Şimdi Ara

Nokia'sız ilk Lumia resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia'sız ilk Lumia resmiyet kazandı

Microsoft'un Nokia'nın mobil cihazlar bölümünü satın alması sonrasında kendi adını taşıyan ilk Lumia akıllı telefonu resmiyet kazandı. Model Nokia markasının çıkarıldığı ilk Lumia akıllı telefonu olma özelliği de taşıyor.

Daha önce internete sızdığı üzere modelin isimlendirmesi Microsoft Lumia 535 adını taşıyor. Model Windows Phone 8.1 işletim sistemi üzerinde çalışıyor ve Lumia Denim güncellemesini de almış durumda. Lumia 535 modeli 5xx serisinin konsepti gereği giriş seviyesine hitap etmeye devam ediyor .

5 inçlik IPS ekranında 540x960 piksel çözünürlük sunan model 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 200 yongasetinden gücünü alıyor. Lumia 530 ile sunulan ve tepki çeken 512MB RAM seviyesi bu modelde yine 1GB'a yükseliyor. 

Modelde 8GB artırılabilir hafıza, WiFi, Bluetooth 4.0, Cortana sesli asistan, 1905mAh gücünde batarya, 5MP çözünürlüğünde ön ve arka kamera, 146gr ağırlık, 8.8mm kalınlık şeklinde diğer özellikler mevcut. Model 110 Avro fiyat etiketi ile ilk olarak Asya pazarında satışa sunulacak.  

• 500 lira olmalı

• 110 Avro yerine 110 dolar olsa fiyat daha güzel olurdu. Genel anlamda güzel telefon ama giriş seviyesinde 5 inç abartı olmuş .Onun dışında sırıtan bir özelliği yok .Microsoft adı ile daha güçlü bir telefonla giriş yapmış olsa daha iyi ourdu bence .

• selfie popüler olmasa on kamera koymazdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cikintili kamera mi o?

• S200 deyince aklıma Vestel geldi.

• Açıkçası 5" ekran ile o verilen çözünürlük ve batarya uyumunu ben pek anlayamadım zira Dış ülkelerde 110 € satılacak olan bu cihaz ülkemizde giriş seviyesinde adında 600 lira gibi bir fiyattan hadi tas catlasın 649 tl diyorum üst olsun çok tutulacağını sanmam , yine de başarılar MS

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600 lirayı geçmemesi lazım burada yoksa yine hayal kırıklığı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NEYİN KAFASINI YAŞIYOR BU MİCROSOFT BÖYLE. İŞLEMCİ KOYMASAYDI BARİ

• oyuncak.yigenim kullanir bunu ancak.

• o işlemciyi bedava almıştır o yüzden 500 lira...

• Snap 200 ne abi ya.
    Neyse Nokia devri bitti ya darısı Apple ve Samsung'un başına.
    Zira tekel olanlar yeterince kaymak yedi.

• Yüksek donanımlı, yüksek bataryalı model çıkarmazmı acaba Microsoft.
  • Evet batarya her zamanki gibi sıkıntı.. 525e koymaları gereken bataryayı 535e koymuşlar..

Birde ilginçtir microsoft yazısı çok itici geldi...

• Microsoftta düzgün giden birşey yok ki bu olsun.

Kendi markanı yazınca ne oluyor millet nokia yı unutmaz.

Windows phone 2011 den beridir sevemedim hala itici geliyor.

Köklü değişiklikler ve daha fazla özgür olmalı sistem.
  • O NOKIA yazısını kaldırdın başın göğe mi erdi
  • Sadece 925e ısındım, alır gibi oldum diğerlerinde estetik yok.Yinede alamadım uygulamasız bir telefon düşünemiyorum.

• sadece 2500 liralık amiral gem, telefonlar mı üretilsin .. giriş seviyesi telefonlarda android telefonlar resmen çöp durumda .. uygulama olmayan diye bahsettiğiniz telefonda hangi uygulamalar yok .. insanları anlamak güç gayet güzel başarılı bir telefon olmuştu flaş ve ön kamera istiyordu insanların istekleri karşılanmış
  • Hoşçakal Nokia .

• Donanımı güzel olmuş. Ama ekran 4.5" olsa daha iyi olurmuş.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.