Şimdi Ara

canon e 514 renk hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, sınıfımda canon e 514 bitmeyen kartuşlu yazıcı kullanıyorum.
    Mavi renk mürekkepte sıkıntı yaşıyorum. Yoğun bakım yapıyorum bir kaç kez hortum mürekkep doluyor.
    Daha sonra çıktı aldığımda tekrar boşalıyor mavi renkli hortum ve mavi renkler yazmamaya başlıyor bir süre sonra, bu konuda ne yapabilirim?
    Birde bugün ilk defa emici dolu hatası verdi. Bu konu hakkında da yardımlarınızı bekliyorum.

• htepeli kullanıcısına yanıt
    Renkli kartşun mavi haznesi boşalmış olabilir. Küçük bir enjektöre 5 ml mavi mürekkep çekin ve mavi hortumun kartuşa girdiği dirseği çıkartıp enjektörü içindeki süngere batırıp hazneye yavaşça boşaltın. Sonrasında hortumun içindeki havayı mümkün mertebe tahliye edip dirseği yerine takın. Tanklı sistemlerde işin püf noktası sistemin bağlantılardan hava almasıdır. izolasyona dikkat edilirse sistem sıkıntısız çalışır.
    Kolay gelsin.
  • OCP Türkiye kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, yarın deneyeceğim...
  • yeni konu açmak istemedim buraya yazdım, çıktı alırken sağ taraf çift taraf çıkıyor neden acaba?

canon e 514 renk hatası
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    yazdırma kafasının güzergahına paralel şekilde gergin duran şeffaf film şeridi silin muhtemelen düzelecektir.
  • erdem baskı malzeme kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim, sildim ancak halen aynı çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

cevabınız için teşekkür ederim, sildim ancak halen aynı çıkarıyor.

baskı kafası obölümde atlama yapı yor buna sebet takılan sistemin hortumalrı takılı yor ola bilir baskı kafasını elinizle sağave sola itirin o kımsımda neye takılıyorsa onu düzeltin
  • kartusbankasi K kullanıcısına yanıt
    evet o kısımda takılıyor ancak düzeltemedim, cevabınız için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.