Şimdi Ara

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
5
Favori
9.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar piyasadaki en ucuzu, sipariş sonunda UPS kargo 3,99 TL toplam 33,89 TL 'ye geliyor.

http://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-logitech-k360-fiyati,518784.html

http://www.kliksa.com/urun/logitech-k360/900381574

Klavye geldi arkadaşlar Türkçe Q klavye içerisinden 2 Adet Duracell AA pil çıkıyor, benim hoşuma gitti güzel bir klavye.

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti

quote:

Orijinalden alıntı: ismai1

Bende beyazından aldım bir adet bakalım nasıl birşey memun kalıcakmıyım.

Urun geldi iste resimleri

quote:

Orijinalden alıntı: september28th

tekrar selamlar arkadaşlar... klavyem az önce elime ulaştı. siyah olanından almıştım ve bu iletiyi de k360'tan yazıyorum.

öncelikle ürün Türkçe. içiniz rahat olsun. parlaklığı çok hoş. tuşlar gayet sessiz. caps lock ışığı sol üst köşede. içerisinden 2 adet duracell pil çıkıyor. unifiyng alıcısı da gayet zarif. lenovo z500'de harika durdu.

siparişi 2 gün önce sabah 09:30'da vermiştim bugün 15:20'de ulaştı. kliksa çok güzel kutulamış. bir de bonibon çıktı içinden yedim ama inşallah ölmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 18 Kasım 2014; 12:26:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Arkadaşlar piyasadaki en ucuzu, Siyah olanına çok detaylı bilgi girmemişler TR mi rengi ne belli değil sadece görüntüsü var, sipariş sonunda UPS kargo 3,99 TL toplam 33,89 TL 'ye geliyor.

http://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-logitech-k360-fiyati,518784.html

http://www.kliksa.com/urun/logitech-k360/900381574

http://www.kliksa.com/urun/logitech-k360-kablosuz-klavye-tr-q-purple-920-003395/900349618

akakçe açılmıyor piyasa fiyatı ne kadar ve türkçe klavye mi acaba?Alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Piyasa fiyatı 45'ten başlıyor, gayet iyi fiyat. Ben 49'a almıştım. Çok kaliteli bir klavye, Logitech zaten bu işin piri oluyor.
  • Fiyatı güzel alsak mı 1 tane
    Tr klavyedir inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkte bir problem yok açılıyor bende, fiyat olarak piyasaya göre iyi dediğim gibi tr mi değil mi siyah olan klavyede belirtmemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 10 Kasım 2014; 18:46:03 >
  • Klavye Türkçe mi kliksa ile görüşebilecek olan var mı?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

Fiyatı güzel alsak mı 1 tane
    Tr klavyedir inşallah

Tr klavye dışında ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: swatsat

quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

Fiyatı güzel alsak mı 1 tane
    Tr klavyedir inşallah

Tr klavye dışında ne olabilir?

Eng
  • Kargoyu 33 lira sandim,gidiyorum.

• Klavye tr, pil suresi yillar, tuslar istenildiğinde f klavye olacak sekilde donusturulebiliyor, mukemmel stabilite. Kesin tavsiye.

• Kullanıyorum memnunum. Yamuk yumuk ergonomik diye satılan modellere de on çeker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH turuncusu

Kullanıyorum memnunum. Yamuk yumuk ergonomik diye satılan modellere de on çeker.

Aynen, bende uzun züredir kullanıyorum memnunum. Pil konusunu filan sıkıntı olmadı hiç.
    Ayrıca LG 50PB690V televizyon kullanıyorum, direk tanıyor tv.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 10 Kasım 2014; 23:23:16 >
  • ben de zamanında safi parlak siyah olanı Teknosa dan 36tl ye almıştım Türkçe yani Kliksa=Teknosa ise
    başka dil olması çok zor..
  • 1 ay önce aldım elim halen alışmadı tuhaf bir klavye.
    1 tuşlar çok sesli
    2 tuşlara tam ortasından basmazsanız biraz güç uygulayarak basmak gerekiyor,o zaman da gacır gucur sesler çıkıyor
    3 windows tuşu win7 logolu

internette hep ingilizce klavye olduğuna bakmayın türkçe geliyor. iyi yönü caps lock ışığı var, 6 tane multimedia tuşları iyi iş görüyor.

• Bu siteden mi aldınız acaba ? biraz uzun sürmüş gelmesi

Boyutları standart klavye boyutlarında galiba o yön tuşlarını küçücük yapmışlar yine
  • ben aldım bi tane, teşekkürler paylaşan arkadaşa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

1 ay önce aldım elim halen alışmadı tuhaf bir klavye.
    1 tuşlar çok sesli
    2 tuşlara tam ortasından basmazsanız biraz güç uygulayarak basmak gerekiyor,o zaman da gacır gucur sesler çıkıyor
    3 windows tuşu win7 logolu

internette hep ingilizce klavye olduğuna bakmayın türkçe geliyor. iyi yönü caps lock ışığı var, 6 tane multimedia tuşları iyi iş görüyor.

Tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Bu siteden mi aldınız acaba ? biraz uzun sürmüş gelmesi

Boyutları standart klavye boyutlarında galiba o yön tuşlarını küçücük yapmışlar yine

Sanalpazardan aldım bir aydır kullanıyorum. 21.5 inç monitör önünde bu şekilde duruyor. Ne küçük, ne çok büyük. Nedense çoğu sitede eng. Klavyeli görsel kullanılmış

• Uzun yıllar notebook kullanmış biri olarak tuş aralıklarına ve sesine alışamadım. Satıp tuş aralığı dar ve daha büyük tuşlu slim model alacağım. İlgilenen olursa 20tl satıyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.