Şimdi Ara

The Binding of Isaac: Rebirth - Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zindandan zindana koşarken Isaac'e sadece gözyaşları eşlik ediyor.

• Derslerden hak ettiği zamanı ayıramadım ama eski oyunun üzerine çok fazla koydukları kesin. İnceleme de çok güzel olmuş Samet, devamını bekliyorum :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • güzel incelemen için teşekkürler. Daha hareketli coşkulu da anlatmayı dene bence. Bu oyunun ilkine 38 saat felan harcamışım ki gerçekten oynadıkça oynatıyor.

• vanilla(orjinal) versiyonu çok daha iyidir.yeni aşırı güçlü itemlarla çok kolay olmuş rebirth.incelemede rebirth daha zor diyor ama ne yazık ki değil.o güzel unutulmaz müziklerde gitmiş yerini etkileyici olmayan müzikler almış.
  • müzikler leş gerisi mükemmel. önceki oyunun müzikleri telefona atmıştım yolda dinliyodum, şimdikiler ise iğrenç ötesi oyüzden müziği bayağı kısıyorum

bitek bunu beğendim: http://www.youtube.com/watch?v=bAMM0mQgs-E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 12 Kasım 2014; 19:35:39 >
  • Hocam başlangıç olarak iyi bir inceleme ama tek sorun kendini kasarak ve metine sadık kalarak inceleme yapman biraz daha rahat ol bence :)

• nerde ucuz oyun incelemesi var samaet konuksal orda ama güzel incelemelerin var dostum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.