Şimdi Ara

iRig dijital gitar bağlantı arabirimi Android tarafında ilk kez Samsung akıllı telefonları için satışa sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iRig dijital gitar bağlantı arabirimi Android tarafında ilk kez Samsung akıllı telefonları için satışa sunulacak

iOS cihazlarına gitar bağlayarak kayıt yapabilme, amplifikatör ve çeşitli efektler uygulayabilme imkanı ile popülarite kazanan iRig dijital arabirimleri artık Android platformuna da adım atıyor. 

IK Multimedia ve Samsung arasında yapılan işbirliği kapsamında iRig HD-A dijital gitar arabirimi Samsung Professional Audio sistemine uyumlu akıllı telefonlar için satışa sunulmuş durumda. Samsung'un profesyonel müzik tutkunlarına yönelik uygulamalar geliştirilmesi ve aksesuarlar üretilmesi için başlattığı Samsung Professional Audio platformu şu anda sadece Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge modelleri ile uyumlu. SPA sesin gerçek zamanlı olarak işlenebilmesi ve gecikmenin de en aza indirilmesini amaçlıyor. 

iRig HD-A arabirimi 24-bit/48kHz analog-dijital dönüştürme imkanı sunarken, gitarlar veya diğer enstrümanlar için yüksek direnç girişi ve OTG kablosu üzerinden doğrudan bağlantı özelliklerine sahip. 

Mümkün olan en yüksek ses kalitesini amaçlayan iRig HD-A, entegre gerilim ölçer ile giriş sinyalini düzenleyebiliyor. Optimal sinyal seviyesi çok renkli bir LED ekran ile gösterilirken, işleniş ses de mini jak çıkışından kulaklık veya hoparlörlere aktarılabiliyor. iRig HD-A dışında diğer iRig ürünleri de Samsung cihazları ile uyumlu olacak. 

Firmanın AmpliTube adlı uygulaması ise Samsung'un SoundCamp uygulamasına entegre ediliyor. Uygulamanın yapabildiği herşey SoundCamp uygulamasından da yapılabilecek. Bunların arasında 11 stombox efekti, 5 hoparlör kabini ve 2 mikrofon ile 5 adet amplifikatör, 15 ön yüklü ayar ve dijital bir tuner yer alıyor. AmpliTube hali hazırda Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge için Galaxy Gifts kısmında yer alıyordu. 

AmpliTube uygulaması Galaxy Apps mağazasında sunduğu efektlere göre ücretsiz, 20TL ve 40TL şeklinde değişen üç farklı versiyona sahip. iRig HD-A ise 100$ fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. 

• gELİŞTİTİLEBİLİR

• iLK MESAJI BEN AATAYIM DEDİM

• quote:

Orijinalden alıntı: Gömceli

iLK MESAJI BEN AATAYIM DEDİM

Super

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben samsungun marketinden indirdim kullaniyorum harika nefis super bir uygulama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gömceli

iLK MESAJI BEN AATAYIM DEDİM

çok sevindik ülkecek
  • iy ve etkileyici başarılarınızın devamını dilerim

• Google Play de neden yok ? Daha mantıklı olmaz mıydı orada yayınlamak ?

• Vash The Stampede kullanıcısına yanıt
    Mübala Etmistim Ama Sen Anlamazsın Boşver...javascript:void(AddText(''))
  • Samsung Digital Audio olsa ne yazar ya, mid teneke, tiz var, bas boğuk bir şey.

Ses alanında vasatsın bunu kabul et.
  • Bence bu önemli bir adım.Özellikle evde amatörce bu işlerle uğraşmak isteyen kişiler için.Umarım diğer üreticilerde bir adımda bulunurlar.
  • Daha "mübalağa" yazmaktan bihaber biri ne anlatabilir ki?
  • Vash The Stampede kullanıcısına yanıt
    Benim Canımı Sıktırma
  • lan olm uza şuradan. daha 2 kelimeyi bir araya getiremiyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.