisine Samsung Note3'ün kaleminde bahsettiğimde bu sistemin sadece Samsung'da olduğunu ve Samsung'un kendine has bir manyetik kalem geliştirdiğini iletti. Kısacası STYLUS kalemden başka bir seçenek kalmadı. Ancak o da işimi görmeyecetir. Reeder'a bu durumu ilettim. Bakalım ne diyecekler. Eğer benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa Reeder'a mail atsınlar ki, belki çözüm yoluna gidebilriz.

İyi günler.
  • Maalesef olmaz. İnce uçlu kalemlerin çalışması için dokunmatik ekranın altında manyetiği algılayacak ayrı bir sistemin bulunması gerekiyor. Bu da maalesef sadece note serisinde var.(lg ve sony nin farklı bir patent altında yakında, bu sistem gibi bir sistemi piyasaya sürebileceği dedikoduları altında bunu yazıyorum.)

Bu reeder'in tek başına çözebileceği bir sorun gbi durmuyor yani.

Ama umarım bir şekilde sana istediğin hizmeti ulaştırırlar. O zaman ben de bir a10iq siparişi veririveririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı tableti bende kullandım gerçekten kaliteli bir tablet oyun performansıda çok iyi tam istediğim gibi tavsiye ederim.
  • geçen bi arkadaşımda kullanma fırsatım oldu bu modelini çok hoşuma gitti. almayı düşünüyorum.
  • arkadaşlar adonit jot pro isminde bir tablet kalem buldum. Türkiye'ye tek bir firma getiriyor. Yurt dışından sipariş verdim. burada pahalı. eğer olumlu sonuçlar alırsam buradan yazacağım.
  • Bende 9 - 10 iç bir tablet ararken teknosada bu tablet denk geldi..Teknosadaki eleman öve öve bitiremedi.. bu tabletten almayı düşünüyorum.tabletten çok fazla beklentim yok..Wifi çekimi iyi olsun arka kamera ve şarjı iyi olsun yeter..sizce nasıldır? başka altarnetif varmıdır?
  • reeder markası yerli bir üretimdir. intel ile ortak olarak tablet üretmeye başlayınca atılım yaptılar. ben 20 gündür kullanıyorum. sarj konusunda çok iyi. wi-fi olarak kullandığım sürece web sayflarında gezinti olsun facebook, twitter gibi sosyal ağ kullanımlarında olsun hiç sorun yaşamadım. kamera konusunda çok bir beklentin olmasın. sonuç olarak 5mp kamerası var. ancak retina ekrana (yüksek çözünürlüklü) sahip olması android 4.4 kullanması tabletin tüm eksiklerini örtüyor. benim düşünce fiyat performans olarak çok iyi bir tablet. yinede son kara sizin tabi ki.
  • Bu ürün ile ilgili açmış olduğum konu, detayli bilgiyi buradan görebilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_100012285/tm.htm
  • Nota ultrafine galiba aradığınız şey bu ama burda yok bulan olursa buraya yazarsa sevinirim.
  • bunda da çin malı tabletler gibi 1GB mı uygulama yükleme alanı bi yardımcı olsanız bende almayı düşünüyom
  • Arkadaslar bu tablete muadil baska bir oneriniz varmidir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasım aldı inceledim samsung t800 ayarında bir tablet helal olsun reeder a alınası olmus baska android bakma derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.