Şimdi Ara

Twitch Canlı Yayın İzlerken Kasma Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
60.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 10 gündür intertette twitch TV'den canlı yayın izlerken yayın sık sık donuyor. Böyle internet yavaş olduğunda yuvarlak yükleniyor ibaresi dönüyor:)

ANcak internette hiçbir problem yok.
    Superonline 50 Mbps kullanıyorum.
    Kota, AKK sıkıntısı yok.
    Belki bilgisayardandır diye sırf bunun için format da attım ama yine aynı.:))

Chrome kullanıyorum ad block hariç eklenti uzantı falan yok. Denemek için diğer tarayıcılarla da denedim aynı sonuç var yine.

Şöyle yarım saatte falan bir olsa sıkıntı değilde 2dk'da bir bu şekilde donunca sıkıntı oluyor.

Sebebi, çözümü nedir? Yardımcı olur musunuz?

10 gün önce source'de izlerken böyle bir sıkıntı olmazken son 10 gündür lowda da mediumda da aynı sıkıntı var:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dincerecevit -- 8 Kasım 2014; 17:02:28 >

• yok mu yardımcı olacak biri?:)
  • baska sitelerde.boyle problem varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır sadece twitch'de
  • Hocam aynı problem ben de de var 3-4 gündür. Ben süperonline adsl kullanıyorum. bütün kalite ayarlarında aynı hep donuyor. Chrome kullanıyordum, İE ve Firefox ile de denedim sonuç aynı.. Acaba süperonline la alakalı olabilir mi?
  • Petrichor kullanıcısına yanıt
    Superonlineyi de aradım sordum bizden kaynaklı değil diyorlar ama başka bi sebebi olduğunu sanmıyorum:
    Ya yurt dışı çıkışlarında bi problem var ya da başka birşey ama anlatamıyorum. Bizden değil diyorlar, 2-3 ping attırıyolar bak bizden değilmiş diyorlar:)

Çözümü nedir bende bilemiyorum.
  • dincerecevit D kullanıcısına yanıt
    hocam LoL Türkiye stream da twitch chatte çogu kişi şikateyçi, baya bir etkilenen var görülüyor ttnettli olanlarda varmış ama hiç sorun yaşamayanlarda var, bu sorunun muhatabı kim olucak nasıl çözülecek bende bilemedim..
  • Petrichor kullanıcısına yanıt
    Chat'i hiç takip etmediğimden bilemiyorum ama sadece LOL Turkiye'de olmuyor.
    Twictch'de her kanalda bu sorun var, yani yayından, yayını yapandan dolayı değildir.

Birde dediğim gibi hiç açılmasa falan anlayacağım da, açılıyor 1-2 dakikada 10 saniye falan donuyor sonra devam ediyor. Çok sık olduğundan da birşey izlenmiyor:(

Bende anlamadım sonun nerde, kimde, neden oluyor ama sorun büyük:)
  • dincerecevit D kullanıcısına yanıt
    Saat şu anda 01.17 ve Source da takılmadan izleyebiliyorum.. Muhtemelen internetin yurda giriş veya çıkış hızı ile alakalı olabilir. ama bölgesel bir durum ya da başka bir şeyde olabilir çünki herkeste yok bu sorun.
  • Arkadaşlar birazdan editleyeceğim , Twitch.Tv'de Source yayını izlemek isteyenlere özel bir anlatımım olacak
  • Gencbeyiin kullanıcısına yanıt
    hocam sorunumuz Source da izlemek degil, bütün kalite ayarlarında izlenmiyor yayın 3 saniyede bir donuyor..
  • donmayı bırak bu akşam hiçbir yayını açamadım
  • http://tards.net/ bu siteye giriyorsunuz

1. Download v1.0.0.4 Tıklıyoruz indiriyoruz
    2. Kuruyoruz
    3. Yüklüyoruz
    4. Programı açıyoruz
    5. Resim'e bakın detaylı anlatım burda

Twitch Canlı Yayın İzlerken Kasma Problemi

• Bu Sorun 1 haftadır tekrar başgöstermeye başladı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petrichor

Bu Sorun 1 haftadır tekrar başgöstermeye başladı...

Aynen hocam bıktım ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 kere aradım superonline'nı yok çözemiyolar.Gündüz bi sıkıntı yok.ama akşam donmalar başlıyor.medium bile açamıyorum.download yaparkende sıkıntı yok.ne iştir anlamadım
  • az önce denedim. bende sorun yok

(ttnet ultranet)
  • hortlatıyorum konuyu ama aynı sorun bende de var. kasma var bayağı. superonline hızla alakalı problem yok. 4k video izliyorum çatır çatır oynatıyor. var mı yardımcı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

hortlatıyorum konuyu ama aynı sorun bende de var. kasma var bayağı. superonline hızla alakalı problem yok. 4k video izliyorum çatır çatır oynatıyor. var mı yardımcı olacak

sorun 2 gündür bende de var , superonline kullanıyorum bende . mediumda bile donuyor . 50 mbps internet
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Perseus_

quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

hortlatıyorum konuyu ama aynı sorun bende de var. kasma var bayağı. superonline hızla alakalı problem yok. 4k video izliyorum çatır çatır oynatıyor. var mı yardımcı olacak

sorun 2 gündür bende de var , superonline kullanıyorum bende . mediumda bile donuyor . 50 mbps internet

youtube kanallarından takip etmeye çalışıyorum artık. sorun twitch kaynaklı mı superonline kaynaklı mı çözemedim. aradığımda bizde sorun yok dediler ama lol oynarken karşılaştığım birçok sorun sadece superonline kullanıcılarında oluyor. kaliteyle alakası yok. ben akk aştığımda bile son kalitede izlerdim sorun olmazdı. internet hızıyla alakalı bir problem değil. dns değiştirdim sonuç hala aynı. çözüm bulan varsa bilgilendirsin.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.