Şimdi Ara

Motorola, Droid Turbo'nun global versiyonu Moto Maxx'ı Brezilya'da resmiyete kavuşturdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Motorola, Droid Turbo'nun global versiyonu Moto Maxx'ı Brezilya'da resmiyete kavuşturdu

Motorola'nın yeni amiral gemi modeli Droid Turbo'yu lanse etmesinin ardından global bir versiyonun da yolda olduğu iddia edilmiş ve Brezilya'daki etkinlik davetiyesi ile birlikte bu iddia teyit edilmişti. Droid Turbo global pazara Moto Maxx olarak çıkacak.

Her iki model arasında tasarım ve donanım açısından bir fark yok. Droid Turbo modeli ABD'de 32GB veya 64GB versiyonları ile ve balistik naylon arka kısım seçenekleri ile geliyordu. Moto Maxx ise sadece 64GB ve balistik naylon arka kısım standart olarak gelecek. 

Balistik naylon kavramı sert ve dayanıklı bir naylon malzemeyi ifade ediyor. İkinci dünya savaşında kurşun ve şarapnellerden korunmak için geliştirilen bu materyal yerini Kevlar'a bırakmıştı. Hali hazırda valiz, teçhizat kemeri gibi eşya ve ekipmanlarda kullanılıyor. Model balistik naylon altında DuPont Kevlar katmanı yerleştirmiş ve sağlamlığı daha da artırmış.

Moto Maxx modelinde 5.2 inçlik QHD ekran, 2.7GHz saat hızında çalışan Snapdragon 805 yongaseti, 3GB RAM, 20.7MP çözünürlükte arka kamera, 3900mAh gücünde batarya, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, 11.2mm kalınlık gibi özellikler aynen devam ettiriliyor. 

Moto Maxx modeli an itibariyle 870$ karşılığında Brezilya'da satışa sunuldu. Ay ortasında Meksika, sonrasında ise diğer Latin Amerika ülkelerinde piyasaya çıkacak. Böylece model tüm Amerika kıtalarında raflara çıkmış olacak. Ancak Avrupa ve Asya ülkelerinde ne zaman piyasaya çıkacağı açıklanmadı. 

• "3900mAh gücünde batarya" iyimis

• Batarya konusunda Motorola mükemmel arkadaş.

• Ülkemize gelirsede aşağı yukarı aynı fiyattan gelir.2000 altı hayalleri yalan olur

• acayip pahalıymış be arkadaş umarım bizdede fiyatı vergiler dahil 870$ olur

• 3900 batarya , 5.2 inç ekran güzel olmuş ama fiyat hiç olmadı .

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

acayip pahalıymış be arkadaş umarım bizdede fiyatı vergiler dahil 870$ olur

Brezilya da verdiler çok yüksek, sanırım 400 $ olan ps4 orada 1200 $ a çıkmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ara alınabilecek tek telefon gibi, bütün android cihazların iyi yönlerini birleştirip harika bir cihaz yapmışlar.
  • 870+tax (vergi) alicaklar 910 dolar olsa 910x2.2=2000 tl yuh diyorum .. bakalim benim bulunduurm eyalette ne zaman gelicek..
  • çok pahalı diyenler acaba note 4 ya da iphone 6 fiyatları normal mi? adamlar herşey ile telefon yapmışlar hemen çok pahalı damgası vurun bilip bilmeden.

• fiyatına pahalı diyeceginize ederindeki telefonlara bakmanızı öneririm. z3 ile aynı fiyata geliyor. aynı gelse bile bu daha cok alınabilir. eger su gecirmez özelligi de varsa zaten herseyiyle ezer gecer. özelliklerine baktım su gecirmememe özelligi de varmış...

• Bu telefonu yurtdışından alabilirsem alırım . Sony Z4'ü bekliyordum ama 3900mah batarya ile gelmez .
  • Efsane bir cihaz olmuş. 2000tl olsa gözü kapalı alınır parasnıı hak eden bir cihaz.

• Güzel telefon ama malzeme işin içine girince fiyatlar yükselmiş o kullanılacak malzeme tüketim için bir ayar çekilmesi gerekiyor

• Fiyat da cihaz kadar güzelmiş

• G2 g3 z2-3 ve motorola maxx gibi telefonlar da batarya sıkıntısı yok

• Bazı arkadaşlar bilgisizliklerine kurban olmuş'lar , Brezilya vergilerin en yüksek olduğu yerlerden birisidir.
    Örnek vermek gerekirse Amerika fiyatı 400$ olan Ps4 Brezilyada 1200-1400$ civarında satışa sunulmuştu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda surasi da soyle olsun denecek birsey bulamadim valla.helal.muhtemelen m8 ile s5 arasi bir fiyatla gelir turkiyeye gelirse.tek dezavantaji burada servis agi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.2 mm mi ?

• 8.9 mm ye kalın diyenler vardı bu telefon nedir peki

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.