Şimdi Ara

black friday sale 2014 ps3-ps4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.305
Cevap
38
Favori
39.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorsunuz black friday amerikada şükran gününün ertesi cuma gününe verilen isim.Özellıkle elektronık şirketleri bu güne özel fiyatlar sunmaktalar.Forumun sıcak fırsatlar kısmında benzer konu mevcut ama boş yorumun çokluğu ve diğer kategorilerinde girmesiyle biz playstatıon kullanıcıları için sadece ps özel indirimlerin paylasılabileceği ve bırçok kısının yararlanabılecegını düşünerek konuyu açtım.

http://www.amazon.com/Shadow-Warrior-PlayStation-4/dp/B00LEPDQAQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1415702010&sr=8-1&keywords=shadow+warrior+ps4

İlk paylaşım benden olsun ,fırsat ilanları gördükçe paylaşırsak herkes için yararlı olacağı kanaatindeyim.

EDİT:*İndirim yakalayan arkadaşlar ö.m ile ulaşırlarsa ilk mesajda editlenip,paylaşılacaktır(kullanıcı nickiyle beraber)
    *Lütfen gubidik mesaj yazmayalım çoh yararlı konu,takip vs. sıcak fırsatlardaki gereksiz postlardan ps vita value pack indirimini kaçırdık,bu konuda ayrıca rica ediyorum son 2 güne girerken gereksiz mesajlar arasında link,indirim vs. aramayalım.

http://www.amazon.com/inFAMOUS-Second-Son-Standard-PlayStation-4/dp/B00HGLLRV2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1417122363&sr=8-1&keywords=infamous+second+son
    ınfmous second son 20 dolar
    us psn de ufc oyunu 14 dolar suan göze çarpan ındırımler bunlar

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00O9JLAX4/ref=mp_s_a_1_3?qid=1417241292&sr=8-3&pi=AC_SX200_QL40
    TLOU+gta 5 li bundle paket ps4 399 usd ıhtıyacı olan kaçırmasın

The Last of Us Remastered - PS4 [Digital Code] Download card/Voucher - $25
    http://www.amazon.com/Last-Us-Remastered-Download-Playstation-4/dp/B00OBZNI0O/ref=sr_1_8?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1417246974&sr=1-8
    (ilker_xxx nickli kullanıcının mesajndan alınmıştır)teşekkür edıyoruz paylaştığı için

Son olarak cyber monday indirimleri büyük indirimlerin son günü ihtiyacı olan kaçırmasın
    http://www.amazon.com/s/ref=sr_pg_2?rh=n%3A468642%2Cn%3A!11846801%2Cn%3A6427814011%2Cn%3A6427831011%2Cp_75%3A40-&page=2&ie=UTF8&qid=1417420612
    ilgili linkten ındırımlı oyun lıstesı takıp edılebilir.

http://www.amazon.com/g...sc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
    DRAGON AGE GELDİ BEYLER SALDIRINNNNNNNNNNNNNN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 1 Aralık 2014; 11:01:35 >

• Plus alacağım indirimi bekliyorum. Tam tarih 28 kasım mıydı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Friday daha başlamadı ki, Kasım ayının sonunda. Üstelik bu oyun kutulu, bundan ziyade esas işimize yarayacak olanlar yıllık plus üyelik ve dijital oyunlar olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    haklısınız kasım sonu için ancak teklıfler çıkmaya başlamış
    http://www.amazon.com/Black-Friday/b/ref=sv_gb_1?ie=UTF8&node=384082011
    konu linkinden takip edebilir.Yavaştan yerimizi alalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Black Friday daha başlamadı ki, Kasım ayının sonunda. Üstelik bu oyun kutulu, bundan ziyade esas işimize yarayacak olanlar yıllık plus üyelik ve dijital oyunlar olacak

Indirimleri basladi bana surekli mail geliyor amazondan

Gecen hafta da 15 20 dolar civarina kutulu oyunlar vardi. Kutulu almak yine ucuza geliyor ama cok fark olmuyor.

Dijital kodlari bekleyelim

• Onlar gerçek Black Friday değil hocam, Mübarek Friday indirimleri bana da geliyor o mailler, Black Friday'i beklemeyin şimdiden alın gibi ama çoğu tırt oluyor. Esas Black Friday'de çok sağlam stok yaparız :)

Bu arada herkesi uyarmakta fayda var; Amazon'da ki tüm PS3/PS4 dijital oyunları takibe alın derim. Dijital sürümlere uçuk indirimler gelebilir, Amazon'da şuan GTA V, COD:AW, Shadow Of Mordor gibi dijital sürüm oyunlar mevcut. Bunlara kesin indirim gelir diyemiyorum ama gelmesi yüksek ihtimal. O yüzden Black Friday'den önce oyun almayın derim, özellikle GTA'yı almayı bi 15 gün erteleyin Black Friday'de sağlam bir indirim gelirse üzülürsünüz. Bir de geçen seneden ufak bir tecrübe; bu Black Friday mevzusu 3 gün sürüyor sanırım. İlk günden alışveriş yapmayın, sonraki günlerde 15$ daha indirim gelebiliyor oyunlara. Örnek olarak geçen sene BF4 29.99$'dan 2 gün sonra 19.99$'a kadar düşmüştü. Bir de Amazon 5-10 $'lık hediye çeki falan dağıtmıştı kafayı yemiştik iyice

• amazondan alınan ürünlerde sıkıntı olmuyor mu ? kargo açısından vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: purpleandbeyond

amazondan alınan ürünlerde sıkıntı olmuyor mu ? kargo açısından vs.

Bir kendime bir kez de arkadasa kulaklik aldik 99 dolara. Sorun olmadan geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

gta 5 ve ac unity almayı düşünüyorum toplamda 120 dolar ve free shipping yazıyor ama ekstra masraflar olursa (gümrük vs.) daha masraflı olacağı için burdan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.
  • Free Shipping sadece Amerika için geçerli. Türkiye'ye kargo ve gümrük ücreti alıyor. Kutulu oyunlar kargoyla birlikte yine burda ki spot parasına geldiği için Amazon'dan sadece PSN CARD ve dijital sürüm oyun almak mantıklı oluyor. Bir de arkadaşın dediği gibi kulaklık vs. gibi ürünler Türkiye fiyatına oranla çok daha uyguna geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Free Shipping sadece Amerika için geçerli. Türkiye'ye kargo ve gümrük ücreti alıyor. Kutulu oyunlar kargoyla birlikte yine burda ki spot parasına geldiği için Amazon'dan sadece PSN CARD ve dijital sürüm oyun almak mantıklı oluyor. Bir de arkadaşın dediği gibi kulaklık vs. gibi ürünler Türkiye fiyatına oranla çok daha uyguna geliyor.

daha önce mariiodan alışveriş yapıyordum ama orda da ac unity daha stoklarda gözükmüyor.
  • Teşekkürler cok yararli bir konu. Amazon ve us psn . Gercekten bizim icin harika bir sistem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

gta 5 ve ac unity almayı düşünüyorum toplamda 120 dolar ve free shipping yazıyor ama ekstra masraflar olursa (gümrük vs.) daha masraflı olacağı için burdan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Alisverisi onaylamadan kargo ve gumruk fiyati da ekleniyor. Iki oyun gumruk haric 140 dolara gelir zaten. Cok avantajli degil.

• oyunlar değil de , konsolun amazondaki fiyatında bi indirim olur mu ?
  • Konuyu takibe alalım. Lords of the fallen alacaktım biraz bekleyim
  • Pluslara ne gibi bir indirim gelir bide tam tarih ne zaman black friday için 18 inde plus ım bitecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

Pluslara ne gibi bir indirim gelir bide tam tarih ne zaman black friday için 18 inde plus ım bitecek.

Kara cuma 28 Kasım.

Geçen sene 1 yıllık plus üyelik 50 dolardan 30 dolara düşmüştü.
  • Birisi bana bu olayi tam olarak nasil oldugunu anlatabilirmi ps4 alali 2hafta oldu cok bilgim yok

• Takip 1 ay olacak neredeyse sırf black fridayi beklemek için plus almadım single mod takılıyorum :) inşallah cod aw doğru düzgün indirime girer de alabiliriz , ilk dijital oyunum olacak

• Heyecanla bekliyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.