Şimdi Ara

500-600 lira arasi butce telefon oneriin !! yazilimi dayanikligi iyi olmali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar uc yildir s3 kullaniyorum spot fakat bazi yazilimdan skintilar cikti suan bes saate sarj ediyor falan filan o yuzden yaza dogru yeni telefon almak istiyorum elimdekini satacagim,lg almayi dusunuyorum ama daha once hic kullanmadim fotograf makinesi almayi dusunuyorum telefon cok onemli degil siz ne onerirsiniz ? 500 lira butcem var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Moto g olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksnoww

Arkadaslar uc yildir s3 kullaniyorum spot fakat bazi yazilimdan skintilar cikti suan bes saate sarj ediyor falan filan o yuzden yaza dogru yeni telefon almak istiyorum elimdekini satacagim,lg almayi dusunuyorum ama daha once hic kullanmadim fotograf makinesi almayi dusunuyorum telefon cok onemli degil siz ne onerirsiniz ? 500 lira butcem var

lg l70
  • moto g

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Zenfone 4 veya Moto G

hocam Nokia e serisi varya tuşlu sizce onlar nasıldır ?
  • blacksnoww kullanıcısına yanıt
    moto G alın yav ne dıye paranızı bosa harcıyorsunuz kı
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    hocam daha önce hiç kullanmadım nasıl iyi mi yazılımı falan sorun çıkarır mı ? birde hangi model ?
  • Moto g alın android l yi de alacak saf android var 600 lira segmentinde şimdilik daha iyisi yok

• hocam geleceği çokta önemli değil,sorun sıkıntı çıkarmasın yeter yazılımı falan filan,s3'ten çok çektim çünkü.
  • tuşlu üstiyosan yazılım ve dayanıklı blackberry q10
  • thermofısa T kullanıcısına yanıt
    tuşlu istemiyorum fakat android beni bitirdi Nokia tuşlularında android kullanmıyor ondan dedim
  • haklısınız.htc için ne düşünüyorsunuz ?
  • nokia nın o telefohilarında hiç bir uygulama kullanamzsın ama bberry q10 veya z10 da hatta q5 te ios a yakın stabiliteye sahip bir telefon ve tüm androıd uygulamaları kasmadan kullanıyorsun
  • yani ya zenfone4 yada motorola g diyorsunuz..sağolun hocam öneriler için
  • bide sana 570 civarı quattro mobile f1453 veya s1453 öneririm.forumda konusu mevcut .firma telin arkasında her sorununuzla hemen ilgileniyorlar.ben geçen ay kardeşime aldım çok memnun
  • thermofısa T kullanıcısına yanıt
    yok hocam sağolun bilindik bir marka olsun :)
    asus zen serisinden al
    Bence siz telefondan beklentilerinizi soyleyin ona gore yorumlar alirsiniz.tuslu telefon bile dusundugunuze gore telefon olmasindan baska cok bi ozellik isyemediginizi anliyorum.eger oyleyse nokia c5.03 alin 250 tl ye.wifi 3g gps bile war.bosuna para vermeyin gerisine.android istemediginize ve iphone u geciyorum gore ucuz lumia lar kaldi geriye.

• powerose P kullanıcısına yanıt
    benim için root falan önemli değil yapamam zaten korkarım bu kadar para verip bir şey olacak diye,o zamanlar çok araştırmadan aldım s3 sonradan anladım hata yaptığımı.benim için internette sıkıntı çekmeden dolanayım,bir iki oyun yükleyeyim candy crush falan + whatsapp instagram o kadar başka bir şey istemiyorum zaten fotoğraf makinesi alıcam fotoğraf kalitesi çokta önemli değil.onemli olan yazılımı s3 gibi kapanıp açılma veya hiç açılmama gibi durumları olmasın,birde telefonu eskitmem s3'ü aldığımdan beri en fazla 3 kere 10 cmden halıya düşürmüşümdür çok iyi bakan biriyim telefona
  • Galaxy S3 kötü bir cihaz değildir, istisna bir durum olan cihazınızda ki arıza yüzünden bu modeli, Samsung markasını yada Google'a ait Android işletim sistemi suçlamak hiç hoş değil.

Benim önerim de Motorola Moto G modelidir.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.