Şimdi Ara

Heroes of the Storm, 100 Kişilik Bir Ekip Tarafından Geliştiriliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Blizzard'ın geliştirdiği MOBA oyunu Heroes of the Storm, önümüzdeki Ocak ayı itibariyle kapalı beta sürecine geçecek. Son dönemde bu tip küçük projelere yoğunlaşan Blizzard ekibinden konuyla ilgili yeni bilgiler paylaşıldı

BlizzCon'dan gelen haberlere göre Blizzard'ın küçük çaplı yeni projeleri Heroes of the Storm'u 100, Overwatch'ı 70 ve Hearthstone'u da 35 kişilik bir ekip geliştiriyor. Normalde binlerce kişinin çalıştığı firmanın MOBA oyunu aslında StarCraft II ekibi tarafından geliştiriliyor. Yani StarCraft II: Legacy of the Void'i yapan ekibin bir kısmı, aynı zamanda Heroes of the Storm'u da geliştiriyor. Ancak yine de HotS, kendine özel tasarımcılara sahip.

• H.O.S icin,
    Starcraft degilde, wow un bunyesinden bir ekip olsaydi daha iyi olurdu sanki.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • O Diablo ne zaman kendini 3de 1i ata bindi orada bu oyuna olan güvenim sarsıldı. Bana DOTA'ya alternatif olabilecek bir oyun olacak gibi gelmiyor.

• Dota'ya ya da LoL'e alternatif olabileceğini sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok değil bence bu oyunu tınlamadıkları anlamına gelir. wow yeter diyorlar
  • O konuda haklisin stratejiye yatkin bir grub daha iyi olacaktir. Aslinda demek istedigim, tasarimlar ve gorsel yaklasimlar itici(diablonun ata binmesi,renkli sacma saapan ne alaka dedirten gokkusagi rengindeki unicorn).Bana sanki wow daki tok , oturmus tasarimcilar HoS'da gorev almiyormus gibi geliyor .HoS'un Blizzard oyununa yakismayan bir cizgisi var, ozellikle yeni cikacak olan seri tamamen blizzardla alakasi olmayan bir gorsel kaliteye sahip.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.