Şimdi Ara

FM 2015 CRASH DUMP HATASI !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
4
Favori
123.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orjinal cd olarak aldığım oyunu pc ye ve steam e sorunsuz şekilde yükledim fakat oyna dediğimde CRASH DUMP diye hata alıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

• bcan402 kullanıcısına yanıt
    kardeşim teşekkür ederim ama çözülmedi problem
  • hala çözemedim senelerdir oynuyorum ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. sinirden laptop u kırıcam
  • Valla hocam ben de senin gibi fm2015 i aldım bi iki defa oynadım crash dump hatası verdi bi daha da aynı hatayı sürekli tekrarladı şimdi bastım formatı yeniden denicem bakalım.Sonucu yazarım.
  • THESİMPSON kullanıcısına yanıt
    ben hiç giremedim oyuna :) yazarsın sonucu dostum
  • pc ye recovery yaptım o bile işe yaramadı yardımcı olabilecek var mı ?
  • SANIRIM BU SORUN LAPTOP'LARDA OLUYOR BENDE STEAM'DEN ALDIM OYUNU 3 GÜNDÜR BENDEDE AYNI SORUN VAR KAFAYI YEDİM
  • Valla çözemedim gitti.Şimdi windows 8.1 yüklicem öyle denicem
  • THESİMPSON kullanıcısına yanıt
    ben windows 7 home basic kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grcnilhan -- 14 Kasım 2014; 17:03:45 >
  • dünden beri hiç bir işlem yapmadım öylesine tıkladım oyuna çalıştı
  • Arkadaşlar disklerinizi şifrelediyseniz açın ondan sonra oyuna girin.
  • Aynı hatayı bende alıyorum. çözüm ?
  • Aynen bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de vardı dirctx kurdum düzeldi
  • ben de antivirüsü devredışı bırakınca sorun düzeldi.

edit: oyun açılmıyordu yani oyunun açılışında bu hatayı alıyordum antivirüsü kapatınca oyuna girebildim ama oyunda zamanı ilerletmeye kalktığımda yine aynı hatayı aldım yani sorun devam ediyor bende de henüz... nod 32 kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idealrankine -- 21 Kasım 2014; 16:14:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sglmhmt

ben de antivirüsü devredışı bırakınca sorun düzeldi.

norton mu Kullanıyorsun? bende oyunu başlatırken kapatıyorum ancak yine hata veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sglmhmt

ben de antivirüsü devredışı bırakınca sorun düzeldi.

edit: oyun açılmıyordu yani oyunun açılışında bu hatayı alıyordum antivirüsü kapatınca oyuna girebildim ama oyunda zamanı ilerletmeye kalktığımda yine aynı hatayı aldım yani sorun devam ediyor bende de henüz... nod 32 kullanıyorum

Bende de ayni durum var tarih ilerletince crash dump aliyorum cozumu bilen var midir ?

• Benim sorun çözüldü. Bişeylerle uğraşıyorken anlamadım ama düzeldi. Yönetici olarak çalıştır ve uyumluluk sorun giderme seçeneklerini bi deneyin. Ben bunları yaptım Şu an sorunsuz bir şekilde oynuyorum. Düzelirse yazın buraya nasıl yaptığınızo.

• Bende de aynı sorun vardı virüs programını(Avira) kapatıp tekrar yukledim sorun çözüldü
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.