Şimdi Ara

Codegen NOVATAB 10.1''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
7
Favori
30.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Gün önce Codegen Novatab 10.1'' aldım. Tablet performans canavarı . Fiyatına göre alınabilecek en iyi tabletlerden biri diye bilirim.

Ürünü Özellikleri :  Codegen NOVATAB 10.1''

16 GB bellek 2GB RAM 4 Çekirdek Quad Core İşlemciye sahip MALİ 400 MP4 Ekran kartına sahip Android 4.4 Kitkat Hd Ekran TM Panele Sahip Çok hassas bir dokunmatik ekrana sahip Ben çok beğendiğimi söyleye bilirim. İş görür bir Tablet Pc tavsiye ederim.

Codegen NOVATAB 10.1''

Codegen NOVATAB 10.1''

Codegen NOVATAB 10.1''

Tablet Görselleri :

Codegen NOVATAB 10.1''

Codegen NOVATAB 10.1''

Codegen NOVATAB 10.1''

Codegen NOVATAB 10.1''

Codegen NOVATAB 10.1''

Codegen NOVATAB 10.1''

Codegen NOVATAB 10.1''

N11 Kullanıcı yorumu burda burayada göz atabilirsiniz :http://www.n11.com/codegen-novatab-101-dort-cekirdek-2gb-16gb-tablet-kaskolu-P35296373

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologieVues -- 11 Kasım 2014; 13:44:31 >

• hayırlı olsun

Nerden ne kadara aldınız. ?

birde ses kalitesi nasıl acaba ?
  • Kardeş hayırlı olsun bende düşünüyorum almayı ama ips ekran olmaması biraz düşündürüyo ekranı nasıl acaba sağdan soldan kenardan baktın mı bi renk değişimi oluyor mu acaba? çok fark yok diyorsanız bende sipariş vericem bi tane :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaletmcc -- 10 Kasım 2014; 23:43:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmcc

Kardeş hayırlı olsun bende düşünüyorum almayı ama ips ekran olmaması biraz düşündürüyo ekranı nasıl acaba sağdan soldan kenardan baktın mı bi renk değişimi oluyor mu acaba? çok fark yok diyorsanız bende sipariş vericem bi tane :)

TN Panel IPS Panele Çok yakın bir panel ekran fotoraflarını paylaşacağım. tablet gerçekten çok başarılı performansı ile göz dolduruyor fiyatına göre gerçekten çok güzel bir ürün özelliklerine göre çok performanslı asphalt 8 en yüksek ayarda kasmadan oynuyorum . Videosunu çekip onuda atarım . Almak isteyenlere tavsiye ederim . Ben N11 com'dan aldım . Yeni üyelik'de 11 TL indirim veriyor. Kaskolu olması ayrı bir güzel .

Ürünü bur'dan inceleye bilirsiniz : http://www.n11.com/codegen-novatab-101-dort-cekirdek-2gb-16gb-tablet-kaskolu-P35296373

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologieVues -- 11 Kasım 2014; 14:49:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty_1

hayırlı olsun

Nerden ne kadara aldınız. ?

birde ses kalitesi nasıl acaba ?

Sesi çok iyi çift hoparlör var fotoraflarını atacağım zaten görürsünüz.

N11.com'dan aldım

Link burda burdan aldım :http://www.n11.com/code...ablet-kaskolu-P35296373 279 TL aldım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologieVues -- 11 Kasım 2014; 12:57:13 >
  • bian önce paylaşırsan iyi olur :) benimde n11 de 77 tl indirimim var bi alışverişten kazandığım. ayın 13 ü son gün bi karar vermem lazım :) şimdiden çok teşekkürler..
  • Codegen hakkında forumlarda şikayetvarda sözlüklerde hiç iç açıcı yorum yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmcc

bian önce paylaşırsan iyi olur :) benimde n11 de 77 tl indirimim var bi alışverişten kazandığım. ayın 13 ü son gün bi karar vermem lazım :) şimdiden çok teşekkürler..

Paylaştım fotorafları .
  • quote:

Orijinalden alıntı: swatsat

Codegen hakkında forumlarda şikayetvarda sözlüklerde hiç iç açıcı yorum yok

Codegenin benim kullandığım tableti gayet güzel her konuda bir olmaz belki ama bu tablet güzel tavsiye ederim . Kendi fikriniz ben bilgi paylaştım yararlanmak isteyen arkadaşlar yararlansın .Ben kullandım istediğiniz her bilgiyide verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologieVues -- 11 Kasım 2014; 11:41:58 >
  • wifi çekimi ve pil hakkında bilgi verirmisiniz bende kupon kullanıcam almak isterim
  • Wifi kalitesi gayet iyi odamda kullanıyorum modem salonda 3 duvar var . 3 Diş Çekiyor. Piline gelince 5-6 saat rahat rahat gidiyor.
  • merhabalar benim de n11 den çekim var ve ben de almayı düşünüyorum, yalnız oğlum da kullanacak, haliyle şu kasko olayı hakkında çok ayrıntılı bilgi yok. firmaya soru sordum. ürün geldiğinde ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz gibi bişey dediler.

size ulaştığı şekliyle kasko hakkında ayrıntılı bilgi mevcut mu? en basitinden elimden düşürdüm ekran kırıldı, tamir vb. şeyi ücretiz yapacaklarmış mı gerçekten?

cevap için şimdiden teşekkürler.
  • Buyurun en ince ayrıntısına detayına kadar burada çektim bakabilirsiniz . Rica ederim

Link :http://www.codegen.com.tr/Yardim/TeknokaskBilgi.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: germinall

merhabalar benim de n11 den çekim var ve ben de almayı düşünüyorum, yalnız oğlum da kullanacak, haliyle şu kasko olayı hakkında çok ayrıntılı bilgi yok. firmaya soru sordum. ürün geldiğinde ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz gibi bişey dediler.

size ulaştığı şekliyle kasko hakkında ayrıntılı bilgi mevcut mu? en basitinden elimden düşürdüm ekran kırıldı, tamir vb. şeyi ücretiz yapacaklarmış mı gerçekten?

cevap için şimdiden teşekkürler.

Buyurun en ince ayrıntısına detayına kadar burada çektim bakabilirsiniz . Rica ederim

Link :http://www.codegen.com.tr/Yardim/TeknokaskBilgi.jpg

Codegen NOVATAB 10.1''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologieVues -- 11 Kasım 2014; 14:20:20 >

• cevap için çok teşekkürler, açık açık yazıyor herhalde sorun olmaz artık kırılınca:)
  • Rica ederim. Yardımcı olabildiysem mutlu bana . :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologieVues -- 11 Kasım 2014; 17:26:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: technologieVues

Rica ederim. Yardımcı olabildiysem mutlu bana . :)

hocam güzelmiş gerçekten. bende almayı düşünüyorum
  • Hayırlısı olsun . Tavsiye ederim. Sormak istediğiniz merak ettiğiniz sorular varsa sorabilirsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologieVues -- 12 Kasım 2014; 15:10:46 >
  • Merhaba,

Sim card takılabiliyor mu cihaza ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marlon1905

Merhaba,

Sim card takılabiliyor mu cihaza ?

Sim card girişi yok .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.