Şimdi Ara

Codegen NOVATAB 10.1'' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
7
Favori
30.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.n11.com/codegen-novatab-101-dort-cekirdek-2gb-16gb-tablet-kaskolu-P35296373

bu tableti aldım nasıl yeni aldım henüz elime geçmedi

birde ben bu tablete root yapabilirmiyim?
    hemen root yapmak istiyorum
    nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

http://www.n11.com/codegen-novatab-101-dort-cekirdek-2gb-16gb-tablet-kaskolu-P35296373

hocam hayırlı olsun.Eline geçince burdan bilgilendirir misin nasıl bi bir cihaz olduğu hakkında ?

Root işine gelirsek benim bildiğim evde kendin yaparsan bi hata olursa tableti tekrardan çözmek zor oluyormuş.O yüzden telefoncu yada bilgisayarcılara yaptırın demişlerdi bana.Ben yaptırmadım.Korktum biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FireMan_09

quote:

http://www.n11.com/codegen-novatab-101-dort-cekirdek-2gb-16gb-tablet-kaskolu-P35296373

hocam hayırlı olsun.Eline geçince burdan bilgilendirir misin nasıl bi bir cihaz olduğu hakkında ?

Root işine gelirsek benim bildiğim evde kendin yaparsan bi hata olursa tableti tekrardan çözmek zor oluyormuş.O yüzden telefoncu yada bilgisayarcılara yaptırın demişlerdi bana.Ben yaptırmadım.Korktum biraz.

ben kendim yapacagım ama elinde yapmış olupta program olan varsa yazarsa sevinirim
    tşk

• quote:

quote:

quote:

ben kendim yapacagım ama elinde yapmış olupta program olan varsa yazarsa sevinirim
    tşk

Dostum tablet ulaştı mı eline ? Ürün hakkında bi değerlendirme yapabilir misin ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

tşk

Dostum tablet ulaştı mı eline ? Ürün hakkında bi değerlendirme yapabilir misin ?

evet ulaştı kullanıyorum tablet şunu söyliyim dandik malzeme ve ekran görüntüsü ekranı içler acısı

ekran son derece kötü buldum bukadar beklemiyordum ama gerçekten çok kötü

kullanıyormuyum kullanıyorum ama dedgim gibi tablet heran bozulacakmış hissi veriyor bana

tablete root yaptım kendim yapmak isteyen varsada

ilk etapta tableti pc ye tanıtacak yani drverları yüklenmiş olacak ve kingroot ile root yapacak ben yaptım oldu yapmasını bilmeyenler king root resimli anlatım yazssın sitelerde anlatımı mevcut

benden bukadar sormak istediginiz varsa cevaplarım

• quote:

Orijinalden alıntı: technologieVues

quote:

Orijinalden alıntı: germinall

merhabalar benim de n11 den çekim var ve ben de almayı düşünüyorum, yalnız oğlum da kullanacak, haliyle şu kasko olayı hakkında çok ayrıntılı bilgi yok. firmaya soru sordum. ürün geldiğinde ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz gibi bişey dediler.

size ulaştığı şekliyle kasko hakkında ayrıntılı bilgi mevcut mu? en basitinden elimden düşürdüm ekran kırıldı, tamir vb. şeyi ücretiz yapacaklarmış mı gerçekten?

cevap için şimdiden teşekkürler.

Buyurun en ince ayrıntısına detayına kadar burada çektim bakabilirsiniz . Rica ederim

Link :http://www.codegen.com.tr/Yardim/TeknokaskBilgi.jpg

Codegen NOVATAB 10.1''

dostum bende bu tabletten aldım kullanıyorum teknokask diye bir paket çıktı içinden herhangi bir yere kayıt yaptırıyormuyuz
    kaskonun geçerli olması için satıcı hiçbirşey yaptırmanıza gerek yok dedi senin gönderdigin yerde 30 gün içinde kayıt yaptırınız gibi anladım sen her hangi bişey yaptınmı

teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tşk

evet ulaştı kullanıyorum tablet şunu söyliyim dandik malzeme ve ekran görüntüsü ekranı içler acısı

ekran son derece kötü buldum bukadar beklemiyordum ama gerçekten çok kötü

kullanıyormuyum kullanıyorum ama dedgim gibi tablet heran bozulacakmış hissi veriyor bana

tablete root yaptım kendim yapmak isteyen varsada

ilk etapta tableti pc ye tanıtacak yani drverları yüklenmiş olacak ve kingroot ile root yapacak ben yaptım oldu yapmasını bilmeyenler king root resimli anlatım yazssın sitelerde anlatımı mevcut

benden bukadar sormak istediginiz varsa cevaplarım

EyvAllah.Ekran ve kasa için fotoğraf çekme imkanın var mı ? Zaten büyük ihtimal vazgeçeceğim codegen almaktan

• arkadaşlar digitürkplay kurup deneyebilir misiniz -canlı yayında nasıl bir tepki veriyor bende reeder vardı 10 dk sonra donup kalıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: wokko

arkadaşlar digitürkplay kurup deneyebilir misiniz -canlı yayında nasıl bir tepki veriyor bende reeder vardı 10 dk sonra donup kalıyordu

Codegen değil de Inca Respect II aldım bugün sırf Digiturk Play için, hiç takılmadan, gayet düzgün çalışıyor.
  • Ya bu kadar dandik ekranlara bir de milleti kandırmak için şöyle resimler koyuyorlar ya deli oluyorum.

Bu çözünürlükte, bu netlikte görüntü 4K tv lerde bile yok, bu alenen milleti kandırmaktır, biz iyi kötü araştırıyoruz da bilmeyen insanlar bu görüntülere bakıp resmen aldanıyor. Dolandırıcılktan bunları mahkemeye versen kazanırsın, o derece yani.

Codegen NOVATAB 10.1''
     Codegen NOVATAB 10.1''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artemes -- 13 Mart 2015; 13:53:27 >

• ben 3 senedir codegen kullanıyorum. hiç sıkıntı çekmedim. iyi kötüsü eline ne geleceğine bağlı. benim kullandığım codegen quantum101 baktığıma göre farkı sadece ekran ve kamera. IPS olması kamera 2-5mp olması.dedigim gibi memnunum. evde 3 tane kullanıyorus. arkadaş çok iyi anlatmış. emeğine sağlık. marka tabletlerden hız farkı 0.5sanie
  • Ben bu tableti aldım ram 2 gb yazıyordu fakat depolama kısmına bakınca 1 gb görünüyor. Bu konuda fikri olan var mı? Acaba ben mi yanlış yapıyorum yoksa dolandırıldık mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle belirteyim tablet hakkında atıp tutanların çoğunda bu tabletten yok mesaj kasmak için yazıyorlar. tableti bende çekinerek aldım menü geçişleri,pili ,dokunmatiği, oyun performansı ve benchmark testleri tatmin ediciydi bi sürü program oyun falan yüklü ama hiç kasılma, takılma reset atma gibi şeyler yaşamadım.

dark nickli arkadaş root olayını sormuş Unlock ile sorunsuz root attım. root için pc de driverların kurulu olması gerekli. bende ADB Driver yüklü olduğundan sormadı bile, ADB Driver kurarsanız pc tableti tanıyacaktır.

3dpeaple nickli arkadaş dolandırıldığını düşünmüş hocam 2gb ram, 1gb olan rom yani dahili depolama alanı.

tabletle ilgili sıkıntılar,
    * ekran sanki yerinden çıkıcak gibi duruyor ama çok hor kullandım bişey olmuyor. sağlam bence
    * ekrana tam karşısından bakınca net ama sağdan soldan bakınca yansımadan dolayı görüntü çirkinleşiyor.
    * yüksek grafikli oyunlar ve instagram kullanırken arka kısım ısınıyor

açmadığı uygulama yok çok şey denedim bence fiyatına göre çok çok üstün bir tablet.
    sorunuz olursa yardımcı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsukiyomi -- 8 Ekim 2015; 10:36:31 >

• Tsukiyomi kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bu tabletle polypad q 10 arasında kaldım polypad in ekranını medimarkta gördum çokta kotu gelmedi ekran özelliği ikisininde aynı sanırım.
    buda linki : http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_POLYPAD-Q10-10-1-in%C3%A7-1-3-GHz-%C3%87ift-%C3%87ekirdekli-1-GB-16-GB-Android-4-4-Tablet-PC-Beyaz,103452,471115,1925386.html?langId=-14
    sizce hangisini tercih etmeliyim canlı canlı codegeni görmedıgım için cekiniyorum açıkcası

• goztepeli__ G kullanıcısına yanıt
    dostum bu linkte olan tablet çift çekirdekli 1gb ramli ama ekran daha kullanışlı. codegen 4 çekirdek 2gb ram olduğundan daha iyi performans verir. biyerde deneme şansınız var ise bakın derim codegen tablete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsukiyomi -- 29 Haziran 2015; 18:44:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsukiyomi

öncelikle belirteyim tablet hakkında atıp tutanların çoğunda bu tabletten yok mesaj kasmak için yazıyorlar. tableti bende çekinerek aldım menü geçişleri,pili ,dokunmatiği, oyun performansı ve benchmark testleri tatmin ediciydi bi sürü program oyun falan yüklü ama hiç kasılma, takılma reset atma gibi şeyler yaşamadım.
    dark nickli arkadaş root olayını sormuş Ulock ile sorunsuz root attım.
    3dpeaple nickli arkadaş dolandırıldığını düşünmüş hocam 2gb ram, 1gb olan rom yani dahili depolama alanı.

tabletle ilgili sıkıntılar,
    * ekran sanki yerinden çıkıcak gibi duruyor ama çok hor kullandım bişey olmuyor. sağlam bence
    * ekrana tam karşısından bakınca net ama sağdan soldan bakınca yansımadan dolayı görüntü çirkinleşiyor.
    * yüksek grafikli oyunlar ve instagram kullanırken arka kısım ısınıyor

açmadığı uygulama yok çok şey denedim bence fiyatına göre çok çok üstün bir tablet.
    sorunuz olursa yardımcı olabilirim

hocam ulock demişsin ben unlock diye bir root programı buldum kingo root u zaten yemedi unlock root da bilgisayar cihazın driver larını yüklemediği için cihaza ulaşım sağlayamıyor, nasıl yaptın tam olarak bahsedebilirmisin aynı programlamı root atmaya çalışıyorum farklımı? 1gb dahili bellek var uygulamaları sd sine atamıyor yetmiyor çok sıkıntı...

• fxxxf F kullanıcısına yanıt
    hakılısın hocam ulock yazmışım üstteki yorumu da güncelledim şimdi. bende ADB Driver yüklüydü zaten root yaparken driver hatası vermediğinden onu yazmayı unutmuşum. ADB Driver diye google da aratırsan bulursun zaten onu kurunca pc tableti tanıycaktır. GL to SD uygulamasını da kur bununla uygulamaları oyunları sd karta taşıyabilirsin
  • Sagol hocam cok yardimci oldun aylardir ugrasiyordum buyuk yardimin oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fxxxf F kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam, yardımcı olabildiysek ne mutlu. iyi eğlenceler
  • Merhaba arkadaşlar;
    root işlemleri ile uğraşmayın, yayınladığımız son yazılımlar (android 4.4.4-kitkat) ile bütün diski tek bölüm olarak kullanabilirsiniz.

Yazılım yükleme anlatımı
    https://youtu.be/dX-wChZ2As8

Yazılım
    Novatab dokunmatik codegen logolu:https://yadi.sk/d/JawT-pHxiMzti
    Novatab dokunmatik codegen logusuz:https://yadi.sk/d/4pwU8BUmnXebz

Yazılım yüklemek için araç (rkbatchtool)
    Windows xp - windows 7 :https://yadi.sk/d/wTutYRvwiTFXQ
    Windows 8.1 - windows 10 :https://yadi.sk/d/wTutYRvwiTFXQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trioltd -- 19 Ağustos 2016; 9:55:42 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.