Şimdi Ara

Windows'unuzu Onarın / Düzenleyin / Zararlılardan Arındırın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
4.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Advanced WindowsCare Personal 2.41 (Ücretsiz)

Bilgisayarınız için artık yavaşlama, donma ve çökme sorunları bitti. Windows'unuzu 1 tıklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced WindowsCare, diğer araçlar gibi sadece kayıt defteri temizliği yapmaz. Sisteminizi doğrudan inceler ve sorun çıkaran engellerin tamamını düzeltir. Novel sistem teknolojisi sayesinde Advanced WindowsCare, bilgisayarınızın daha hızlı, daha stabil olmasını sağlar.

Faydaları :

# Kolay kullanım
    Sürekli, otomatik olarak ve sessizce arkaplanda çalışır. Kendini otomatik olarak günceller.

# Bilgisayarınızı Korur
    Casus yazılımlar için bilgisayarınızı tarar ve siler. Casus yazılımların sisteminize yüklenmesine izin vermez. Bilgisayar aktivitesi geçmişini temizler.

# Bakım - Onarım Yapar
    Geçersiz kayıt defteri girişleri için tarama yapar ve düzeltir. Sistem konfigürasyonunu gerekirse tamir eder. Geçersiz başlangıç nesnelerini siler.

# Performansını Artırır
    Gereksiz dosyalar için tarama yapar ve temizler. İnternet ve ağ hızını arttırır.

# Yardım ve Destek
    Ne zaman ihtiyacınız olursa (365 x 7/24) etkili yardım sağlar. Güncellemeler ve yükseltmeleri innDirebilirsiniz.

# Ek olarak...
    Ekstra yardımcı araçlar bulunmaktadır. Sistemizin tüm donanımına ait detaylı bilgileri de bulabilirsiniz.

Yenilikler :

# Windows Vista desteği eklendi(Test aşamasında).
    # Dil dosyaları eklendi(Test aşamasında).
    # "Registry Scan" fonksiyonu güçlendirildi.
    # Kayıt olma fonksiyonu güçlendirildi.
    # Arayüz hataları giderildi.
    # Güncelleme hataları giderildi.
    # Genel hatalar giderildi.

4.5 MB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

5.2 MB boyutunda ve ücretli olan Pro sürümünü indirmek için alttaki linke tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 30 Mayıs 2007; 15:39:44 >

• şimdi ben bunu her halukarda indirip çalıştırabilirmiyim ayrı bir program olmasına ayrı bi işlem yapılmasına gerek varmı direkt çalıştırabilirmiyim benim çok ihtiyacım olan birşey
  • beyazorkide demek istediğini tam anlamadım ama indirdikten sonra programı önce yükleyeceksin.Daha sonra masaüstündeki kısayoluna tıklayarak çalıştırıp kullanabilirsin.Fazla ayar yapmana gerek yok.Ama biraz karıştırırsan senin için iyi olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

beyazorkide demek istediğini tam anlamadım ama indirdikten sonra programı önce yükleyeceksin.Daha sonra masaüstündeki kısayoluna tıklayarak çalıştırıp kullanabilirsin.Fazla ayar yapmana gerek yok.Ama biraz karıştırırsan senin için iyi olur.

tamam sağol ben senin dediğini anladım
  • @Rito eyvallah verdiğin programları derliyorum arşivimde adın yazılı bir bölüm açıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: PrOOf49

@Rito eyvallah verdiğin programları derliyorum arşivimde adın yazılı bir bölüm açıyorum

Ne güzel.

• ah bide kota olmasa...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: PrOOf49

@Rito eyvallah verdiğin programları derliyorum arşivimde adın yazılı bir bölüm açıyorum

Ne güzel.

Ben çoktan bir rietveld file açtım bile nerdeyse ikinci disk i dolduracak...

• teşekkürler
  • Programın 2.10.655 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• sağol dostum faydalı bir paylaşım.
  • Programın 2.2.1.681 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 23 Kasım 2006; 16:05:47 >

• Rietveld

Sağol Hocam...Ellerine Sağlık

• Kardeş son sürümün link'i çalışmıyo.Ama galiba server'dan kaynaklanıyo.
  • Link değiştirildi.

• quote:

Link değiştirildi.

Kardeş bugünlerde çok ciddiyiz galiba.Cevaptan korktum vallaha bi daha sormam
  • güzel
  • tesekkurler rietveld
  • Ciddilik ile alakası yok yaw.Link çalışmıyordu değiştirdim işte
  • Derhal indiriyorum.

Teşekkürler @rietveld
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.