Şimdi Ara

Meizu MX4 inceleme videosu 'Yeni nesil fiyat/performans telefonu' (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
8
Favori
11.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • one plus daha estetik bence ama malesef ulkemuzde satisa cikmiyor:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi güzel de nereden temin ediyorsunuz bu teli videosunu çekmisiiz satın alabileeğimiz bir site yada dükan varmı fiyat ne ben çk beğendim.

• edeceği fiyat 699 tl ....................

• Meizu MX3 2 senedir zaten dis piyasa var. MX4 ise daha gelismisi. Cok guzel bir telefondur tavsiye ederim. mx4 16gb lik modeli 950tl civari yurt disinda/

• Merhaba,ben bu telefonu alacağım ama kafama takılan bir soru var.telefon zorlanınca otomatik olarak mı performans moduna geçiyor? yoksa ben oyun oynayacağım zaman mı almak zorundayım. Ben açmak zorundaysam nereden açılıyor bi söylermisiniz.

• MesutBey,
    Güzel incelemeniz için çok sağolun en azından rekabet açısından çok iyi oldu telefonun gelmesi üklemizin çoğunun basit olduğu için bir zamanlar Nokia kullandığını düşünürsek hep geri ileri tuşlarınu kullanmak sanırsam kullanıcı için sorun olabilir. Sanırsam kamera sonyde olsa hakkını vermiyor
  • telefonun dikkat çeken fazla bi özelliği yok.işlemcisi olumsuz.

çinli telefonların en dikkat çeken özelliği fiyatlarıydı.lakin bunda fiyat da uygun değil.

bu meizu haberleri biraz gmd-dh birlikteliğini hatırlatıyor.yeni bi algı operasyonumu yapıyorlar acaba?

başlık çok enteresan geldi.fiyat performans telefonu diyor.card slot yok 1000 lira.1099 liraya 32gb g2 alırsın aga.

başlıkta yeni nesil diyor işlemcisi eski nesil.enteresan.

o fiyata çok iyi alternatifler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçan tekme

telefonun dikkat çeken fazla bi özelliği yok.işlemcisi olumsuz.

çinli telefonların en dikkat çeken özelliği fiyatlarıydı.lakin bunda fiyat da uygun değil.

bu meizu haberleri biraz gmd-dh birlikteliğini hatırlatıyor.yeni bi algı operasyonumu yapıyorlar acaba?

başlık çok enteresan geldi.fiyat performans telefonu diyor.card slot yok 1000 lira.1099 liraya 32gb g2 alırsın aga.

başlıkta yeni nesil diyor işlemcisi eski nesil.enteresan.

o fiyata çok iyi alternatifler var.

1099'a G2 alacağıma ondan daha iyi olan Mx4'ü alırım hocam. O kadarda öldürmeye gerek yok bu cihazı. Ama performansını gereğinden fazlaymış gibi gösteriyorlar gibi bir his var hep içimde Mx4'e karşı. Neyse zamanla göreceğiz artık.

• Bunlar nasıl fiyatlar arkadaş kimse haddini bilmiyor. Bismillah bi gel bi görelim sonra diğerleriyle aynı fiyata geçersin hakediyosan.
  • Sistem kaç mb ram kullanıyokullanıyor
  • Bazı Arkadaşlar Ön Yargılı Davranmışlar Cihaz Son Teknolojilerle Donatılmış Bir İşlemci Var Kesinlikle Kötü Değil Aksine Muazzam Ama 32 Bit Olması Dezavantaj Olarak Görülebilir Kamerası Zaten Z2 Z3 Ve Z3 Compactta Kullanılan Kamera Ekranı Sharp Üretimi Corning Gorilla Glass 3 Firma Kutuya Kulaklık Koymuyor Çünlü Uyduruk Bir Kulaklık Verip içine Koydukları Üstün Ses Yalıtımını Anlayamamınızdan Korkmuşlar Kullanıcı Kaliteli Kulaklıkla Deneyim Yaşasın İstiyorlar Evet Micro Sd Kart Slotu Olmaması Kötü Gelelim Piyasaya Lumia 735 ( Yanına Yaklaşamaz ) Huawei Ascend G7 ( 64 Bit Oluşu Bir Avantaj Ama Sentetik Testler Ve Donanım Gücü Olarak Çok Gerisinde Kalıyor Üstelik Meizuda Ekran Ve Kamera Ses Yalıtımı Çok Dahai İyi )
    Lenovo Vibe X2 ( Meizu Mx4 Le Nerdeyse Aynı Donanıma Sahip İşlemci Hızı Olarak Daha Düşük Profilde Çalışıyor Ve 1399 Tek + Sı 32 Gb Olması ) Son Olarak Yorumum Kapitalist Markalara Aldanmayın Samsung Şu Anda Milleti Soyuyor Hepsine Yazıklar Olsun Benim Görüşüm Bu Telefona Şans Verilmeli Kesinlikle Sizi Yanıltmıcaktır

Not: İphone 6 Nın Üretildiği Fabrikada Üretiliyor Foxconn Tarafından Videoya Burdan Bakabilirsiniz :https://www.youtube.com/watch?v=ifP-03A6nb0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesin09 -- 22 Ocak 2015; 13:30:49 >

• 600 ila 800 mb ram kullanıyormuş sistem

• Hazır alınabilen cihaz tanıtımı olsun bir kere de. Hele Çin telefonları hiç alınamıyor. Niye tanıtılıyor o zaman?

MTK işlemciler ucuz ve güvenilmez olarak görülüyor ama bana göre iyi işlemciler. Çünkü risk alma oranınızı düşürüyor. Pahalı işlemciler ile aralarında farkı normal bir kullanıcı asla ayıramaz. Sadece yeni İS güncellemelerinde MTK firması sürücü sıkıntısı yaratabilir diye düşünüyorum. Yani bir üst İşletim sistemine geçmeme riskleri hep vardır.

2 bin lira verip hayal kırıklığı yaşamaktan iyidir MTK işlemcili cihazlar. GM discovery kullanmıştım hiçbir eksikliğini görmedim. Az enerji de harcıyor. 64 bit Note 4 aldığını sanıp kazıklanmaktan iyidir. Geçen yine şahit oldum adamlar Note4'ü Gold'da 64 bit işlemcili diye müşteriye gözümün önünde sattılar. Yazık gerçekten.

• 21 Ocakta piyasaya cikiyordu. Suan bu teli satan site var mi?

• corwen C kullanıcısına yanıt
    Tsk hocam garanti konusunda bi ibare goremedim

• fthkn F kullanıcısına yanıt
    Note 4 ü 64 bit diye değilde 32 bit diyemi satacaktı?
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4-6434.php
    Yukaridaki teknik bilgileri incele Exynos 5433 64 bit bir işlemci. Türkiyede satılan Note 4 lerin çoğunda 5433 var.
  • dys kullanıcısına yanıt
    64 bit çalışan cihaza 6 4 bit denir. 32 bit çalışan cihaza 64 bit denmez. Bir de karşınızdakinin zekasına hakaret etmeye çalışmanız resmen çıldırtıyor insanı.
  • Lolipop nexuslara gelmeye başladı,Samsung koredede bazı cihazlarına verdi eli kulağında. İlk gelecek Samsung da Note serisi muhtemelen. 64 bit diye ne için yazdigin belli polemiğe çevirme. Ben bir daha eleştirirken en azından arastirirsin diye yazdım. Bol keseden elestirmezsin artik... Polemik yapıp da cevaplama artik...

• dys kullanıcısına yanıt
    Kör Kütük cahilsin hem de Israr ediyorsun. Arkadaşım note 4 cihazların hiçbir zaman 64 bit olarak çalışmayacağı resmi olarak Samsung Tarafından açıklandı. Nedeni de kuzey Amerika pazarında satılan snapdragon model ile Arasında pazarlama farkı olmamasını istemeleri.

Anlamadın yine değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.