Şimdi Ara

Garmin Vivosmart akıllı saati ülkemizde satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Garmin Vivosmart akıllı saati ülkemizde satışa çıktı

Navigasyon çözümleri konusunda uzman Garmin'in Eylül ayında duyurduğu fitness ve akıllı saat özelliklerini biraraya getiren Vivosmart bilekliği ülkemizde de satışa sunulmuş durumda. 

128x16 piksel çözünürlükte OLED ekrana sahip olan Garmin Vivosmart, şarj edilebilir bataryası ile 7 güne kadar kullanım süresi sunabiliyor. Cihaz akıllı saat tarafında gelen çağrı, SMS, randevular, oyun bildirimlerini yansıtabiliyor ve müzik oynatıcınızı kontrol edebiliyor. Fitness tarafında ise adım sayma, yakılan kalori hesaplama, mesafe ölçme ve uyku süresi ölçme şeklinde fonksiyonları mevcut.

Bilekliğin OLED ekranı genelde kapalı duruyor ve tıklayarak uykudan uyanıyor. Bu bakımdan bir bileklik aksesuarı gibi görünüyor. Ekranda sürükleme yaparak ölçümler arasında geçiş mümkün. 

Android ve iOS cihazlarına bağlanan bileklik titreşim ile uyarı verebiliyor ve hesabınız varsa yeme alışkanlıklarınızı da takip edebiliyor. Cihaz 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip. Ürün 579TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. Sadece fitness takibi yapan LED ekranlı ve 1 yıl kullanım süreli Vivofit bileklik ise 480TL fiyat etiketi ile piyasada bulunuyor. 

• Bu urun bana hep zamanın çağrı cihazını anımsatıyor. Geliştirilmeye açık ürünler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı saatlerin daha çook yolu var.

• Tasarım olarak falan güzel de . Ekran hem küçük hemde pahalı .

• Sade ve şık tasarım benim çok hoşuma gitti. Ancak fiyat pahalı ...

• spor yaparken telefondan kurtulmak için güzel aletler bunlar fakat 150-200 tl civarına düşmesi lazım fiyatların..
  • Fiyatı olsun 100 200 tl civari alalim 480 tl nedir arkadas

• Fiyata kadar çok iyi gidiyordu. Bu kadar basit bileşenli cihazlar neden böyle yüksek fiyatlı anlayamiyorum.

• Neden 580TL? 580 TL ne demek yahu bu cihaz için? Fırsatçı zihniyet işte.

• kalp atışı ölçüyor mu ? Gear fit bundan çok daha mantıklı eğer kalp atışı fonksiyonu da yoksa. Garmin'e yakışmadı yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.