Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı 2014 'Seneye damgasını vuran en iyi 10 akıllı telefon' Yayın Tekrarı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
2
Favori
13.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi ankette tek seçenek yerine sıralama yapsak daha sağlıklı olmaz mıydı

• 4.3'lük HD2 çok çeşitli yazılımlar atılabilir bir telefon olarak efsane sınıfında zaten, iOS'in kernel'ını bile kurdular :D

• Mesut Bey teşekkür ederim, ben de hep merak ediyordum niye öncelikle onu düşünüyorsunuz diye :) Tamamdır bu durumda bunca zamanki yorumlarınıza dair de bunu düşünebiliriz o zaman :)

• Sony Z3 de neden bu kadar donanımsal hata var. Müşteriler illaki beklemek mi zorunda. 2300tl veriyoruz ama yine içimiz rahat değil ....
  • Yeni M8'in hayırlı olsun Mesut abi güle güle kullan:)

• iphone 6 hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • Sony Z serisi ile güzel ürünler ortaya koydu. Ama politika olarak 6 ay da bir amiral gemisi piyasaya sürmek gerçekten çok kötü. Z3 incelediğim en güzel telefon olarak gözüküyor.
  • abim bi de discovery elite hala kitkat bekliyor

• Mesut Bey, Şubat ayından beri taksit yasağı olduğu için herkes operatörlere yönelmek zorunda kaldı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Siz de mi bu şekilde temin ediyorsunuz?

• Bence 700 tl civarında kesinlikle pil performansı gözardı edilmemeli.

• İşlemci ram artık tüm tepe modellerde üst seviye oluyor, 2500 tl param varsa tepe modellerin fark yaratan özelliklerine bakarım

• abi bende tam bu konu da soru soracaktım, 700 tlye t50 mi moto g mi, kamerası çok önemli değil en önemlisi kasılmasın donmasın yeterli nedir cevap arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum, özellikle t50yi kullananlardan
  • MESUT ABİ BU KONU ÇOK İYİ OLDU.Telefon alıcam olmadı 2 haftadır.Arabistandan ucuza lg g3 getirticektik olmadı.hollandada biri var one plus one aldırıcaktım olmadı.max 1400tl civarı vericem nerden ne alsam bilemiyorum abi bi yardım eder misin???Abi mutlaka xperia z3 veya htc m8 yada lg g3 gibi amiral telefon mu almalıyım bi yerden ucuza??Yada ONPLUS ONE VEYA MEİZA MX4 mü alıyim napmalıyım abi

• MESUT ABİ TURKCELL T50 YE ANDROİD 5.0 LOLİPOP GELECEKMİ HABERİNİZ VARMI SİZİN YORUMUNUZ NEDİR

• 700 tl niz olsa hangi telefonu alırdınız Mesut Bey
  • Abi bende htc one m8 kullanıyorum çok memnunum.

• abi g2 güzel telefonda bide sağlam olsa çok süper olurdu :)

• iPhone 6 hakkında ki görüşlerini merak ediyoruz :) Özellikle de oyunlarda aşırı ısındığı söyleniyor ince bir yapıya sahip olması mı buna neden oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende G2 var. Kamera için G3 almalı mıyım. G2 nin kamerası çok kötü

• Abi iyi akşamlar belki bir başka Mesut Çevik ile Canlı'nın konusu ama Project Ara'dan da bahsedebilir misin ? İleride akıllı telefonlar nasıl değişebilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbilgini57 -- 9 Kasım 2014; 20:59:35 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.