Şimdi Ara

Logitech Çanta+M235 Mouse 70>1TL > Apple Standı 280>20 TL (%98,5 İndirimler) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
84
Favori
57.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsaneydi bu konu sonra kayboldu gitti, badka indirimli ürünleri nasıl anlayıp bulacağız yardimci olurmusunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışan uyanıklar sanki ürün bırakıyor.
    Kendileri toplayıp sağda solda satıyorlar.
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    sabahın köründe yine senin açtığın konu ile karşılaştım :D geçen sene arkadaş epey bir ürün aldırmıştı mağaza stoğundan. Hatta bende yiğenlerime direksiyon almıştım. Epey bir isyan sonucunda verdiler. Bu arada senin sınav haftan değilmiydi? yanlış hatırlamıyorsam. geçen senede konuyu açmış epey bir yazmış, sonrada sınav haftasına dalıp gitmiştin .

Edit: bluetooht kulaklığı bugün sorabilirim. eğer Pc ile kullanılabiliyorsa alırım.
    cuma akşamı bende biraz eşeleyip buraya link eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agresif KUZU -- 13 Kasım 2014; 7:20:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

İzmirde olsa affetmezdim.

İzmir'de var, orada olsaydım ben bunu affetmezdim.

160 TL ama orada 30 TL...

http://www.teknosa.com/urunler/110260790/logitech-ultimate-ears-ironworks-350vi-for-ipad

Bu kulakligi ne zamandir istiyordum bugun ancak is cikisi gidebilirim umarim stok bitmez :)

• Bu olayı unutmuşum harbiden, yeni deneyeceklere tavsiyem biraz cıngar çıkartmaktan zarar gelmiyor.
  • takipteyiz başkan. geçen sene logitech 2+1 ve wireless adaptörü 50 tl ye alıp sadece wifi adaptörü sahibindencom da 50 liraya satmıştım :) kolonlar bedavaya geldi.

yeniden bişeyler düşürürüz umarım. ilk mesaj yine güncel kalırsa süper olur..

• Ilk mesajdaki linkleri hepsi bitmis gorunuyo.. nasil olur yaw

Pardon mobilden gorunmuyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resulalan -- 13 Kasım 2014; 8:34:15 >
  • Geçen sefer uraşmak istememiştim ama bu sefer ihtiyacımda vardı bi şansımı deniycem denk getirirsem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

Nasıl alıyoruz bilen arkadaş anlatacak mı?

Özellikle klavye mouse serilerini ?

Ayrıca hangi mağazalarda bulabiliriz??

Mağazaya sakin bir şekilde gidip görevliye almaya karar verdiğimiz ürünü soruyoruz.
    Görevli ekrandan stoğa bakıyor ve sana "Malasef stoklarımızda kalmamış" diyor.
    Bunun üzerine sen de yanında getirdiğin Iphone 6 Plus 64GB Silver cep telefonunda 3G ile ulaştığın ürün sayfasında stokta bulunduğu mağazalar kısmında mağaza ismini görevlinin gözünün içine sokacakmış gibi gösteriyorsun.
    Görevli de bunun üzerine "Ben sizin için yine de depoya bir gidip bakayım" diyor oradan ayrılıp arka taraftaki açıklıkta bir sigara içiyor. Sen de bu arada can sıkıntısından etrafta ucuz bir şey var mı diye bakınıyorsun.
    Yaklaşık 3 dakika sonra görevli gelip "Malasef depoyu alt üst ettim ama yine de bulamadım, stoklarımızda kalmamış" diyor.
    Bunun üzerine sen de sesini yükselterek "Nasıl olur kardeşim !? Madem mağaza ismini yazmışsın stoğunda bulundurmak zorundasın, ben o cihazı istiyorum" diyorsun.
    Görevli biraz telaşlı bir şekilde "İsterseniz sizi stokta olan diğer mağazaya yönlendirebilirim" diyerek seni başından savmaya çalışıyor.
    Sen de bunun üzerine daha da yüksek bir şekilde çıkışınca o sırada mağazada bulunan tüm müşteriler sizi izlemeye başlıyor.
    Bu aşamadan sonra kararlılığında ısrarcı olmalısın. Çünkü görevliye yardıma gelen şef veya orada ne deniyorsa daha yetkili biri gelip seni başka ürün alman konusunda ikna etmeye çalışıyorlar. Bu süreç yaklaşık 15 dakika sürüyor.
    Hala ısrarcı olursan şef sözde telefonla diğer şubeyi arayıp getirtiyor 10 dakika içerisinde.
    Sen de mutlu mesut oradan ayrılıyorsun.

• olay güzelce özetlenmiş ilk mesaja eklenmeli
  • urfada toplu iğne bile yok
  • Takip :)
  • Agresif KUZU kullanıcısına yanıt
    Evet bunu bir hobi olarak yapıyorum, yoksa 1 yılı aşkın süredir o fiyatlara o mağazalarda duruyor zaten bu ürünler, depoların uç noktalarında kalmış, unutulmuş farkında olunmamış ürünler, fiyatlarının bu olduğunu bilseler bir dakika bırakmazlar zaten. :)
  • Beyler benimde katkım bulunsun

Bu tip ürünleri bulmak için;
    1- Siteye girin,
    2- Ana sayfada arama kısmına aklınıza gelen herhangi bir markanın sadece adını yazıp aratın.
    3- Sonra fiyata göre artan şekilde sıralayın, eğer varsa orada bu tip ürünleri bulabileceksiniz.

Örnek: link

Bonus: 9.90 Logitech N200 link

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa
    Mağazaya sakin bir şekilde gidip görevliye almaya karar verdiğimiz ürünü soruyoruz.
    Görevli ekrandan stoğa bakıyor ve sana "Malasef stoklarımızda kalmamış" diyor.
    Bunun üzerine sen de yanında getirdiğin Iphone 6 Plus 64GB Silver cep telefonunda 3G ile ulaştığın ürün sayfasında stokta bulunduğu mağazalar kısmında mağaza ismini görevlinin gözünün içine sokacakmış gibi gösteriyorsun.

her şey tamamda bu nedir abicim
  • Geçen sene arkadaş sağolsun kendime 1 adet logitec mk320 ydi yanlış hatırlamıyor isem klavye+mouse seti dongle yok diye 5 tl ye almıştım

sonra logitech avrupaya bir mail 1 hafta içerisinde dongle elimdeydi
  • logitech mk260 vatanda 9 lira ben mi yanlış gördüm ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetGüler -- 13 Kasım 2014; 11:13:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetGüler

logitech mk260 vatanda 9 lira ben mi yanlış gördüm ?

Link verebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: AhmetGüler

logitech mk260 vatanda 9 lira ben mi yanlış gördüm ?

Link verebilir misin?

http://www.vatanbilgisayar.com/mk260-24ghz-wireless-desktop.html
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.