Şimdi Ara

FM 2015 de kasma yaşıyorum,Neden olabilir ?ACİLL PLEASE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
7.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben oyunda donaklama problemi yaşlıyorum.Oyun menüsünde ilerletirken filan böyle 1-2 saniylik donaklıyor ve startan başlat menüsüne hemen çıkıp,girince ldüzeliyor.Ekran kartı sürümüm güncel,neden böyle oluyor anlamıyorum.Pc özelliklerim İC İ5 2.27GHZ 4GB DDR3 RAM ,Ge force GT 330M 1 GB DDR3 RAM. kocaman da bir hard-disk. Evet beyler sizde neden olabilir ?

• Bu oyun genel anlamda işlemci isteyen bir seri ama genede gt 330m ile alakalı sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Bu oyun genel anlamda işlemci isteyen bir seri ama genede gt 330m ile alakalı sanırım

minimum sistem

İşletim sistemi Windows XP / Vista / 7 / 8
    İşlemci Intel Pentium 4 / Intel Core / AMD Athlon (XP - 1.6 GHz, V/7/8 - 2.2 GHz)
    Ekran kartı GeForce FX 5900 Ultra / Radeon 9800 / Intel GMA X3100 (128 MB)
    RAM 1 GB
    Sabit disk alanı 3 GB

Önerilan sistem gereksinimleri de

İşlemci: Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHz or AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ 2.2 GHz
    Hafıza: 2 GB System Memory
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 340 or AMD Radeon X1900 GT

Hal böyleyken böyle bir sorun yaşamam normal mi sence ?
  • Bu kasma sorunları çoğu kişide var galiba ben de maç ekranında sıkıntı yaşıyorum. GT 540 m var benim laptopda da. Nette yazan şeyleri denedim. Bilgisayarı en iyi performansa göre ayarladım, batarya yüksek performansta, oyun içi en düşüğü seçtim ama maç ekranına girdiğimde kitlenip kalıyorum. Alt tarafı çöp adamları izleyeceğiz diye nedir bu kasma anlamadım. Donacak noktaya geliyor artık. Oynayamıyorum umarım patch yayınlanır boşuna 80 tl verdik valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hwy2hell

Bu kasma sorunları çoğu kişide var galiba ben de maç ekranında sıkıntı yaşıyorum. GT 540 m var benim laptopda da. Nette yazan şeyleri denedim. Bilgisayarı en iyi performansa göre ayarladım, batarya yüksek performansta, oyun içi en düşüğü seçtim ama maç ekranına girdiğimde kitlenip kalıyorum. Alt tarafı çöp adamları izleyeceğiz diye nedir bu kasma anlamadım. Donacak noktaya geliyor artık. Oynayamıyorum umarım patch yayınlanır boşuna 80 tl verdik valla.

ekran kartı sürümünü güncellemeden,bende de maç içinde yapıyordu 2-3 maçta bir acaip yavaşlıyordu,save game yi bile 5 dakka da yapıyordu neredeyse.Arıza oyunda galiba,yoksa bu donanımlarla problem yaşamamız gerekir diye düşünüyorum...çünkü minimum un çok üstündeyiz..Steam den tekrar indiriyorum tekrar deniycem

• oyun hızına 5 yıldız veriyor,3d görüntü kalitesine 2.5 ama oyundayken donaklıyor anlamadım ki...
  • Merhabalar,
    Bende gt555m ekran kartı var sorunu oyunu pencere moduna alarak çözebildim.Siz de bir deneyin umarım farkeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shade85

Merhabalar,
    Bende gt555m ekran kartı var sorunu oyunu pencere moduna alarak çözebildim.Siz de bir deneyin umarım farkeder.

bence sorun yazılımsal olabilir,sizde mi steam den indirmiştiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejder2

quote:

Merhabalar,

Evet oyunum orjinal dediğin gibi yazılımsal bir sorun gibi gözüküyor en düşük ayarlar da bile maç ekranında aşırı bir kasma söz konusu.Oyunu pencere moduna alıp ekranı genişlettiğimde kasma yapmadı bende ama tam ekran oynayamamak üzücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shade85 -- 9 Kasım 2014; 0:32:29 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ejder2

quote:

Merhabalar,

Evet oyunum orjinal dediğin gibi yazılımsal bir sorun gibi gözüküyor en düşük ayarlar da bile maç ekranında aşırı bir kasma söz konusu.Oyunu pencere moduna alıp ekranı genişlettiğimde kasma yapmadı bende ama tam ekran oynayamamak üzücü.

acil düzeltme yapmaları gerek,beta oynuyorken böyle bir sıkıntı yoktu 1 gün beta halde oynadım

• Asus u30sd ye pc me yukledim,sorun yok bunda :) :) i5 1gb ddr 3 ge force 520m ,4 gb ram .ic i5 .Sasilacak sey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var. Buraya da yazalım bulunsun. Ben tema değiştirmeyi denedim, ondan sonra oldu.
  • Arkadaşlar merhaba. Sorunu çözdüm sizinle de paylaşmak istedim. Fm.exe'ye sağ tuşu tuklayıp uyumluluk sorunlarını gider deyince Windows8 uyumluluğunda çalıştırın sorun düzeliyor.
  • Bende de baş gösteren sorun.Şuan pc'min biraz sorunları var gibi ama 8 gb ram i5 işlemci ve 740m ekran kartına sahip donmaması lazım.Ayarları yüksekten ortaya çektim bakalım deneyelim.Uyumluluğu da deneyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.