Şimdi Ara

Kulak içi kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar kullandığım VSonic GR06 kulaklığın bozulması üzerine yeni bir kulaklık arayışına girdim.

VSonic GR06 kulaklığı bu sitedeki araştırmalarım sonucu aldım ve fiyat/performans olarak çok başarılı buldum.

Şimdi yeni tatlar-zevkler peşindeyim yine bu bütce aralığında yani 100-150 YTL arasında bir kulaklık arıyorum.

Müzik ayrımı yapmam herşeyi dinlerim aradığım tek özellik dengeli ses yani müziğin herbir ayrıntısını duymak isterim VSonic GR06 bu fiyat aralığında kullandığım kulaklıkların en başarılısıydı bu ayarada daha farklı bir karaktere sahip ancak aynı amaca(dengeli ses,her müziğe giden) hizmet eden bir kulaklık arıyorum.

Umarım kriterlerimi anlatabilmişimdir yurtdışından internet siparişi ile getirtme imkanım vardır önerilerinizi ona görede sunabilirsiniz tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazenaalbaay -- 8 Kasım 2014; 3:49:46 >

• Cks77x i tavsiye edebilirim. Bass biraz yüksek olsada diğer sesleri bastırmıyor. Ama bass sevmiyorsanız sıkıntı yaratabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ckm500 tam aradığınız kulaklık olabilir techno-fi den araştırabilirsiniz, ben de alacağım
  • GR06 'dan sonra size ATH CKR7 gider. Bence bütçeyi arttırıp CKR7 alın
  • oguzhan kullanıcısına yanıt
    Sibilans sorunu var mı CKR7'nin? CKS55X'de vardı mesela
  • Sibilance sorunu ckr7 - ckm500 ve daha bir çok modelde var. Sibilance istemiyorsanız shure se215 bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan -- 22 Kasım 2014; 8:46:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhan kullanıcısına yanıt
    CKS55X'deki ''S'' harflerinde felaket patlama var resmen beyne kadar iniyor. İnsanı bi hayli rahatsız edebilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.