Şimdi Ara

Nokia E72 Kendi kendine kapanıp açılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum tıkır tıkır çalışıyordu,yere düşürdüm.O günden beri 2-3 dakikada bir kapanıp açılıyor ama pin kodu sormuyor sadece reset atıyor.Ne yapmalıyım?

Edit: E72 S60 biliyorum ama konuyu oraya açamadım nedense buraya açmak zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atsız Kovboy -- 11 Kasım 2014; 23:12:03 >

• Belki batarya hareket ediyordur arkasına aluminyum folyo katlayıp koymayı deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası ekmek

Belki batarya hareket ediyordur arkasına aluminyum folyo katlayıp koymayı deneyin

Yok kağıtla sıkıştırdım falan değişmedi bir şey.Batarya hareket etse pin kodu sorardı sanırım
  • Kapanıp açılmaktan kastın ne peki ekranmı beyazlıyor sadece ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: t8n9

Kapanıp açılmaktan kastın ne peki ekranmı beyazlıyor sadece ?

Yok hayır bildiğiniz kapanıyor.Sonra nokia sembolu çıkıyor.Pin kodu sormadan menüyü açıyor.
  • Bu tür telefonların genel sorunlarından biri ve genel çözümlerinden biride hafıza kartını çıkar ve format at *#7370# ile denemekte fayda var :)
  • quote:

Bu tür telefonların genel sorunlarından biri ve genel çözümlerinden biride hafıza kartını çıkar ve format at *#7370# ile denemekte fayda var :)

Yeni telefon alıyorum yurtdışından,o gelene kadar böyle idare edicem artık.Format atarsam numaralar gider diye çekiniyorum
  • Atsız Kovboy kullanıcısına yanıt
    birşey olmuyor ama yinede sağlama al işi rehberi sim karta kopyala at formatı gitsin :)
  • quote:

birşey olmuyor ama yinede sağlama al işi rehberi sim karta kopyala at formatı gitsin :)

Kopyalayamıyorumki kopyalama islemi bitmeden kapanıyor telefon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.