Şimdi Ara

Huawei dünyanın ilk Bluetooth kulaklık entegreli fitness takip cihazını global olarak satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei dünyanın ilk Bluetooth kulaklık entegreli fitness takip cihazını global olarak satışa sunuyor

Bu yıl Şubat ayındaki MWC 2014 etkinliğinde hem Bluetooth kulaklık olabilen hem de fitness takii yapabilen bir bileklik tanıtanHuawei, cihazı global olarak satışa sunmaya hazırlanıyor. 

Huawei TalkBand adındaki bileklik dünyanın ilk melez fitness takip cihazı olarak tanıtılmıştı. 1.4 inçlik kavisli bir OLED ekrana sahip olan bileklik; atılan adım, gidilen mesafe, uyku düzeni gibi bilgileri kaydediyor ve akıllı telefonlara aktarıyor. Cihaz Bluetooth 4.1 ve NFC bağlantı standartlarına sahip. 

Kullanıcılar ana gövdeyi kayıştan ayırarak bir Bluetooth kulaklık olarak da kullanabiliyor. Bu şekilde cihaz toplam 7 saatlik konuşma süresi sunuyor. Bileklik olarak Bluetooth açık 6 gün, kapalı 16 gün bekleme sürelerine erişilebiliyor. Cihazda 90mAh gücünde bir batarya yer alıyor. Bileklik içerisindeki entegre USB ucu ile 2 saat içerisinde batarya  şarj olabiliyor. 

IP57 suya dayanıklılık sertifikası sahibi olan TalkBand, titreşim ile kullanıcısını uyarabiliyor ve çift mikrofon ile arka plandaki gürültüleri de önleyebiliyor. Bahar aylarından bu yana Çin'de satışta olan TalkBand, 14 Kasım itibariyle ABD'de 130$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.  

• Ürünü şimdiden sipariş verdim bu resimde görünenle yetinmeyin internette araştırın saat olacaksa böyle olsun kulaklık ve saat bir arada arama ekranda görünüyor cevap vermek için ekran sökülüp bluettoth kulaklık olarak kulağa yerleştiriliyor sonra tekrar kola takıp saat olarak kullanmaya devam ediliyor full fonksiyonlu on numara bir ürün

• Tek cazip yani kulaklığın çıkıyor olması.Aslında bir yenilik bu.Bende var bir tane.Kulaklığı çıkarınca yanınızdaki arkadaşlarınızın yüz ifadelerini görmeniz lazım :)

• Çok beğendim. Alınabilir aslında:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilginç ve farklı bir ürün piyasaya farklı bir hava katabilir.

• 90 mAH batarya 2 saate yakın sürede mi şarj oluyor?

• Çavuş Oldummmmmmm

• ilginç ve güzel bir teknoloji iki şeyi aynı ada yapa biliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: zgrp

Ürünü şimdiden sipariş verdim bu resimde görünenle yetinmeyin internette araştırın saat olacaksa böyle olsun kulaklık ve saat bir arada arama ekranda görünüyor cevap vermek için ekran sökülüp bluettoth kulaklık olarak kulağa yerleştiriliyor sonra tekrar kola takıp saat olarak kullanmaya devam ediliyor full fonksiyonlu on numara bir ürün

Iyi aksamlar urunu nerden ve ne kadara siparis verdiniz. Bi inceleme yazisi bekliyorum.
    saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maren

quote:

Orijinalden alıntı: zgrp

Ürünü şimdiden sipariş verdim bu resimde görünenle yetinmeyin internette araştırın saat olacaksa böyle olsun kulaklık ve saat bir arada arama ekranda görünüyor cevap vermek için ekran sökülüp bluettoth kulaklık olarak kulağa yerleştiriliyor sonra tekrar kola takıp saat olarak kullanmaya devam ediliyor full fonksiyonlu on numara bir ürün

Iyi aksamlar urunu nerden ve ne kadara siparis verdiniz. Bi inceleme yazisi bekliyorum.
    saygilar

Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.