Şimdi Ara

LG 'karakter sahibi' AKA akıllı telefonunu duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG 'karakter sahibi' AKA akıllı telefonunu duyurdu

LG'nin karakter sahibi olarak tanımladığı ve içerisinde barındırdığı içeriğe göre farklı ruh halini yansıtabilen yeni AKA adlı akıllı telefonu Güney Kore'de resmiyet kazandı.

LG AKA aslında çok büyük bir teknolojik yenilik getirmiyor. Quick Circle kılıf aksesuarından hatırladığımız yuvarlak interaktif ekran burada farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Yani asıl olay kılıf ile birlikte gerçekleşiyor. 

Ön panel için koruma sağlayan bu kılıf kızaklı bir yapı arz ediyor ve yukarı aşağı hareket edebiliyor. Kızağın sabit olduğu durumda üst kısımda ekranın bir kısmı açıkta kalıyor ve göz animasyonları bu bölümde oynatılıyor. Kızak aşağı çekilince bildirim ve saat bilgilerinin olduğu ekran bölümü de ortaya çıkıyor. LG bu kızaklı sistemi Mask olarak adlandırmış ve sektörde bir ilk olduğunu belirtiyor. 

4 farklı renge sahip olan bu kılıf renge göre de bir animasyon karakteri barındırıyor. Sarı kılıf Eggy, beyaz kılıf Wookie, mavi kılıf Soul ve pembe kılıf YoYo karakterini getiriyor. Gözler bu karakterlere ait. Ön kapak değişince karakterler de değişiyor. Ayrıca ekranın üst kısmında bu karakterlerin animasyonları da oynatılıyor. 

LG AKA modelinin donanımı ise 5 inçlik 720p IPS ekran, 4 çekirdekli bir işlemci, 1.5GB RAM, 16GB artırılabilir hafıza, 8MP çözünürlükte lazer odaklamalı arka kamera, 2610mAh gücünde batarya şeklinde sıralanıyor. Model şimdilik sadece Güney Kore'de satışa çıktı. Fiyatı ise 460$ civarında.  

• Belkide gün gelecek telefonlarla sohbet edeceğiz. Mesela telefon cepteyken bağıracak "Abi çok darlandım burada biraz çıkarda hava alayım." diyebilecek. Bunlar teknoloji işte.
  • ilginc, onun disinda bataryasi iyi gidecege benziyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karaktersiz telefonumdan nefret ediyorum :S

• güzel bir teknoloji devamını bekleriz

• satisa cikiyor fiyati bilinmiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg herşeyde yenilik,kullanım kolaylığı sunan bir firma..lg g2 alarak çok doğru bir karar vermişim.

• Kız güzelmiş hacı !

• bizim telefonlarımız karaktersiz ciğeri beş para etmez telefonlar zaten tabi U_U

• 5

• LG ne zaman yeni tel. tanıtsa , o kızı hep koyuyor afişlere :D

• Bu devirde karakter sahibi telefonun olacakk

• İlginç .Karaktersiz bir insanda karakterli telefona denk gelirsek durumu ozetleyemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yani lg g3,g2 karaktersizmi hemen dava açıyorum lgye..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi telefonumdan soğudum karaktersiz karaktersiz duruyor burada. Bu karaktersiz el aleme mesaj filan da atıyordur. Gece gece çok soğudum telefondan. İşte bunlar hep karakter yoksunluğu.

Ayrıca bu uzak doğulu kızlar niye bana çekici geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğerlerinden farkı olmamasına rağmen yeni bir teknoloji olarak görünüyor

• Çok iyi düşünülmüş

• LG ye helal olsun. geliştirdi kendini iyice

• LG 1-2 seneye kalmaz piyasayı alıp götürür tek başına.
  • tahmin ettiğim espriler yapılmış, bana bir şey kalmadı gidiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.