Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı 2014 'Seneye damgasını vuran en iyi 10 akıllı telefon' Yayın Tekrarı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
2
Favori
13.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi 64 bit hakkında su zamanda islevselliği hakkında bilgi verebilirmisiniz

• Alfa ile z3 c arasındaki uçurum anlamsız olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi nokia 1100 kullanıyorum süper telefon öneririm.Şarjı 1 hafta gidiyor.Snake 2 de bana göre dünyanın en iyi oyunu.

• Son telefonum vodafone m1 adlı linux tabanlı bir telefondu. Telefon artık iflas edince telefon almak için bir sene telefon aradım. Bu piyasada telefon almak çok zor, bizim forumdaki insanların telefon alması çok çok zor. 8.senemde 3.telefonuma G2 alarak sahip oldum. Gerçekten boşuna beklemişim bu kadar. 1000 TL paranız varsa G2 alın geçin. Pil süresi 3 günü aşan başka bir telefon olduğunu düşünmüyorum.(Akıllı ve bu fiyat aralığında) Bir aksilik çıkmazsa 3 sene kullanabilirim gibi geliyor.
    Tavsiyem çok azla düşünmeyin sizin ihtiyaçlarınızı karşılasın yeter. Örneğin 2K ekran olması bir telefonda çok fazlada önemli değil bence tabiki.
    Umarım istediğinizi bulabilirsiniz.
  • Mesut Abi motorola droid max hakkında konuşmadın ya da ben kaçırdım. Global sürümünü çıkaracakmış motorola ismini değiştirip. Ne düşünüyorsun, bu telefonun kağıt üstü özellikleri hakkında?
  • Sizce iPhone 5S 16GB şu an için alınabilinir mi?
  • mesut bey şimdi bir şey fark ettim evdeki mikrofonunuz stüdyodakinden daha kaliteli
  • z3 ün kulaklık performansıyla z3c nin kulaklık performansı arasında fark var mı?gürültü engelleyici kulaklıklar ile

• Merhaba mesut bey..

Sizce windows 8.1 mi Windows 7 mi ?

• Çinli firmaları ayrıca ele alırsanız sevinirim.

Bu ülkede olmayacak çoğu ama yinede bilgimiz olsun.
  • Zenfone 5'in İşlemci kısmı başarılı, internette dolaşma başarılı, arayüz kaliteli sorunsuz çalışıyor. gpu tarafı pek güçlü değil ancak yeterli denilebilicek düzeyde. Dediğim gibi pil bu telefonu çok sıkıntılı yapıyor.

• Benim kullanım senaryoma uymuyor hocam. Üst seviye tabletim var ama işimi görmüyor (Note 10.1 2012). Bir programlama dili öğrenmek ve düzgün oyunlar oynamak istiyorum ama bilgisayarım olmadığı sürece bunların hiçbirini yapamayacağım. Akıllı cihazlar (dizüstü bilgisayarlar bile) benim için yeterli değil. Bu nedenle önceliğim de akıllı telefon değil. Ayrıca cihazlar yeterince stabil değil, cihazım 4.4 bile almadı.

Asıl sinirimi bozan şey aslında bir serinin peşinden gidenler. İşine yaramayacağı halde 24 ay taksitle her yıl elefon alan tanıdıklarım var.
  • Mesut abi hatirliyorum da
    Samsung s5 tanitim fuarinda real racing 3 yuklemistin kasiyordu
    Gercekten s5 hayal kirikligi oldu

• Giyilebilir teknolojiler için daha çok erken bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

Giyilebilir teknolojiler için daha çok erken bence.

Aynen. Uzaktan takip ediyoruz sadece, rahat 3-5 senesi var.
  • program için teşekkürler, orda burda konuşulan konuların hülasası oldu :) adeta yılın özeti gibiydi.. sayfa sayfa başlık başlık dolaşmaktan gına gelenlere iyi geldi :)
  • Meizu mx 4 -Xiaomi mi4 ve one plus one :D
    Tasarımsa kesinlikle iocean x8 mini pro :D
  • Suan bu canlı yayında mı ?

• LG G2
  • Anketin ilk 3ü cuk oturmuş..
    Note 4
    G3
    Z3C

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.