Şimdi Ara

Nokia 8800 Sapphire Arte!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu isten anlayan arkadaslardan ricam, lutfen yardim ediniz. 8800 Sapphire arte telefonum icin full kasa ariyorum. Elinde olan veya yardimci olabilicek olan birileri lutfen irtibata gecsin. Tek kriter %100 ORJINAL olmasidir. Fiyatinin bir onemi yok. Ali express de buldum ama orjinal olup olmadigi konusunda emin degilim. Yardimci olursaniz sevinirim.

www.aliexpress.com/item/Original-8800-sapphire-arte-housing-and-cover-for-Nokia-8800-mobile-phone/936789481.html

• Onca kisi bakmis, bir kisi bile bilmiyor mu bu isleri :) Herseyi bilen bir toplumuz biz, sasirdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

Onca kisi bakmis, bir kisi bile bilmiyor mu bu isleri :) Herseyi bilen bir toplumuz biz, sasirdim :)

Valla kardeşim bu arte benimde göz hapisimdeydi yıllar önce ama bu çakma modelleri çıkınca resmen uzaklaştım bu serilerden yani kısacası orjinal Sıfır kasa bulman zor bulsan bile orjinalmi diye emin olmanda zor,ebayda bulabilirsin belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersins58 -- 20 Kasım 2014; 12:57:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %100 mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

%100 mü

Derken?

Aradigim kasa %100 orjinal olmali.
  • eScapeeXc kullanıcısına yanıt
    Sakin orjinal degildir o .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.