Şimdi Ara

Eizo Foris FG2421 Oyun Monitörü 240 hz (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
7
Favori
13.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öle deme ya zaten karar veremiyorum,o 2dir 2 ki ya da kedidir kedi
  • İncelemelerine tekrar bakın isterseniz. Teknopat'ta da incelemesi vardı hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 20 Haziran 2015; 22:59:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöylede düşün ilerde satmaya karar verdin wievsonicmi hızlı satılır asusmu :D ?
  • https://www.youtube.com/watch?v=z67lIP1ukBw

Burdada Asus vg248qe tanıtım var.Aslına bakarsanır Mürsel hocam,bu tarz incelelemerde donanımların tanıtımlarını çok iyi yapmalarına rağmen,ufak kullanıcıların açıklamaktan çekinmeyecekleri kusurları sunumlarına yansıtmıyor diye düşünüyorum.Diğer yandan ben sana ürünümü göndermişim bunu inlermisin demişim,belki bu işlerde komisyon vardır belki yoktur varsada komisyonumu vermiştirim.sen benim ürünümü dipten bucağı inceleyim tek tek tek artıları ve eksilerini belirtir misin? Atıyorum,viwsonic inceliyorusn arkadaş nerde bunun kablo tutacağı,bu ayak neden tablasıyla dönüyor masam küçükse ya da masada klavye bardak varsa bunlara çarpmaz mı bırakın allah aşkına diyip eksiklikleri çok yüze çarpamazsınız diye düşünüyorum.Bak viewsonic incelmesinde 8bit olayına ya da asus incelmesinde 6 bit olayına girmemişler, vs
    Buraya bakarsak Asusta güzel alınır,Viewsonicte güzel alınır diyorlar....
    @bocekgrafik

@HungryBody satış konusunda haklısın asus daha rahat satılır,okunada bir şey diyemem ama yukardaki viewsonici film ve oyun videoları var gerçekten canlı ve güzel durmuyor mu ama?

• Bencede wievsonic sağlam monitör ama kullanmadım akıcılığı icin birsey diyemem renk diyordun buyur.

https://www.youtube.com/watch?v=Xh8ZZPk1-Go
  • quote:

Orijinalden alıntı: HungryBody

Oo bune ya 20ms nedir asus benq çoğu model 7ms altı gaming olanların wievsonice hiç bulaşılmaz o zaman.

Bende şaşırdım biz VA panelde 13 ms beğenmezken TN panelde 20ms adamı korkutuyor :)
  • HungryBody H kullanıcısına yanıt
    Evet izlediydi bunu,aslına bakarsan TN panel diyince renksi,tatsız,tuzsuz bir şey aklına geliyor insanın.Renkler gayet iyi,ama bariz bir renk doğruluğu sorunu var.özellikle o toprağımsı renkler ve bir çok renktte farklı renk kullanılmış diye rahat söyler insan.Sanırım bu TN panellerin genel bir sorunu.renkler var evet ama tonu düşürülmüş gibi duruyor,heleki bir ledtv yanına koy,1dk kaldırı atarsın
    ama tabi alanları ayrı onların,kıyaslanamaz.viewsonictede bunun gibi bir karşılaştırma arıyorumda bulamadım daha.
  • Aramana gerek yok 2 aydır arıyom bulamadım :D sen çok renkleri kafana takıyorsan kıy paraya amazondan acer xb270hu al yav hiç uraşma :D
    Türkiyeye satmıyorlar bu monitörü yoksa yani bilirsin yok dostum o lüks olur,hem oyun için 1920:1080p gayet yeterli,üstü ekstrm sistemler için :)
  • Ne zamandır oyun videosu çekip koymayı düşünüyordum yalnız edit te sıkıntılar olduğundan çekip koyamadım. youtube max60fps olduğundan koyacağım videolar sağlıklı olmazdı o yüzden 10 ar saniyelik 120hz ve 240hz lik videolar çekip siteye yükledim
    merak edenler indirip bakabilir. prof makine bulabilirsem resimde ekleyecem.

http://dosya.co/2n48s1nzx0p1/turbolu.avi.html

http://dosya.co/igv7bld2aigf/turbosuz.avi.html

• HolaBola H kullanıcısına yanıt
    Turbosuz daha akıcı geldi ama?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Genelde turbo daha akıcı video programını açar açmaz direk çekmeye başladım genelde ilk saniyeler biraz kasar ama ben yinede bi fark göremedimhttp://dosya.co/ze04uypfx3ld/fps1_defould.avi.html birde buna bak
  • Nereden temin edebiliriz?
    Süper süper renk ayarı çektinmi renkler normal geldi.
  • İlk ikisinde renk ayarı çekili sonrakinde yok ama monitörden dolayı sen anlayamasın

Hangi monitörü kullanıyordun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HolaBola -- 22 Haziran 2015; 19:03:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu monitörü gözüme kestirdim ama 1400e kalmamış 1888 yazıyor sahibinden.comda. Kampanya olsa da kapsak bi tane

Kullananlar memnun mu ölü piksel, ışık sızması gibi problemlerle karşılaştınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat.92

Bu monitörü gözüme kestirdim ama 1400e kalmamış 1888 yazıyor sahibinden.comda. Kampanya olsa da kapsak bi tane

Kullananlar memnun mu ölü piksel, ışık sızması gibi problemlerle karşılaştınız mı?

Ölü piksel yada ışık sızması bende yok gayet memnunum özellikle oyun oynamak ve film izlemek çok keyifli. kampanya olursa hiç kaçırmayın derim.
    Hocam bu basit testin videosunu bize 120 fps de çekip atarmısınız ?

Benim monitörle karsılastıralım
    Yukarıda attıklarımı mı diyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.