Şimdi Ara

G240 or G440?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gunaydin arkadaslar bebdeniz lol cod csgo archage tarzi oyunlar oynayan ve nisanlisi tarafindan durmadan "ne cok oyun oynuosun" diye hayiflanan bir kardesinizim yalniz ne hikmetse nisanlim bana guzelinden bir mouse pad almak istemis ancak kendisi prk bilmediginden bana caktirmamaya calisarak benim ne istedigimi anlamaya calisti bende bozuntuya vermedim.. neyse asil mesele su: benim butun donanimlarim logitech mousepad olarak da logitech istiyorum ancak g440 mi g240 mi karar veremedim yardımlarınızı bekliorum herkese iyi hunler diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up up up :(
  • Bende 2si arasında kalmıştım bir ara sonra dedim alt tarafı pad 50 liramı vercem 2sinide almadım :D Ama klavye mause komple büyük hepsini kaplayan bir pad bulursam 50ye alırım , ucuz olanı al bence sende illa 2si arasındansa 240 alırdım ben yumuşak ince olsun çok farkedeceğini sanmıyorum.Diğeri sert kalın farkı o sadece boyut aynı.
  • Hocam eğer mousepadi taşıma ihtiyacınız yoksa G440 için baya kaliteli diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scyptor -- 13 Kasım 2014; 22:55:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyahbeyaz19:03

Hocam eğer mousepadi taşıma ihtiyacınız yoksa G440 için baya kaliteli diyorlar.

Walla bende 440 dusunuorum hocam tesekkurler tavsiyeniz icin

• Teknosan Logitech G700s imle kullanmak üzere 62 TL ye g440 aldım sert yapıda ve kaliteli ömürlük diyebileceğim bir pad. g240 ıda inceledim bana göre ince geldi, g440 taki gibi uzun süre dayanacak bir izlenim vermedi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magistra86

Teknosan Logitech G700s imle kullanmak üzere 62 TL ye g440 aldım sert yapıda ve kaliteli ömürlük diyebileceğim bir pad. g240 ıda inceledim bana göre ince geldi, g440 taki gibi uzun süre dayanacak bir izlenim vermedi bana.

Ayni dusunceye sahibim 240 ince biraz 440 daha iyi gibi tavsiyeniz icin tesekkurler

• bende alacağımda 440 bildiğin tahta gibi yüzeyi var :) yumuşak yüzey daha iyi değilmidir ? açıckası 240 daha hoşuma gitti benim.
  • Yumuşak yüzey mi sert mi daha iyidir diye bir kavram yok.Tamamen kullanım amacı/tarzı ile alakalı bir konudur;

Düşük dpi ya da sensitivity kullanan kişiler yumuşak, daha yüksek dpi/sens kullanan kişiler sert yüzeyli mousepad tercih etmelidir.

Yani konuya bağlarsak düşük dpi kullanan G240 , yüksek dpi kullanan kişiler G440 tercih edebilir.
  • G9x de 2. Derece dpi kullaniorum hangisini almam gerek? ne yuksek ne dusuk :)

• G9X skatez veya tabanı ile ilgili fikrim yok,hassasiyet sorunu yoksa G440 alabilirsiniz.
  • İkisi arasında tercih yapacak olsam g240 alırdım. Ama g240 alacağıma da ss qcknin kalın olanlarından birini alırdım. Tercih meselesi.
  • G440 kullanıyorum gayet memnunum,bana sert yüzey olması daha hızlı hareket hissi veriyor tercih meselesi sonuçta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.