Şimdi Ara

Galaxy S4 üzerinde çalışan erken bir Android 5.0 güncellemesi internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Galaxy S4 üzerinde çalışan erken bir Android 5.0 güncellemesi internete sızdırıldı

LG'nin büyük gayretleri ile ilk kez bu hafta Nexus haricindeki cihazlara gelmeye başlayacak olan Lollipop güncellemesi için diğer firmaların da çalışmaları sürüyor. Galaxy S5 modelinden sonra Galaxy S4 modelinde de erken bir Lollipop sürümü çalışırken görüntülendi.

Kısa bir video ve görsellerin paylaşıldığı sızıntı TouchWiz ve Android 5.0 sürümlerinin kombinasyonunu gösteriyor. Samsung'un Galaxy S5 ile başladığı sade arayüz tasarımı Lollipop güncellemesi ile daha da geliştirken, güncellemedeki yüzen bildirim pencereleri, kart tasarımlı çoklu görev modu, interaktif ekran kilidi widgetleri gibi ögeler de arayüzde yerini alıyor. 

Sürüm şu anda ilk aşamada olduğu için WiFi gibi pek çok özelliğin henüz çalışmadığı belirtiliyor. Bu bakımdan güncellemenin daha önce de dile getirildiği gibi gelecek yılın başlarında nihai sürüme ulaşması bekleniyor.  

Galaxy S4 üzerinde çalışan erken bir Android 5.0 güncellemesi internete sızdırıldı

• Haberler geç geliyor galiba dhye bu haber zaten yayınlandı diğer sitelerde çok çnce

• Adamlar zaten kendileri video atıyolar çalışmaları hakkında buyrun izleyin daha 7 saat oldu yayınlanalı.

kitkatli S4 ile lollipoplu S4 karşılaştırma yapmışlar.
    http://www.youtube.com/watch?v=8QETNpd57kk

• günaydın

• bu lafı kullanmak istemem ama.

ağır mağara.

ROM ve MOD yükleme konumda 4 gün önce paylaştım.
  • Artık şu her haberin altına günaydın, geç kaldın, uyuma ekrem yazmaktan vazgeçin arkadaşlar.. Sadece DH yi takip edenler de var .. Buna ben de dahilim.. Sizin geceniz gündüzünüz teknoloji sitelerini alt üst etmekle geçebilir.. Herkesin o kadar vakti olmayabilir.. Sidik yarışına gerek yok.. Kim erken haber yapıyorsa onu takip edin..
    Haber 7 saat geç gelmiş 1 gün geç gelmiş çok ta önemli değil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Artık şu her haberin altına günaydın, geç kaldın, uyuma ekrem yazmaktan vazgeçin arkadaşlar.. Sadece DH yi takip edenler de var .. Buna ben de dahilim.. Sizin geceniz gündüzünüz teknoloji sitelerini alt üst etmekle geçebilir.. Herkesin o kadar vakti olmayabilir.. Sidik yarışına gerek yok.. Kim erken haber yapıyorsa onu takip edin..
    Haber 7 saat geç gelmiş 1 gün geç gelmiş çok ta önemli değil..

+1 aynı görüşteyim

• Şu gelsinde biizm haydo rahat etsin. Elemanı kızdıra kızdıra ben yoruldum.
  • Ultra power saving gelmemiş

• +1905 benimde vaktim anca dhye yetiyor. 1 gün geçte olsa haberini almak yeter. hayat memat meselesi değil sonuçta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyin.exe

Ultra power saving gelmemiş

O zaman note3 e de gelmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

quote:

İnşallah gelir ama öyle gözüküyor ufak tefek değişiklikler dışında sadece arayüz güncellenmii gibi gözüküyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

quote:

İnşallah gelir ama öyle gözüküyor ufak tefek değişiklikler dışında sadece arayüz güncellenmii gibi gözüküyor

Umarım gelir. Ama umudum acikcasi fazla yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• abi bu adam bu sitede editorlük yapıyor işte kaç gün oldu bu haber çıkalı
  • samsunglar da sarj sıkıntısı gelecek o zaman. beyaz tabana geçilmiş %30 kayip hayirli olsun :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.