Şimdi Ara

Sony KDL-42W805B Hakkında her şey (Kanal listesi/kanal düzenleme araçları, püf noktaları vb.) v3.006 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
31
Favori
106.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1'den başlatamayız. 100'den başlıyor. Tek tek taşıyacağız. Servisin usb'den attığı liste de 100'den 1'e taşındıktan sonra usb'ye yedeklenmiş liste.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tvden çok memnunum oyun için başka tv alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

1'den başlatamayız. 100'den başlıyor. Tek tek taşıyacağız. Servisin usb'den attığı liste de 100'den 1'e taşındıktan sonra usb'ye yedeklenmiş liste.

Usb e yedekleme nasil yapiliyor peki? Yada guncel yedeklenmis kanal listesi bulmak mumkunmudur internette?

• semender96 S kullanıcısına yanıt
    Bugün yarın paylaşacağım buradan, Türksat kanal listesini. Yedeklemeyi de tarif edeceğim.

• 805b için bazı kalibrasyon listeleri

Sony KDL-42W805B Hakkında her şey (Kanal listesi/kanal düzenleme araçları, püf noktaları vb.) v3.006

spiel=oyun
    kino=sinema
    tag=gündüz
    nacht=gece
    niedrig=düşük
    aus=kapalı
    an=açık

Bunlar dışında solda yer alan ifadeler türkçe/ingilizce menü ile aynı sıralamayı taşıyor. Oradan takip edebilirsiniz
  • quote:

Sony KDL-42W805B Hakkında her şey (Kanal listesi/kanal düzenleme araçları, püf noktaları vb.) v3.006

Dosya: sdb.xml
    CRC-32: 020fb639
    MD4: 6582000ff5e5b8c46906cfa061da456a
    MD5: 5d542b77535a0a7c69f076a9e2c1f0c3
    SHA-1: 56838452763c321379dbcdf99460333ab39a0340

Mevcut kanal listenizi usb'ye yedeklemek için; HOME / Ayarlar / Dijital kurulum / Program Listesi Aktarımı / Ver / Evet

Yedeklediğiniz kanal listesini tekrar televizyona yüklemek için, ya da resimde görülen kanal listesini televizyona yüklemek için; HOME / Ayarlar / Dijital kurulum / Program Listesi Aktarımı / Al / Evet

Sadece Türksat tv ve radyo kanalları var yedekte. 3 Mayıs 2015'e ait liste.

DISCOVER Tuşu / OPTIONS Tuşu / Kategori Ayarları / Hepsi Otomatik.

HOME / Ayarlar / Dijital kurulum / Uydu Otomatik Servis Güncelleme / Açık, Açık.

DISCOVER / Genel Uydu / TRT 1 HD

Düzen bu şekil.

Edit: Listeyi sildim. Daha sonra tekrar yükleyeceğim. Yedek listeyi bilgisayarda düzenleyip tekrar televizyona alınca sorun oluşuyor. Bilgisayarda düzenlenmemiş listeyi daha sonra ekleyeceğim buraya.

Programdan kanalların numarasını nasıl değiştirebiliriz? 100 yerine 1 den başlatmak istiyorum.

• semender96 S kullanıcısına yanıt
    Bu konunun 10. mesajında anlattım. İlk sayfada. Numara değiştirme yok. Taşıma var. Taşıyacaksınız tek tek.

• quote:

Bu konunun 10. mesajında anlattım. İlk sayfada. Numara değiştirme yok. Taşıma var. Taşıyacaksınız tek tek.

Aslında program 1. sıradan alıyor almasınada para istiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

805b için bazı kalibrasyon listeleri

spiel=oyun
    kino=sinema
    tag=gündüz
    nacht=gece
    niedrig=düşük
    aus=kapalı
    an=açık

Bunlar dışında solda yer alan ifadeler türkçe/ingilizce menü ile aynı sıralamayı taşıyor. Oradan takip edebilirsiniz

Sağolun, standart ayarları ekleyecek olan var mı?. Kendi kullandığınız ayarlar çok iyi olurdu. Fabrika ayarlarına döndürmek zorunda kaldım yeni ayarları bir türlü oturtamadım.

• Standart derken PC için ayarlar mı?
  • Merhaba arkadaşlar 55w805b modeli televizyon aldım,İphonedaki ekranı yansıtma özelliğini ve cep telefonunu kumanda olarak kullanmayı bir türlü aktif edemedim.Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. @e-Militarist
  • e-Militarist hocam çok ama çok teşekkür ediyorum verdiğiniz süper bilgiler için. Gerçekten çok yararlı oldu. Bir de kanal listenizi tekrar paylaşırmısınız. Tekrar çok teşekkür ediyorum.
  • şimdi :) cahilce bir soru bende x805b var düne kadar gösteren uydu bu akşam yanlışlıkla dedim ps4 oğlan oynatken oyun moduna alayım derken kumanda üzerinden yanlışlıkla analog tuşluna bastım basmaz olaydım :D

şimdi kanallarda sinyal yok yazısı geliyor kanal listesini sildim komple bide 0 ladım çok iyi anlıyorumya :) tekrar kanal listesini yükledim ama yemedi :D hala sinyal yok yazıyor bunun için uygun bir şekilde yardımcı olabilicek varsa çok teşekkür ederim şimdiden ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akbulut79

şimdi :) cahilce bir soru bende x805b var düne kadar gösteren uydu bu akşam yanlışlıkla dedim ps4 oğlan oynatken oyun moduna alayım derken kumanda üzerinden yanlışlıkla analog tuşluna bastım basmaz olaydım :D

şimdi kanallarda sinyal yok yazısı geliyor kanal listesini sildim komple bide 0 ladım çok iyi anlıyorumya :) tekrar kanal listesini yükledim ama yemedi :D hala sinyal yok yazıyor bunun için uygun bir şekilde yardımcı olabilicek varsa çok teşekkür ederim şimdiden ...

Kumandanın sol en üst tuşu. TV Seçeneği.

Discover Tuşu, Options Tuşu, Kategori Ayarları, Hepsi Otomatik.

Discover Tuşu, Alt, Genel Uydu, 1 numarada kanal varsa o kanalın üzerinde OK. Yoksa 100 numaralı kanalın üzerinde OK.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akbulut79

şimdi :) cahilce bir soru bende x805b var düne kadar gösteren uydu bu akşam yanlışlıkla dedim ps4 oğlan oynatken oyun moduna alayım derken kumanda üzerinden yanlışlıkla analog tuşluna bastım basmaz olaydım :D

Kumandanın sol en üst tuşu. TV Seçeneği.

Discover Tuşu, Options Tuşu, Kategori Ayarları, Hepsi Otomatik.

Discover Tuşu, Alt, Genel Uydu, 1 numarada kanal varsa o kanalın üzerinde OK. Yoksa 100 numaralı kanalın üzerinde OK.

Malesef olmuyor :S

• quote:

Orijinalden alıntı: snatch1903

Merhaba arkadaşlar 55w805b modeli televizyon aldım,İphonedaki ekranı yansıtma özelliğini ve cep telefonunu kumanda olarak kullanmayı bir türlü aktif edemedim.Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. @e-Militarist

iPhone'dan ekran yansıtmayı desteklemiyor cihaz.
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar 55w805b modeli televizyon aldım,İphonedaki ekranı yansıtma özelliğini ve cep telefonunu kumanda olarak kullanmayı bir türlü aktif edemedim.Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. @e-Militarist

android bir telefondan olur mu peki hocam s3 Ten ?
  • quote:

quote:

quote:

android bir telefondan olur mu peki hocam s3 Ten ?

Olabilir hocam bir protokol var onu istiyor adını şu an hatırlayamadım. iPhone'da o protokol olmadığı için çalışmıyor.

• Bu yansıtma işi nasıl yapılıyor ben beceremedim, telefon sony z3

• Orijinalden alıntı: e-Militarist

Merhaba hocam..

Tv ilk acildiginda (kanal degismiyor mesela) ve uygulamalarda kasma oluyor mu sizdede. Yani normal bi durum mu bu?

Tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldengatesf -- 27 Mayıs 2015; 21:23:09 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.