Şimdi Ara

Office Mobile uygulaması artık abonelik gerektirmeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Office Mobile uygulaması artık abonelik gerektirmeyecek

Kısa süre önce Dropbox ile işbirliğine giden Microsoft, hemen ardından Office Mobile uygulaması için Office 365 aboneliği şartını da kaldırarak büyük bir sürpriz yaptı.

Artık Office uygulaması ile iOS veya Android cihazlarında dökümanları düzenlemek ve bulut hesaplarında saklamak için bir Office 365 aboneliği gerekmiyor. Ayrıca iPhone için olan sürüm yeniden tasarlanırken, Android tabletler için de bir önizleme sürümü indirmeye sunuldu.

Office Mobile uygulaması işbirliği gereği Dropbox entegrasyonu ile gelecek. Dropbox kullanıcıları dosyalarına uygulama içerisinden ulaşarak düzenleyebilecek ve sonra yeniden kaydedebilecek. Ayrıca iPad kullanıcılarına uygulama ücreti geri iade edilecek. 

• Microsoft doğru yolu bulmuş gibi

• Dropbox neden sistem içerisine not defteri ve otomatik oyun save özelliği eklemez aklım almıyor. Manuel olarak elbette bir sürü dosya araştırıp save dosyasını bulup kaydedebiliyoruz ama bu çok yorucu ve saçma. Androide tam entegrasyon sağlayan bir bulut uygulaması olmalı. Belki de vardır ama ben bilmiyorum.

• G3 sahibi olupta benim gibi cihazınız uyumsuz hatası alan oldumu benim gibi ?

• Vay vay vay
  • Ekrem linkini paylaştığın Office uygulaması haberde bahsettiğin office uygulaması değil. Bahsedilen uygulama Android için beta aşamasında henüz ve Google Play'de yok henüz. Linkini verdiğin uygulama ise bayadır markette olan basit bir not alma uygulaması.
  • Geçen güncrlledim iosta tüm office uygulamalarında oturum açınca ücretsiz editleyebiliyorum ama ıosta keynote vb apple uygulamaları varken bunu kullanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogru yoly bulmuslar sonunda :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ücretsiz bir yazılımmı olucak acaba
  • Dğer bulut servisleriyle de çalışabilse iyi olacak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.