Şimdi Ara

!!! Resimlerde Toplu Çözünürlük Değiştirme Ve Adlandırma !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
45.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  !!! Resimlerde Toplu Çözünürlük Değiştirme Ve Adlandırma !!!

Batch Image Resizer 2.88

Batch Image Resizer temel işlevi toplu boyut değiştirme olan bir resim düzenleme yazılımıdır. Elinizde boyutlarını değiştirmek istediğiniz birden çok resim dosyası olduğunda bunlar üzerinde tek tek işlem yapmanız oldukça zor olmaktadır. Bu durum hem gereksiz yere güç sarfetmenize hem de zaman kaybetmenize neden olacaktır. Oysa Batch Image Resizer ve benzeri türden yazılımla bu işlemi çok daha basit halde gerçekleştirmeniz mümkündür. Boyutlarını değiştirmek istediğiniz resimleri yazılımın sol tarafında yer alan Windows Gezgini yardımıyla listenize alarak yeniden boyutlandırmanız oldukça kolaydır.

Yazılımla boyutlandırma işleminin yanı sıra yine toplu biçimde dosya adlandırması yapabilir, resim dosyalarını istediğiniz biçimde döndürebilir ve resimlerin seçmiş olduğunuz alanlarına metin ekleyebilirsiniz. Resim dosyaları arasında biçim değiştirme işlevini de gören yazılım şu biçimlerin tümüne destek verebilmektedir: JPG, BMP, GIF, PCX, PNG, TIF. Herhangi bir işlem yapmadan önce seçili ayarlarınız ile resimler üzerinde önizleme yapabilme imkanını da sunan yazılımın kullanımı da oldukça kolaydır.

Özellikleri :

# Resimleri toplu biçimde yeniden boyutlandırabilme.
    # Resimlerin üzerine metin ekleyebilme.
    # Yüksek hızda işlem yapabilme.
    # Resim biçimleri arasında dönüştürme yapabilme.
    # Yorum metni için yazı tipi seçebilme.
    # Windows XP işletim sistemi ile tam uyumluluk.
    # Kolay kullanım.
    # Büyük resim biçimleriyle çalışabilme.
    # Fotoğrafları, resimleri ve çizimleri genişletebilme.
    # Fotoğrafları, resimleri ve çizimleri daraltabilme.
    # Resim dosyalarının adlarını toplu biçimde değiştirebilme.
    # Kayıtlı tüm kullanıcılara yeni sürümleri ücretsiz olarak sunma.
    # Batch Image Resizer arayüzünün sol tarafındaki pencereden Windows Gezgini'ni kullanabilme.

720 KB boyutundaki programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 23 Mayıs 2009; 4:04:38 >

• Allah razı olsun hocam çok işime yarayacak inş..
  • güzel program işime yarar
  • Gerçekten çok işe yarayacak... saol Rietveld sen daha çoook sayfalar doldurursun.
  • Paylaşım ve açıklama için teşekkür ederiz...
  • Netten tam sürümü indirdim trojan çıktı.(Paylaşıyım dedim)
  • boyutu ufak olan kullanışlı bir program.
  • tek tek uğraşmaktan bıkmıştım
  • Teşekkür ederim hocam yardımcı oldun...
  • SAOLASIN
  • eyw ustad
  • Sağol Rietveld çok işime yarar
  • saol

• teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Batch Image Resizer 2.81

Batch Image Resizer temel işlevi toplu boyut değiştirme olan bir resim düzenleme yazılımıdır. Elinizde boyutlarını değiştirmek istediğiniz birden çok resim dosyası olduğunda bunlar üzerinde tek tek işlem yapmanız oldukça zor olmaktadır. Bu durum hem gereksiz yere güç sarfetmenize hem de zaman kaybetmenize neden olacaktır. Oysa Batch Image Resizer ve benzeri türden yazılımla bu işlemi çok daha basit halde gerçekleştirmeniz mümkündür. Boyutlarını değiştirmek istediğiniz resimleri yazılımın sol tarafında yer alan Windows Gezgini yardımıyla listenize alarak yeniden boyutlandırmanız oldukça kolaydır.

Yazılımla boyutlandırma işleminin yanı sıra yine toplu biçimde dosya adlandırması yapabilir, resim dosyalarını istediğiniz biçimde döndürebilir ve resimlerin seçmiş olduğunuz alanlarına metin ekleyebilirsiniz. Resim dosyaları arasında biçim değiştirme işlevini de gören yazılım şu biçimlerin tümüne destek verebilmektedir: JPG, BMP, GIF, PCX, PNG, TIF. Herhangi bir işlem yapmadan önce seçili ayarlarınız ile resimler üzerinde önizleme yapabilme imkanını da sunan yazılımın kullanımı da oldukça kolaydır.

Özellikleri :

# Resimleri toplu biçimde yeniden boyutlandırabilme.
    # Resimlerin üzerine metin ekleyebilme.
    # Yüksek hızda işlem yapabilme.
    # Resim biçimleri arasında dönüştürme yapabilme.
    # Yorum metni için yazı tipi seçebilme.
    # Windows XP işletim sistemi ile tam uyumluluk.
    # Kolay kullanım.
    # Büyük resim biçimleriyle çalışabilme.
    # Fotoğrafları, resimleri ve çizimleri genişletebilme.
    # Fotoğrafları, resimleri ve çizimleri daraltabilme.
    # Resim dosyalarının adlarını toplu biçimde değiştirebilme.
    # Kayıtlı tüm kullanıcılara yeni sürümleri ücretsiz olarak sunma.
    # Batch Image Resizer arayüzünün sol tarafındaki pencereden Windows Gezgini'ni kullanabilme.

720 KB boyutundaki programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

/>

/>

Kaynak BEYTEPE

_____________________________________________________________________________________
    Biraz da Reklam

Rietveld (RSA) Paylaşım Cümbüşüne 29 Yeni Başlık Daha Eklendi.Toplam Başlık sayısı 120'ye ulaştı.Görmek İçin Alttaki Linke Tıklayın

http://forum.donanimhaber.com/m_8380840/tm.htm

_____________________________________________________________________________________
    beceremedim yardım istiyorum

• Çok teşekkürler. Bu programları gördükçe niye daha önce bu forumda dolaşmaya başlamadım diye pişman oluyorum. Önceden bu işler için tek tek yaparak çok uzun süre uğraşırdım.

• Teşekkürler
  • Sağol.
  • Çok teşekkür ederim.
    Benim de böyle bir programa ihtiyacım vardı zaten.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.