Şimdi Ara

LG G3 - SONY Z3 - IPHONE 5S- IPHONE 6 - HTC ONE M8, SİZCE EN İYİSİ HANGİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
4.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar LG G3 - SONY Z3 - IPHONE 5S - IPHONE 6- HTC ONE M8 bu 5 telefon arasında çok git gel yaptım, sizce bu telefonlardan hangisi en iyisi ve nedeni..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pandomim00 -- 14 Aralık 2014; 22:20:39 >

• LG G3 = güzel telefon ama 2K ekranı nedeniyle çabuk ısınan ve pili çabuk tüketen bir telefon. bazı yorumlarda 2K ekran olması nedeniyle donanımı yetersizlik gösterebiliyor.
    Z3 = bana göre G3 ten daha iyi telefon. full HD ekran olması gene bana göre daha iyi. bataryayı sömüren bi yapısı yok. arayüzü saf androidden fazla uzaklaştırılmamış. bu nedenle stabilitesi uzun süre gider.
    5s = bataryasını görmezden gelirsek 64 bit işletim sistemi olması güzel. 2 çekirdekli ve 1.2 ghz olmasına rağmen testlerde 801 den iyi sonuçlar alıyor. ios un stabilitesi de cabası. ama gel görelim ki bataryası vasatın altında
    M8 = kamerasını saymazsak benim görüş ve düşüncelerime göre üstteki 3 telefondan da iyi. arayüzü stabilite açısından nexustan sonraki en iyi cihaz. yazılım olarak 1. htc 2. sony olarak bakıyorum ben. bataryası birazdaha iyi olsaydı çok daha iyi olurdu.

ama sen G3 ile Z3 arasında kaldıysan bence Z3...

• Z3

G3
    M8
    5s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRad67 -- 13 Kasım 2014; 10:25:45 >
  • Ben 5s i çok begeniyorum ama seninde dedigin gibi batarya kötü bide ekranı bana çok küçük geliyo, G3 ve Z3 arasında ise bende şuan Z3 den yanayım ama kararım bu başlıkda yazılan yorumlara göre yön değiştirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavzerturk

LG G3 = güzel telefon ama 2K ekranı nedeniyle çabuk ısınan ve pili çabuk tüketen bir telefon. bazı yorumlarda 2K ekran olması nedeniyle donanımı yetersizlik gösterebiliyor.
    Z3 = bana göre G3 ten daha iyi telefon. full HD ekran olması gene bana göre daha iyi. bataryayı sömüren bi yapısı yok. arayüzü saf androidden fazla uzaklaştırılmamış. bu nedenle stabilitesi uzun süre gider.
    5s = bataryasını görmezden gelirsek 64 bit işletim sistemi olması güzel. 2 çekirdekli ve 1.2 ghz olmasına rağmen testlerde 801 den iyi sonuçlar alıyor. ios un stabilitesi de cabası. ama gel görelim ki bataryası vasatın altında
    M8 = kamerasını saymazsak benim görüş ve düşüncelerime göre üstteki 3 telefondan da iyi. arayüzü stabilite açısından nexustan sonraki en iyi cihaz. yazılım olarak 1. htc 2. sony olarak bakıyorum ben. bataryası birazdaha iyi olsaydı çok daha iyi olurdu.

ama sen G3 ile Z3 arasında kaldıysan bence Z3...

Katılıyorum. Birinden fedakarlık yapmak gerekiyor telefon için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar iphone 6 almak istemiyodum terciherim arasına yoktu ancak bugün arastırma yaptıgımda bu telefonuda alabilme ihtimalim doğdu ve tercihler arasına iphone 6 yıda ekledim buna göre değerlendirirseniz sevinirim ve şuanda kararım G3 VE Z3 konusunda -1 puan düştü ve iphon 6 da +1 puan artış oldu yorumlarınızı bekliyorum
  • iPhone 6
    iPhone 5s

bunlardan birini almayacaksanda Android tarafından Z3 Compact al.
  • ozaman hiç düşünme ip6 al.
  • Valla iphon 6 nın kasası yamuluyo dendi o yüzden başlıkda iphone 6 ya yer vermemiştim ama gördümki cogunluk 6 dan memlunmuş 5 tercihin içinde 6 yokken biranda 1. tercihim oluverdi ama tabi tercihim cogunluga göre yine deişebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pandomim00 -- 13 Kasım 2014; 14:19:36 >
  • sen böyle beklersen biraz zor telefon alırsın.
  • Benim telefonu alıcagım tarih Aralık 15-20 si arası ben o tarihe kadar bu başlıkda alabildigim kadar yorum almak istiyorum çunki bende 3-5 ayda bir telefon deişenlerden delim alınca beni 1-2 yıl götürmeli bu yüzden telefonumu seçerken çok dikkatli olup en iyisini almalıyım
  • g3 al, daha şık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pandomim00

Arkadaşlar iphone 6 almak istemiyodum terciherim arasına yoktu ancak bugün arastırma yaptıgımda bu telefonuda alabilme ihtimalim doğdu ve tercihler arasına iphone 6 yıda ekledim buna göre değerlendirirseniz sevinirim ve şuanda kararım G3 VE Z3 konusunda -1 puan düştü ve iphon 6 da +1 puan artış oldu yorumlarınızı bekliyorum

Z3..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 15 Kasım 2014; 0:20:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu yazarken nedeninide yazın mesela şöyle diyebilirsiniz iphon 6s al çunki 5s den ekran konusunda daha büyük ve diger telefonlara göre ios üstünlüğüne sahip diyebilirsiniz sadece z3 veya g3 al demeyin sanki oylama yapmış gibi oluyo bana bi yararı dokunmuyo yani (=
  • iphone 6 al. çünkü 5s ten ekran konusunda daha büyük ve diğer telefonlara göre ios üstünlüğüne sahip... bak kendi cevabını kendin verdin.
  • iphone 6 derim. Nedenlerine gelirsek;

Kendi kullandigim cihaz piyasaya cikali 24 ay gecmis olmasina ragmen hala yag gibi akiyor, uygulamalarda hicbir kasma vs. yok. Kamerasi cok kaliteli, guncellemelerini her sene tikir tikir aliyor.

Bataryasi da artik guc bela gunu cikarir hale gelmis vaziyette, zaten 3G surekli acik tutmazsaniz, iphone 5 bile gunu cikariyor rahat rahat ki benim pil 1440mah, iphone 6 1810mah.
  • YA NOTE 4 YADA IPH 6 AL AMA BANA KALIRSA IPH 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazanların %80 i iphon 6 diyo benim kararımda sanırım bu yünce olucak (=, cevep verenlere ve vereceklere teşekkür ederim
  • zerre düşünmene gerek yok
    alacağım cihaz sorunsuz ve 2. el değeri yüksek olsun diyorsan adres belli
    6 her işini fazlasıyla görür
  • M8 ve 5s

Eğer 2 yılda bir telefon değiştiren biri iseniz kesin ip5s alın diğer telefonlar zira fazla değer kaybediyorlar kış zamanda diğer türlü sıralamam m8,z3,g3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 13 Kasım 2014; 19:55:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.