Şimdi Ara

Hepsiburada Lightning kablosu orijinal midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
5.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HB'de böyle bir ürün var ama orijinallik ile ilgili bilgi verilmemiş.
    http://www.hepsiburada.com/liste/apple-lightning-data-kablosu-iphone-5-5s-6-6-plus-md818zm-a-kutusuz/productDetails.aspx?productId=teldataip5&categoryId=29010123&SKU=TELDATAIP5

Alan, gören var mı orijinal midir?

• Orijinaldir
  • Makaroncu kullanıcısına yanıt
    peki orijinalliğinden nasıl emin olacağız?
    nasıl oluyor da normali 70tl iken bu 40 oluyor?
    neden kutusuz bu kablolar ?
  • Orjinal 70 liraysa yuh maliyeti 5 tl olan biseye apple gercekten buyuk firma bu zihniyetlede daha cok buyur
  • Orjinal lightning'lerin kablosunun üzerinde seri numarası var hocam. Çakmalarda böyle bir yazı yok..
    129 liradan düşmüş müş üç kagıda bak :)
  • Kutusuz yazıyor zaten orjinaller hep kutulu
  • quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

Teknosa vb mağazalardaki iphoneları yada tabletleri şarj etmek için açtıkları ve daha sonra kutularının kayboldugu ürünler olabilir mi ki bunlar. Magazada satamayacakları için online magazadan satıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaB0 -- 12 Kasım 2014; 10:24:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

quote:

Teknosa vb mağazalardaki iphoneları yada tabletleri şarj etmek için açtıkları ve daha sonra kutularının kayboldugu ürünler olabilir mi ki bunlar. Magazada satamayacakları için online magazadan satıyorlar..

Alıntıları Göster
    Selam. Başında Apple yazıyorsa o ürün orijinaldir. Firmalar zaman zaman Apple tüketicilerini yakalamak için bu tip indirimler yapabiliyorlar.

• Apple online store da 49tl zaten
    Hepsiburada da olduğu için sahte değildir dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: clopin

Orjinal 70 liraysa yuh maliyeti 5 tl olan biseye apple gercekten buyuk firma bu zihniyetlede daha cok buyur

hocam orijinalinin ebay-aliexpress vb sitelerdeki en iyi üründen bile daha kaliteli olduğu belli. belkin vs firmaların da ürünleri o fiyatlara satılıyor. ürünün üretim maliyeti 5tl olabilir. bunun içinde endirekt maliyetler de var. ürünün arkasında durmak var. tüm bunlar birleşince 70tl yapmasa da en az 25-30 etmeli. geri kalanı da marka :)
  • Kutusuz diye not düşmüşler. Herhalde biri elinde fazladan olan kabloyu satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Kutusuz diye not düşmüşler. Herhalde biri elinde fazladan olan kabloyu satıyor.
    Hepsiburada'dan orijinal diye para verip ürün almam. Zamanında az sahte ürün satmadılar. 10 lira daha verip Apple Online Store'dan almak en mantıklısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Hepsiburada'dan orijinal diye para verip ürün almam. Zamanında az sahte ürün satmadılar. 10 lira daha verip Apple Online Store'dan almak en mantıklısı.

Alıntıları Göster
    ben 2 adet aldım. yorumlara bakılırsa orjinal kablo applestore' dan sipariş versem kargo ücretide alıyor böyle daha uyguna geldi
  • quote:

quote:

Orjinal 70 liraysa yuh maliyeti 5 tl olan biseye apple gercekten buyuk firma bu zihniyetlede daha cok buyur

hocam orijinalinin ebay-aliexpress vb sitelerdeki en iyi üründen bile daha kaliteli olduğu belli. belkin vs firmaların da ürünleri o fiyatlara satılıyor. ürünün üretim maliyeti 5tl olabilir. bunun içinde endirekt maliyetler de var. ürünün arkasında durmak var. tüm bunlar birleşince 70tl yapmasa da en az 25-30 etmeli. geri kalanı da marka :)

Bende bu kadar soysam bende marka olurum yazik gercekten
  • quote:

quote:

quote:

Bende bu kadar soysam bende marka olurum yazik gercekten

Alıntıları Göster
    onun yerine lightning-microUSB çevirici almaya karar verdim. herkese teşekkürler

• quote:

onun yerine lightning-microUSB çevirici almaya karar verdim. herkese teşekkürler

Alıntıları Göster
    Apple kablousu alma. Onun yerine belkin al hama al daha uzun ömürlü en azından.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar

HB'de böyle bir ürün var ama orijinallik ile ilgili bilgi verilmemiş.
    http://www.hepsiburada.com/liste/apple-lightning-data-kablosu-iphone-5-5s-6-6-plus-md818zm-a-kutusuz/productDetails.aspx?productId=teldataip5&categoryId=29010123&SKU=TELDATAIP5

Alan, gören var mı orijinal midir?

Merhaba;

Aşağıdaki link den ilanıma bakabilirsiniz. 42 tl + 5 tl kargo. Orjinal ürün ve 1 m dir. Fatura-Fiş mevcuttur.

http://www.sanalpazar.com/Iphone-5-5s-5c-Orjinal-Data-Kablosu__isp18865750

• 49 tl zaten app store da 50 cm. Al yeter artar
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

49 tl zaten app store da 50 cm. Al yeter artar
    arkadaşlar lütfen daha fazla cevap atmayın konuya. lightning-microusb adaptörü aldım. o şekilde kullanıcam. teşekkürler
  • H burada uckagaitci ya
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.