Şimdi Ara

LG G3 - SONY Z3 - IPHONE 5S- IPHONE 6 - HTC ONE M8, SİZCE EN İYİSİ HANGİSİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
4.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M8in kamerası iphone 5s kadar var gündüz çekimlerinde gece çekimlerinde çoğu telefondan iyidir 👍 m9 2015 ilk ayın sonuna kadar çıkar ilk Çıktığı gün alırsan 2600-2700e almış olursun büyük ihtimal :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla o fiyatta olucaksa almasam daha iyi (= , benim bütce max 2200-2400 , olmadı ip6 alırız
  • bence LG G3 almalısın ben bir iphone kullanıcısı olarak sana bunu tavsiye ederim. hem daha uygun fiyata hem de daha fazla özelliği var. pil ömrünü hiç söylemiyorum bilehttp://www.markado.com/elektronik/telekom/akilli-telefon/lg-g3-d855-16gb-siyah-akilli-telefon.html bak Markado'da çok uygun fiyata satın alabilirsin.
  • mertsolak91 kullanıcısına yanıt
    LG G3 tercihlerim arasından çıktı yani tamam özellikler iyi ama şimdi G3 ü geçtim marka olarak düşünürsek LG bi iphone veya htc kadar deil bu yönden G3 den vazgeçtim iphone ile HTC arasında gidip geliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pandomim00 -- 18 Kasım 2014; 20:48:36 >
  • Eğer iOS ve Android arasında kaldıysan ben iphone 5s kullanıyorum androide Geçmek istiyorum ve gecicem bir kaç güne one m8 alıyorum. iOS gerçekten cok iyi ama beni bir süre sonra sıktı iphone 5si değiştirmemim bir sebebi ekran boyutu ama iphone 6 da böyle bir sıkıntı yok.

• M9 U beklemek isterim ama o cıkıcakta incelemelerini izlicemde sonra fiyatı inmesini beklicem de sıkıntısı felan cıkarsa o iş zor o yüzden m8 alıcam

• Androidde z3 iosta 6 dan sasmamalisin ikiside memnun eder ama cok uzun sureler istiyorsan buda 3 sene ve belki fazlasi kesinlikle iphone 6 derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen ben aldımmı 2-3 yıl kullanıyorum dedigin gibi 6 mantıklı ama gözüm yinede htc ile z3 de (=
  • Pandomim00 kullanıcısına yanıt
    Borsa gibi diyosun yani. İphone alma ihtimalin doğduğuna göre loto oynamışın. O kadar parayı ben hiç bir arada görmedim de :D
    Şaka bir yana iphone 6 gitsin. İphone alıp çokta pişman olan görmedim. Koynunda uyutan, arada çıkartıp sevip okşayan. İphone tutkusu verdiği para ile doğru ekran boyutu ile ters orantılı bir sevgidir derdim eskiden. İphone ekranı büyütünce gözüme girdi.
    Sadece 2400 telefona para veer 16 gb nedir? Diye sormadan da edemiyor insan.
  • citykhan kullanıcısına yanıt
    iphon6 daki 16 gb saçmalığı yuzunden kararım deişip duruyo, şimdi 32 dicekler oda 2800 olcak oda çok fazla bence
  • O yüzden bence htc one m8 👍 16gbın zaten 11ini kullanabiliyorsun ki buda cok cabuk doluyor 3tane ağır oyun yüklenmiyor M8de ne güzel sd kart desteği var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iertgi123 -- 19 Kasım 2014; 7:46:05 >
    32 yok 64 demek istediniz galiba.
    Ben g3 almaya karar verdim kliksa üzerinden şu an çok uygun.
  • citykhan kullanıcısına yanıt
    ip6 nın 64 ü demek minimum +500 TL demek buda bizim bütçeleri alt üst ediyo :S , ama şunu söyliyim bu başlıkda 70 yorum var ve g3 diyen sadece 2-3 kişi oldu ve onlarda neden dediklerini bile bilmiyolar kısaca g3 pek önerilmiyor bilgin olsun
    +1
    iphone kullanıyorum ben de o yüzden soruların olursa cevaplayabilirim. htc hakkında bilgim yok. apple'da şöyle bir sorun var ki itunes bilmem ne çok uğraştırıyor appledan başka bir markaya aktarımda bulunma durumu yok falan sen bilirsin yine de.
  • mertsolak91 kullanıcısına yanıt
    Valla forumda kafam iyice karıştı, konuyu açarken z3 almayı kesinletirmiştim daha sonra yorumlarla m8 e karar kıldım sonra ip6 dedik şimdide tamamen kararsızım ne olcak bu durum bilmiyorum (= şöyle dyiyim benim bütçe 2300 TL civarıydı ama ip6s veya m9 u bekleyip özelliklerini begenilirse bütçeyi 2700-3000 TL ye çekip onlardan birinide alabilirim
  • 3000tlye telefon biraz pahalı değil mi ? Genede siz bilirirsiniz

• telefon sektöründe bu işin sonu gelmez. birine karar verirsin karar verene kadar yenisi çıkar tekrar karar vermeye çalışırsın sonra gene yenisi çıkar.
    ben senin ne zaman telefon alacağını merakla bekliyorum. muhtemelen bu yazdığın markalar dışında bile alabilirsin.
  • LG G3 al bencehttp://www.markado.com/elektronik/telekom/akilli-telefon/lg-g3-d855-32gb-siyah-akilli-telefon.html burada 32 GB'ı gayet uygun fiyatta incelemeni tavsiye ederim.
  • One m8
    Kameraya cok takmayacaksan tabi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.