Şimdi Ara

Yeni Nesil GTA V için Çıkış Videosu Yayınlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Son dönemde özellikle FPS modunun duyurulması, yayınlanan ekran görüntüleri ve videoların ardından oyuncuların iştahını kabartan Grand Theft Auto V'in yeni nesil sürümleri için resmi çıkış videosu yayınlandı.

Oyunun yeni nesil sürümünden alınan kesitlerle oluşturulan bu videoda, görsel gelişmeleri bir kez daha göreceksiniz. Bunun yanında heyecanınızın artacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tek yapabileceğimiz beklemek. Bize 1 ay gibi gelecek ama oyunun PS4 ve Xbox One sürümleri için sadece 7 gün kaldı.

• güzel

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sadece 7 gün...

• efsane ya ama spotçudan alıp erken oyanamaya başlamayı tercih ederim zaten artık eskisi gibi değil oyunlar jelatiniyle geliyo arala geldiği gibi
  • şu aptal video oynatıcısını ya değiştirin ya da hd seçeneği falan koyun. büyük bir monitörüm var ve videolarınızı büyütünce pikselleri sayıyorum.
  • Videoda HD seçeneğinin olduğunu göremiyor musun?
  • 27 Ocak gel gel gel gel ....

• 360 bitirenlerdenim hala xb1 a alma konusunda kararsızım değer mi acaba gerçekten hala kuşkularım var

• Pc sistem gereksinimi açıklandı mi bunun nette birsürü haber var doğrumu bunlar??

• Yeni nesile bomba gibi geliyor eski nesil sürümleri bunun yanında beta gibi kalmış ki bende eski nesilde bitirdim oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrGrTR

360 bitirenlerdenim hala xb1 a alma konusunda kararsızım değer mi acaba gerçekten hala kuşkularım var

ben de benzer durumdayım.fiyatların aşağı düşmesini bekleyeceğim.nasıl olsa multiplayer modu kaçmıyo eski nesildeki karakteri geçireceğiz acelesi yok o yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

şu aptal video oynatıcısını ya değiştirin ya da hd seçeneği falan koyun. büyük bir monitörüm var ve videolarınızı büyütünce pikselleri sayıyorum.

arkadaş bi gıdım haklı 1080p koyun şu haber videolarını.sanırım siz ev kullanıcısı olduğunuz için zahmetli geliyor 1080p video yüklemek.öyle mi?yoksa genel bi karar mı haberlere 720p video koymak?

• quote:

Orijinalden alıntı: qqqqrpppp

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: OnrGrTR<br><br>360 bitirenlerdenim hala xb1 a alma konusunda kararsızım değer mi acaba gerçekten hala kuşkularım var</blockquote><br><br>ben de benzer durumdayım.fiyatların aşağı düşmesini bekleyeceğim.nasıl olsa multiplayer modu kaçmıyo eski nesildeki karakteri geçireceğiz acelesi yok o yüzden.

Beklemek en doğrusu olacaktır fiyatların biraz aşağı inmesi lazım kaçmıyor zaten her şeyiyle oyunu yalayıp yuttuk acelesi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: qqqqrpppp

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>şu aptal video oynatıcısını ya değiştirin ya da hd seçeneği falan koyun. büyük bir monitörüm var ve videolarınızı büyütünce pikselleri sayıyorum.</blockquote><br><br>arkadaş bi gıdım haklı 1080p koyun şu haber videolarını.sanırım siz ev kullanıcısı olduğunuz için zahmetli geliyor 1080p video yüklemek.öyle mi?yoksa genel bi karar mı haberlere 720p video koymak?

Üstüne birde bir dünya oyun geliyor daha oynanacak çok oyun var gta5 e gelene kadar epey zaman geçecektir

• spotçular kolay kolay indirmez fiyatı. Yüksek internet hızı olan us psnden almalı.

• Işıklandırma , gölgelendirme , yansımalar 3 kat gelişmiş.Sokaklar çok daha kalabalık.İnsanların ayrıntısı çok artmış.Çizim mesafesi ve uzakların ayrıntısı muazzam.Araç ayrıntıları çok.Kaplamalar daha iyi.Bitki örtüsü müthiş.Kenar düzeltme , renk filtresi baya artmış.FPS 30fps sabit.Eski nesilde güç yetmediği için araçlar az kırılıyordu.Şimdi çok kırılacak.20 araba varsa 5'i aynıydı.Şimdi hep ayrı.Efektler gelişmiş.Sular aşırı gerçek.Eski nesilde bazen bazı şeylerin yoğunluktan dolayı işlenmediğini görüyorduk.Fizikler gelişmiş.Eski nesilde 30 metre uzağa sıkınca duvarlarda mermi izi olmuyordu.Onun dışında PC sürümünde haritanın sonuna kadar uzakları da aşırı ayrıntılı görmek için bir ayar olmalı.

Ayrıca biz PS3 hem GTA4'ü hem de 5'i oynadık.O zaman PS4'e de çok daha iyi grafiklerle bir GTA gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugraakin03

spotçular kolay kolay indirmez fiyatı. Yüksek internet hızı olan us psnden almalı.

Canım ülkemin interneti malum ben us xbl kullanıyorum lakin şu ana kadar dijital anlamda alışveriş yapmadım büyük sıkıntı pc de zaten steam ps tarafında zaten sadece exclusive leri oynuyorum doların artması en çokta oyuncuları vurdu zaten alım gücü çok soru işareti olan ülkemizde birde spotçular yüksek fiyat koyunca oyun alınmaz oldu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Zarbo257

Yeni nesile bomba gibi geliyor eski nesil sürümleri bunun yanında beta gibi kalmış ki bende eski nesilde bitirdim oyunu.

Eski Nesil beta gibi değil, oldgen kalmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyede fiyatlar yüzünden, malesef konsol devri kapandı.

• Önceki neslin launch trailer'ına göre daha güzel olmuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.