Şimdi Ara

Call of Duty: Advanced Warfare Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
2.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir yıl, yine bir Call of Duty! Bu kez 2050'li yıllara gidiyor ve özel askeri şirket Atlas'ın dünyayı nasıl parmakları ucunda oynattığına şahit oluyoruz.

• kapanış özetlemiş :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bf ve titanfall a devam

• Final harikaydı :)

• [sizer=red]Call of Duty: Advanced Warfare Video İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betadragon -- 11 Kasım 2014; 23:13:26 >
  • Emeğine sağlık

• Güzel inceleme güzel oyun tavsiye ederim :)

• bf serileri gibi dandirikten hikaye ve oynanabilirlik yerine activision iyi is cikarmis. hollywood filmlerine ornek bir senaryo ve muthis oynanabilirlik. umarim her sene bu boyle gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyfor_x4

bf serileri gibi dandirikten hikaye ve oynanabilirlik yerine activision iyi is cikarmis. hollywood filmlerine ornek bir senaryo ve muthis oynanabilirlik. umarim her sene bu boyle gider.

Bf gibi dandirikten oynanabilirlik demişsin güldürdün
  • güzel video ve final hele :D on numara :D

• yine call of duty yine vasat bir yapım anlayamıyorum F.E.A.R. adlı oyunun yaptığı şeyi 10 yıldır bir tane cod oyununda göremiyorum. Çok mu zor şöyle akıllı, doğaçlama davranabilen bir yapay zeka hazırlamak yada o vuruş hissi adamın yediği mermiye göre tepki vermesi yerde sürünmesi yada kol bacak kopması falan çatışmadan sonra ortalığın harabeye dönmesi o doygunluk hissi.. bunu neden fps oyunları sağlayamıyor neden kolay yola girip holywoodvari ara sahnelerle genç oyuncuları etkilemeye çalışıyorlar şöyle uzun dopdolu ve içinde uçukluk, saçmalık barındırmayan bir oyun ya çok mu şey istiyoruz..

• 11 dakika ideal süre olmus ve verilen puanada katiliyorum. O finalde gösterilen sahnede 5-6 kere ölmüstüm.

• ellerine sağlık talha abi ilaç gibi geldi o ilk izlenimden sonra

• değişen tek şey her call of duty oyununda olduğu gibi seneryo içeriği oynanış hep aynı he birde gırafikler biraz düzeltilmiş ama yine milyonlarca satacak actıvısın ın cebi yine sıcak kalacak..! inceleme çok güzel olmuş teşekkürler :)
  • hikaye vasat ghost tan farkı grafikler daha iyi verdiği heycansa artık nerdeyse hiç yok yani sanki sürekli aynı oyunu oynuyoruz gbi call of duty lerde7.8 bile bence çok iyi vermişsiniz ben 6.5 fln verirdim işte fps yokluğunda iyi sayılabilecek bir oyun olmuş diyelim

• İncelemeler vardır... Ve; Talha Aynacı incelemeleri vardır...

Emeğine sağlık.

• Talha Aynacı ve Mesut Çevik olmasaydı bu siteyi bu kadar takip etmezdim.. İşlerinin hakkını gerçekten veriyorlar.. Helal olsun !

• HD HTML5 çalışöıyor videolar SD kalitede açılıyor sorun benden mi yoksa siteden mi kaynaklanıyor?
    Not:Sadece bu haberde değil farklı haberlerde de aynı sorunu yaşıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Morgan Schneiderlin

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: skyfor_x4<br> <br> bf serileri gibi dandirikten hikaye ve oynanabilirlik yerine activision iyi is cikarmis. hollywood filmlerine ornek bir senaryo ve muthis oynanabilirlik. umarim her sene bu boyle gider.<br> </blockquote><br> Bf gibi dandirikten oynanabilirlik demişsin güldürdün

bf3 hikayeside bf4 hikayesi ve sunumu dandikten öte değil bad cpmpany 2 oynamadım ama sinematik sunumda call of dutty tek tir herhalde..

• Çok güzel ve tamamı ile katıldığım bir inceleme olmuş. Bahsetmeden geçemeyeceğim, diğer Bölüm Sonu Canavarındaki arkadaşlarda bu derece özenli incelemeler yapmalı. Talha'nın sunumu, dikkat ettiği diksiyon ve vurguları, giriş gelişme sonuç şeklinde anlatımı ve hazırladığı inceleme metniyle gerçekten kendisini fark ettiriyor. Bu özeni açık konuşmak gerekirse diğer editör arkadaşlarda aynı derecede göremiyoruz. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.