Şimdi Ara

Oreck Xl Profesyonel Hava Temizleme CihazSATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİRı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR Truman Cell Teknolojisi ile hava temizliğinde yüksek performans

Patentli Truman Cell ve altı kademeli hava arındırma ve temizleme prosesi ORECK Mühendisleri tarafından Amerika’daki ORECK Laboratuarlarında seneler süren çalışmaların ardından geliştirilmiştir. Bu çalışmaların sonucunda en pratik, ekonomik ve etkili şekilde hava temizliğini gerçekleştiren ORECK PROFESYONEL XL üretilmiştir. Amerikan Deniz Kuvvetlerine ait Denizaltılarında da kullanılan ve ORECK tarafından patentli Truman Cell 0.1 mikrona kadar zararlı partikülleri tutup etkisiz hale getirmektedir.Bu insan saçının çapının 1/100 ölçüsünde küçüklükte partiküller demektir.Alternatif HEPA filtreler sadece 0.3 mikrona kadar partikülleri toplamakta ve zamanla tıkandığından dolayı belirli periyotlarda değiştirilmek zorundadır.Ayrıca nemli ortamlarda HEPA filtreler nemi de tuttuğu için belirli bir süre içinde küf oluşmakta ve onu
    da tekrar ortama yaymaktadır.

Ömürboyu garantili Sürekli Filtre Truman Cell ‘in hiçbir zaman değişmesi gerekmez.

Gelişmiş ORECK hava temizleme cihazı aynı zamanda çok ekonomiktir.Bu çelik filtre dakikalar içinde su ve sabunla yıkanabilmektedir.Sabunlu sıcak suyun içinde Truman Cell’i iyice çalkalanarak yıkanır,kurumaya bırakılır ve tekrar yerine kolayca takılır.Cihazın kontrol paneli üzerindeki lamba Truman Cell’in temizlenmesi gerektiğini yanıp sönerek haber verir.Dolayısıyla pahalı filtreleri sürekli satın almak zorunda kalınmayacaktır.Evinizdeki herhangi bir ampulün sarf ettiği enerji kadar elektrik harcaması söz konusudur.Kısaca Satın aldığınız ORECK Hava temizleme cihazı bedelini size çok kısa bir sürede kendisi öder.

Oksijeneratör atmosferik ozonu rahat nefes alınmasını sağlayan Oksijen’e çevirir.

Ev ve ofislerdeki elektrikli aletlerden yayılan ozon ORECK içindeki Oksijeneratörün içinden geçerken saf oksijene dönüşür ve ortamda daha fresh bir hava oluşur.
    DAHA SAĞLIKLI..

Altı kademeli patentli Truman Cell teknolojisi alerjen, bakteri, virüs, küf, mantar ve diğer 0,1 mikron büyüklüğündeki diğer partikülleri partikülleri çok etkili bir şekilde yakalayıp etkisiz hale getirir.

Yeni OKSİJENERATÖR teknolojisi atmosferik ozonu saf Oksijene dönüştürür.

Solvent, yapıştırıcı ve sentetik malzemelerden yayılan “ Volatile Organic Compounds” VOC –Uçucu Organik Bileşenleri “Odor absorber Plus teknolojisi” sayesinde büyük ölçüde azaltır

Ortamdaki yemek, evcil hayvan ve sigara kokularını büyük ölçüde azaltır ve taze hava kokusu yayar.

http://www.hepsiburada.com/liste/oreck-xl-profesyonel-hava-temizleme-cihazi-oreck-buzdolabi-hava-temizleme-cihazi-hediyeli/productDetails.aspx?productId=evoreckproxl&categoryId=17175&SKU=EVORECKPROXL

http://www.oreckturkey.com/default.asp?rsm=121000000000

Ürün kozmetik anlamda 10/10 dur, toplam kullanım süresi 10 saati aşmamıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model: -AIRPB Siyah dış aksam Ahşap kontrol paneli
    -AIRPS Gümüş ve granit aksam
    Hava akımı: 140 CFM
    Partikül Toplama Gücü: 0.1 Micron
    Flitrasyon şekli: Elektrostatik çökertme(Truman Cell) + Honey Comb filtre+İonizasyon
    Kapasite: 1 saate 50 m2 alan
    Güç:85 Watt
    Ölçüler:41 x 30 x 14 cm
    Ağarlık: 5.5 kg
    Garanti: Truman Cell- Ömür boyu ,Cihaz- 2 yıl

20 Aralık 2013 Cuma tarihinde hepsiburada'dan satın alınmıştır, 20 Aralık 2015 tarihine kadar garantisi mevcuttur. Filtresi ise ömür boyu garantilidir.

Hepsiburada.com dan fatura nüshası istedim adresime gönderiyorlar.

Kutu yok, elden teslim edeceğim. 1299 TL sıfırının fiyatı, bende ise SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR.

Ürünü elden teslim etmek istiyorum. Akşam cihazın kendi fotoğraflarını da eklerim.

Ürünün tanıtım videosu

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trual -- 10 Aralık 2014; 19:16:23 >

• Merhaba,

Bu hafta içi bir tane böyle bir cihaz alacağım. Faturasıyla birlikte Fiyatınızda güzel bir indirim düşünürseniz bana buradan yada pm ile yazarmısınız.

Şişli , Mecidiyeköy , Osmanbey civarları elden teslim alabilirim.

Hayırlı Satışlar.
  • Merhaba, görmediysem kusuruma bakmayın ama bukadar kısa sürede neden satışa çıkarttığınızı paylaşma şansınız varmıdır. Bende almayı düşünüyorum ama bir sorunu mu var acaba.
  • Ürün 1 yıldır bende geçen sene bu sıralar çocuk rahatsızlandığı için almıştım, dün yine rahatsızlandı, nebulizatör aldık ventolin diye bir ilaç veriyoruz, evde ki toz ve havadaki mikroplarıda temizlediği için oreck i de kullanmaya başladım tekrardan yani havalar iyileşene kadar satıştan çekiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozaman geçmiş olsun dileklerimi ileteyim. Umarım en kısa sürede iyileşir. İyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.