Şimdi Ara

FM 2015 - Gelecek vadeden genç Türk oyuncular (BİLDİKLERİMİZİ PAYLAŞALIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
115.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle Bursaspor'un alt yapısında şahane isimler var.

Şimdilik bulabildiğim profili iyi, potansiyele sahip isimler;

Okan Kocuk - Bursaspor (Kaleci)
    Koray Günter - Galatasaray (Stoper)
    Salih Uçan - Roma (Ortasaha, forvet arkası)
    Emre Can - Liverpool (Libero, ortasaha)
    Levin Öztunalı - Leverkusen (Sağ bek, libero, ortasaha)
    Sinan Kurt - Bayern Münih (Kanat)
    Bilal Basacikoglu - Feyenoord (Kanat)
    Muhammed Demirci - Beşiktaş (Forvet arkası)
    Hakan Çalhanoğlu - Leverkusen (Forvet arkası, kanat)
    Alper Ademoglu - Anderletch (Forvet arkası)
    Enes Ünal - Bursaspor (Forvet)
    Batuhan Altıntaş - Bursaspor (Forvet)
    Aytaç Kara - Eskişehirspor (Ortasaha)
    Tolga Cigerci - Hertha Berlin (Ortasaha)
    Kaan Ayhan - Schalke (Stoper)
    Alparslan Öztürk - Kasımpaşa (Sağ bek, ortasaha, libero)
    Robin Yalcin - Stuttgart (Ortasaha)
    Sezer Özmen - Rizespor (Stoper)
    Kerim Koyunlu - Beşiktaş (Kanat)
    Okay Yokuşlu - Kayserispor (Ortasaha)
    Selman Sevinç - VVV (Libero)

Konuyu güncel tutar, bildiklerimizi, keşfettiğimiz isimleri paylaşırsak çoğu arkadaşımızın işine yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 9 Kasım 2014; 0:32:57 >

• Nadir Çiftçi
  • oyunu oynamadım almayı düşünüyorum ama Hakan Çalhanoğlu alın iyi olucağından eminim
  • Kaan Ayhan, Ozan Tufan almayı düşündüğüm kişiler. Tabi çok pahalı olmazsa.
  • Gökhan Töre-Ozi
  • alamancıları almak imkansız.
    kaan ayhan, sinan kurt, çalhanoğlu emre can falan.
    150 milyon euro fiyat çekiyor adamlar :)

enes ünal, okay yokuşlu ve ozan tufanı aldım. takımda da koray var. yerli iskelet tamam.
  • dgo_cr7 kullanıcısına yanıt
    Hocam koray var dediğine göre GS ile oynuyorsun, şamp liginde minimum çeyrek final yaoabilirsen alırsın çoğunu. Ben üçüncü sezondayım şu an, Ozan, Koray, Enes, Bilal, Emre Can, Ömer aldım, hep taksit ile aldım, bu sezon da levini alabilirsem alacağım. Robin'i de zorlayabilirim duruma göre..

Bütün olay taksit ile almak ve takımdaki yerlileri şutlamak, Hakan B. Yekta vs saçma paralar alıyorlar, benim haftalık bütçemi 1 M USD'ye kadar düşürdüm, oyun başında 1.68 veriyorduk, sen düşün zararı

Özellikle Umut ve Hamit gibi yerlilerde istenilen parayı düşük tutup Avrupa'ya şutlamaya çalışmak lazım, yoksa haftalık farklarını istiyor uyuzlar
  • decodinho88 D kullanıcısına yanıt
    yerli yabancı önüme geleni sattım.
    sneijder, bruma, muslera, sabri, semih, burak, chedjou, melo.
    şimdi selçuk hamit, zdemaili ve pandevi elden çıkartmaya çalışıyorum da teklif yok.
    maaş durumu tüm türk takımlarında skandal gerçekten.
    şu an yıllık 49 milyon euroya kadar düşürdüm.
    hamitle selçuk da giderse 42 milyona kadar düşecek.
    emre canı hiç bir şekilde vermiyorlar şu an. okayı aldım ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 9 Kasım 2014; 15:54:32 >
  • Batuhan Altıntaş da denenebilir. Enes kadar olmasa da potansiyeli yüksek.
  • +
  • İsim: Ferhat Vanlı
    Pozisyon: Defans (Sol, Merkez)
    Klüp: Adana Demirspor
    Önerilecek Fiyat: 7-8 milyon TL

İki sezon GS sol kanatı olarak sürekli as takım oynattım. Sezon sonunda 45 Milyon TL AC Milan'a sattım.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İsim: Zakaria Bakkali
    Pozisyon: Ofansif Ortasaha (Sol) / OOS (Sağ), ST(M)
    Klüp: Jong PSV
    Önerilecek Fiyat: Bedelsiz

İlk sezon GS sol açık oynattım ama çok az maçta oynadı (8-9 maç). Senenin sonunda Temmuz da Juventus'a 11 milyon TL sattım.(Şampiyonlar Liginde 2-3 Maç Yedekten de olsa maça girsin.)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İsim: Tolga Ciğerci
    Pozisyon: Defansif Orta Saha (Merkez), Orta Saha (Merkez), OOS(M)
    Klüp: Hertha
    Önerilecek Fiyat: 16 Milyon TL (2016 yılında aldım)

Kendisi Selçuk İnan' dan daha iyi bir topçu diyebilirim. 2. Sezon sonunda aldığım topçudur. Siz daha ucuza alabilirsiniz. Bunu satmadım düşünmüyorum da:)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İsim: Sadık Karakaş
    Pozisyon: Ofansif Orta Saha (merkez) / OS(M)
    Klüp: Kayseri Spor
    Önerilecek Fiyat:.....

Bu oyuncuyu ben alamadım. Real Madrid satın aldı. 8.75 Milyon TL ödedi. Yeni başlarken alıp üzerine yoğunlaşırsanız iyi bir futbolcu olacak sanırım yoksa almazlardı :)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    İsim: Ante Coric
    Pozisyon: Ofansif Orta Saha (merkez) / OOS(L)
    Klüp: Dinamo
    Önerilecek Fiyat:....

Özelliklerine baksanız yeterli olacaktır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eğer önerdiklerim uygunsa isterseniz devam edebilirim paylaşmaya arkadaşlar...

• Temur Altunhan
    Yasin Karaca
  • Tuncay Şanlı
    Kennedy Bakırcıoğlu
  • Efe halil özarslan ****
    Jem karacan ***
    Emre çolak ****
    Aytaç kara ****
    Emrah başşan ***
    selim ay ***
    erten erenler ****

aytaç kara profil

https://store.donanimhaber.com/a3/5f/d2/a35fd22e6d5316d4cac8be336fdc9de1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mericx -- 6 Aralık 2014; 8:36:22 >
  • Oyun büyük değişkenlik gösteriyor oyuncu profilleri bence form bakip alin oyunculari sakatlik yaşiyor kadroya giremiyor gelişim gösteremiyor....önerecegim Bilal Başacıkoğlu var süper bir oyuncu
  • benim kadroda levin, ozan, bilal var genç olarak, Enes ve Hakan Çalhanoğlu da vardı ama malesef Enes sözleşme yenilemedi ve bedavaya Barcelonaya gitti(3 sezon oynadı bende) Hakan Çalhanoğlunu da 17milyon euroya almıştım bir sezon oynadı 19.25milyon euroya serbest kalma maddesi varmış(dikkat etmemişim yoksa hep ederdim) onu da dortmund aldı. Sinan Kurt geçen sezon kiralık aldım gerçekten çok etkili, satın almak istedim ama satmadı Bayern. Koray Günteri aldım gsden 5 milyon euroya felan, serdar azizi almıştım geri sattım( o da iyi oyuncu ama oyuncu fazlalığından sattım mecbur)
  • Besiktas da 2 sezon kiralik yolladiktan sonra 3. Sezonda ilk 11 de banko oynattigim oyuncudur.
    -Furkan Yaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskişehir'de Mehmet... isimli bir kanat oyuncusu vardı. Beşiktaş alt yapısından yetişme. 24-25 yaşında çok iyi bir profile sahip oluyor.
  • Arkadaslar bende oyunu yeni oynamaya basladim fakat oyuncu kiralama yapamıyorum.Oyuncu kiralamaya uygun olsada teklif yap dedigim zaman sadece transfer teklifi secenegi var kiralama teklifi secenegi bende cikmiyor.Sizde boyle bir sorun var mi
  • Sınan kurtu'u almaya calısın, baslangıcta gelmeyebılır 3. Sezonda falan alırsınız 20 m euroya ve kesınlıkle pısman olmazsınız,bana gore tr de rakıbı yok avrupanın sayılı sol acıklarından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ballards -- 9 Ocak 2015; 19:28:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.