Şimdi Ara

Nokia JBL PLAYUP Test Masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
1.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videoyu açamadım

Edit: Şuan açıldı. Izleyince editleyecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurayaNerdenÜyeOluyoruz -- 12 Kasım 2014; 16:40:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese şimdiden iyi seyirler diliyorum.

• Kim ne derse desin Apple

• Crag Drag kullanıcısına yanıt
    sana armağan ediyorum : D

• Ürün güzel batarya değişebilir olmasıda daha alınası bi cihaz haline getirmiş

• Ne zamandır inceleme izleyip de "Ben bunu alacağım arkadaş" dememiştim :D

Gerçekten güzel bir ürüne benziyor, JBL kısmı zaten kendi başına vurucu bir nokta.

Herhalde ben F/P denilince "Ucuzdur ucuzdur" diyorum, ciddi ciddi fiyat araştırması yapıp 200 liradan ucuza bulunmadığını görünce çekildim yine köşeme.

İnceleme için teşekkürler.

• burakesan kullanıcısına yanıt
    180'e kaçırma bence ihtiyacım olsa alırdım. 500 e satılıyor bir çok yerde nfc var aptx var daha ne olsun : D
  • Ürün çok başarılı gibi görünüyor. JBL in kalitesiz ürün yaptığını görmedim zaten. Lakin bazı sitelerde 360 TL civarında satılıyor, bir iki sitede 200 TL civarı.

İki farklı ürünü tek ses kaynağına bağlayarak stereo çıkış elde etme imkanı hakkında, pilsiz direkt kablodan kullanım imkanı olup olmadığı hakkında, batarya kullanım süresinin bağlantı tipine göre değişiklik gösterip göstermediği hakkında, lap top lara bağlanabilirliği hakkında bilgi vermeyi atlamışsınız.

• 2 adet nokia md50 kullaniyorum,arkadasimda md51 jbl var . +ve- leri var elbette..Md50w nun basi harika, tizlerde md51w de hos.Kablo derdine son verdi bu meretler

• Videonun sonlarında kullandığınız "irdelemiyor" kelimesinin doğrusu "ırgalamıyor" olmasın

• Nfc gibi yeni bir teknoloji eklenmiş 2.1 gibi de eski bir bluetooth eklenmiş. |:
    4.0 olsaydı gözümü kırpmadan alırdım. Telefonun pil performansını olumsuz etkileyecektir.

İnceleme için teşekkürler. Şarkıları güzel seçiyorsun hocam.

• Bir tek ben mi benzettim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 12 Kasım 2014; 22:10:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bir tek ben mi benzettim?

Evet bir tek sen benzettin.

• Hocam guzel demissin, bluetooth felan diye de bence muzik icin 2.1 bile hayli hayli yeterli.Nokia 808 ile yag gibi akiyor , Gerci md50 kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrax46

Hocam guzel demissin, bluetooth felan diye de bence muzik icin 2.1 bile hayli hayli yeterli.Nokia 808 ile yag gibi akiyor , Gerci md50 kullaniyorum.

Bağlantı konusunda bir sıkıntı yok mesela 2.1 otuz dakika da telefonun pilinden %20 götürüyorsa 4.0 %8 civarlarında azalıyor. Enerji tüketim performans farkları var.
  • haklisiniz hocam.

• Vay be; ''NOKIA'' ...

• ozankardes kullanıcısına yanıt
    Ahahah harika bir cevaptı : D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.