Şimdi Ara

'Grand Theft Auto V, Denuvo DRM Kullanmayacak'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Geçtiğimiz günlerde GTA forumlarından çıkarak git gide yayılan GTA V'in Denuvo DRM kullanacak olmasıyla ilgili iddia, özellikle orijinal oyun oynayan kullanıcıları üzmüştü. Ancak IncGamers'a göre, Denuvo'nun yöneticilerinden Robert Hernandez, site ile iletişime geçmiş ve GTA V'in Denuvo DRM kullanmadığını, hatta firmanın GTA V'in herhangi bir sürümüyle ilgili bir çalışma yapmadığını belirtmiş.

Ayrıca, ilginç bir şekilde şu anda Denuvo'nun sitesinde anasayfa görüntülenemiyor

• Üzüldüm,keşke kullansaymış

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • iyi olmuş bence orjinal alan arkadaşları üzmemişler, Denuvo DRM crackleme ile ilgili tartışmalar da bitmiş olur ve bu arada Denuvo sitesi görüntülenemiyor hayalet site gibi ne olduysa artık :)

• O ne ki anlamadım ?

• korsancılar şimdi nasıl sevinmiştir

• iyide ben mantığı anlmadım bu koruma sistemi orjinal alanları neden üzsünki?korsan ve crak gruplarına karsı bir koruma yöntemi değil mi bu,örnek lord of the fallen suan orjinal alan oynuyor ama korsan indiren oynamıyor bu koruma sayesinde y7anlışmıyım ???

• Geçen gün ben de siteye meraktan girmek isteyip girememiştim. Herhalde hacklediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERATTAN

iyide ben mantığı anlmadım bu koruma sistemi orjinal alanları neden üzsünki?korsan ve crak gruplarına karsı bir koruma yöntemi değil mi bu,örnek lord of the fallen suan orjinal alan oynuyor ama korsan indiren oynamıyor bu koruma sayesinde y7anlışmıyım ???

işlemciye fazla yük bindiriyor.

• quote:

iyide ben mantığı anlmadım bu koruma sistemi orjinal alanları neden üzsünki?korsan ve crak gruplarına karsı bir koruma yöntemi değil mi bu,örnek lord of the fallen suan orjinal alan oynuyor ama korsan indiren oynamıyor bu koruma sayesinde y7anlışmıyım ???

Koruma sisteminin oyuncuları nasıl üzdüğünü özellikle Ubisoft oyunlarında görebilirsiniz. Çoğu zaman orijinal alan oyuncular adam gibi oynayamazken, korsan kullananlar oynayabiliyor.

• Modları engellemesinler gerisi sorun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 9 Kasım 2014; 11:38:19 >
  • denuvo drm da devamlı internet baglantısı isitoyor mu??

• Adamlar korsan kullananlardan bile kazanıyor :D

• Hadi sevinelim Rockstar'ı pc'de "protesto" etmek isteyen Rockstar tarafından "korsan kullanmak zorunda bırakılan" arkadaşlar için ne güzel bir haber(!)

• quote:

Orjinal alacakları da düşündürüyordu çünkü, GTA serisi pc tarafında modlarla oynanış süresi neredeyse 2-3 kat artıyor. Bu tarz DRM'lar ise mod yapımını zorlaştırıyor ve yapılsa bile oyunda çökmeler yaşatıyor. GTA 4 içinde belli bir drm kullanmışlardı. Kimi orjinal alanlar oyunu açamazken millet crack ile çatır çatır oynuyordu. Denuvo drm kullanan lords of the fallen oyununda optimizasyon sıkıntıları olduğu steam forumlarında söyleniyor. Bunu da bu drm 'a bağlıyorlar.

• Önce Drm kullanacak şeklinde haber yapıp , sonrada "aaa kullanmayacak galiba pardon" Şeklinde bu haberi yalanlamanız çok ilginç.Kesinliği belli olmayan bir haberi buraya taşımanız'ın ne kadar doğru olduğu tartışılır.Zira bir sürü insan önceki haber altın'da tartışmaya girdi.Hemde ortada hiç bir neden yokken.

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemRQ

Önce Drm kullanacak şeklinde haber yapıp , sonrada "aaa kullanmayacak galiba pardon" Şeklinde bu haberi yalanlamanız çok ilginç.Kesinliği belli olmayan bir haberi buraya taşımanız'ın ne kadar doğru olduğu tartışılır.Zira bir sürü insan önceki haber altın'da tartışmaya girdi.Hemde ortada hiç bir neden yokken.

Rant şahane haber bahane.

• Torrent akar gençler..

• quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BERATTAN<br><br>iyide ben mantığı anlmadım bu koruma sistemi orjinal alanları neden üzsünki?korsan ve crak gruplarına karsı bir koruma yöntemi değil mi bu,örnek lord of the fallen suan orjinal alan oynuyor ama korsan indiren oynamıyor bu koruma sayesinde y7anlışmıyım ???</blockquote><br><br>Orjinal alacakları da düşündürüyordu çünkü, GTA serisi pc tarafında modlarla oynanış süresi neredeyse 2-3 kat artıyor. Bu tarz DRM'lar ise mod yapımını zorlaştırıyor ve yapılsa bile oyunda çökmeler yaşatıyor. GTA 4 içinde belli bir drm kullanmışlardı. Kimi orjinal alanlar oyunu açamazken millet crack ile çatır çatır oynuyordu. Denuvo drm kullanan lords of the fallen oyununda optimizasyon sıkıntıları olduğu steam forumlarında söyleniyor. Bunu da bu drm 'a bağlıyorlar.

teşekür ederim hepinize ama en ayrıntılı açıklamayı sen yapmışsın,sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemRQ

Önce Drm kullanacak şeklinde haber yapıp , sonrada "aaa kullanmayacak galiba pardon" Şeklinde bu haberi yalanlamanız çok ilginç.Kesinliği belli olmayan bir haberi buraya taşımanız'ın ne kadar doğru olduğu tartışılır.Zira bir sürü insan önceki haber altın'da tartışmaya girdi.Hemde ortada hiç bir neden yokken.

Ona bakarsanız tartışmaya neden olacak bir çok konu açılıyor ve sizin dikkatinizi çeken bu mu

• Gene aynı hatayı yapıyorsunuz,kesin olmayan bir haberi paylaşıyorsunuz,kesinmiş gibi.Oyun çıkana kadar drm kullacak mı kullanılmayacak mı belli değil,daha 2 ay var oyunun çıkmasına,kullanada bilir,kullanmayada ama kullanmaması her açıdan daha iyi olur.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.