Şimdi Ara

Iphone 6 görüşmelerde ses sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
54.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iphone6 telefon görüşmelerinde sesim karşı tarafa çok az gidiyor. Ama bu sorun her görüşmede olmuyor. 10 gun önce tanıdık aracılığıyla telefonu akasyaya gönderdim. Orada kontrol ettiklerinde bir sorunla karşılaşılmamış. Sim kart kesilmiş ondan yapıyordur demişler. Telefon tekrar geri geldi. Sim kart değişti ama aynı sorun halen devam ediyor. Apple tel. Destek hattını 2 kere aradım. İtunes üzerinden telefonu sıfırlattolar, daha sonra kurtarma modunda tekrar sıfırladım. Ozellikle icloud yedeklerimi yuklemedim. Ama sonuç olarak aynı sorun devam ediyor. İşin kotu tarafı ses sorunu her aramada olmuyor. En son apple tel destek hattını aradığımda ses sorunu onunla yaptığım görüşmede de oldu. Hoparlörle görüşmede bir sıkıntı olmuyor. Telefonu sıfırlayıp apple store tekrar gonderin dediler. Tanıdıklarım yarın akasyaya tekrar goturecekler. Hattımda sorun olsa şuan aynı hattı başka telefonda kullanıyorum ses ile ilgili hiçbir sorun yaşamıyorum.
    Aynı sorunu yaşayan oldumu?
    Yarın akasyaya telefonu goturduklerınde gene bir sorun yok derlerse ne yapmak lazım. Ben izmirdeyim telefonu her seferinde kargoyla istanbula yolluyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yardımcı olabilecek veya bir yol gösterebilecek kimse yokmu...

• Telefonun mikrofon kismini agzindan uzak tutup konusuyor olmayasin,ayarlar da telefonun gurultu giderme fonksiyonundan yapar bunu dis sesleri mikrofona vermemek icin birde oyle dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bende aynı sorun ile karşı karşıyayım telefon görüşmelerimde karışı tarafın sesi boğuk ve az geliyor ancak hopötlere alınca gayet iyi.sorununuzu apple store nasıl cözdü acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnnhsncoglu

Merhaba bende aynı sorun ile karşı karşıyayım telefon görüşmelerimde karışı tarafın sesi boğuk ve az geliyor ancak hopötlere alınca gayet iyi.sorununuzu apple store nasıl cözdü acaba?

Benim telefonda karşı tarafa benim sesim az gidiyordu.. Telefonu istanbula arkadasıma yolladım, apple store dan değişim yapıldı.

• Aynı sorun bende de var karşıya sesim hiç gitmiyor bazen. Kapatıp tekrar aradığımda düzeliyor. Bu niye olur?

telefon iphone 6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jermaine. -- 17 Aralık 2014; 12:35:09 >
  • Jermaine. kullanıcısına yanıt
    aynı sorun birde bende var 8.1.2 ye güncelleme yapdınız mı bazı arkadaşlar düzelme olduğunu söylüyorlardı(ben güncellemedim)

• Aynı sorun bendede var iphone 6 plus karşı tarafın sesi çok kısık boğuk geliyor neredeyse duyulmayacak şekilde napmak lazım bilen var mı?

• 6 plus aldım. 1 hafta içinde karşı tarafa sesim boğuk gittiği için iade ettim,yenisi geldi.. aynı şekilde onda da sesim boğuk gidiyor.. sim kartı orjinal nano sim kart ile avea dan değişimini yaptım.. bir kaç kez telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüysem de fayda etmedi.. ikinci 6 plusda da aynı sorun var.. iphone 6 larda bu ses sorunu yok.. 6 pluslara özgü birşey.. böyle giderse apple Türkiyedeki tüm 6 plusları geri çağırması gerekir..
  • zts Z kullanıcısına yanıt
    zts arkadaşın dediği problem tam anlamıyla bende de oluyor he r zaman değil bazen telefonu aynı şekilde destek alarak geri yükleme ve yedekleme yaptım ama hala ara sıra devam ediyor servise götürmeli miyim ? görüştüğüm kişiler sesin çok az ve uzaktan geliyor diyorlar. @zts zts arakadaşım sen halledebildin mi sorunu nasıl oldu? telefonum iphone 6 64 gb
  • Bugün zorlu center apple Store a gittim saatlerce bekledim 2dk da tlf a baktı simkart kesik dedi kartınızı değiştirip 1hafta sonra tekrar getirin dedi. Bakalım Kartı değişince de aynı sorun devam edecek mi. Tekrar yazarım sonucu.

• quote:

Orijinalden alıntı: expensive2323

zts arkadaşın dediği problem tam anlamıyla bende de oluyor he r zaman değil bazen telefonu aynı şekilde destek alarak geri yükleme ve yedekleme yaptım ama hala ara sıra devam ediyor servise götürmeli miyim ? görüştüğüm kişiler sesin çok az ve uzaktan geliyor diyorlar. @zts zts arakadaşım sen halledebildin mi sorunu nasıl oldu? telefonum iphone 6 64 gb

Telefonu degistirerek hallettim.... Apple store giderek bire bir degisim yapildi

• Ayarlardan olabilirmiki

• Ben butun ayarlari denedim.. 3-4 kere tekrar yukleme yaptim.. Genede faydasi olmadi.. İlk istanbula gonderdigimde simkart kirik ondandir dediler.. Sonra simkarti degistirdim gene duzelmedi.. Tekrar gonderdim cihazi... Apple store da kontrol edildiginde bir sorun olmadigini soylemisler. Telefonumu goturen tanidiklarim icine sim kart takip deneyin demisler.. Apple storedaki calisanlar boyle bir imkanlari olmadigini soyleyince kendi simkartlarini takip oyle denemisler.. Allahtan konusma esnasinda ayni sorun cikmista degisim yaptilar...

• Ayarlara baktım gürültü giderme etkin ki etkin olup olmaması etki etmiyor bu soruna. Zts ne kadar kullanmıştın tlf u. Ben 3 Aydan fazla oldu kullanıyorum değişim için 2 yıllık garanti süresi mi baz alınıyor ve Yanımda bir şey götürmeli miyim kutusu Faturası falan? Teşekkürler

• Ben de Kartı değişip götürürüm de bakalım orda da bu sorunu yapacak mı şans yani her zaman olmuyor ki zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: expensive2323

Ayarlara baktım gürültü giderme etkin ki etkin olup olmaması etki etmiyor bu soruna. Zts ne kadar kullanmıştın tlf u. Ben 3 Aydan fazla oldu kullanıyorum değişim için 2 yıllık garanti süresi mi baz alınıyor ve Yanımda bir şey götürmeli miyim kutusu Faturası falan? Teşekkürler

Yaklasik 1 ay kullandiktan sonra oldu.. Degisim icin bir sey goturmene gerek yok.. Zatn sadece yeni cihaz veriyolar... Ben telefonumu ekimde aldim kasim ayindada degisim yaptirdim

• Tamam çok sağol

• bende dün iphone 6 aldım xperia z kullanıyordum. iphone 6 da görüşme esnasında bana gelen ses dengemi bozdu. bunu nasıl anlatacam bilmiyorum tuhaf bir boğuluk var gibi
  • Böyle sanki çınlama daha doğrusu kulağın teki tıkanmış gibi mi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.