Şimdi Ara

Asus'un mini oyun bilgisayarı ROG GR8 Türkiye'de: Tüm detayları bu videoda (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
2.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 19 Haziran 2020; 11:6:3 >
  • Saçma bir konfigürasyon olmuş. Oyun bilgisayarında 750 Ti olabilir ama uygun fiyatlı olursa. Sen bunu i7 ile şişirip bir de asus-rog kazığını dayayınca alınabilir bir yanı kalmıyor maalesef.

i3 + 750 Ti, AMD APU + hybrid CF gibi çok daha dengeli içeriğe sahip Steambox çözümleri var piyasada.
  • Tasarımı çok hoş, ebatları çok iyi, bileşenleri iş görür, ama o fiyata bu iş olmaz. Konsollarla aynı fiyatta olmalı.

• Kardeşlerim yaptığınız yorumlari görünce yani ne diyeceğim bilmiyorum tabiki ona vereceginiz parayla kat kat iyisini toplarsiniz adam ps4 xbox gibi konsollarla yarışmak istiyor ve buna gore hem oc hemde konsol tarzında birsey çıkartıyor begenmiyorsanız almak zorunda değilsiniz bu kadar basit

• Fiyatını duyana kadar TV nin yanına düşünmüştüm .Ben o fiyata özel plex li kasa yaparım ssd hariç tüm özellikleride aşağı yukarı aynı olur.Ayrıca bildiğim kadarıyla bu pc güç kaynağı dışarıda yani xbox360 gibi birşey laptop + konsol karması olmuş ekranı çıkartılmış güçlü laptop özellikleri taşıyan konsol pc olmuş.Asıl sorun şu ? temsilcisi diyor ki bu fiyata topladığınız pc taşıyamazsınız.Bal gibi taşınan pc yaparsında oyun oynamak için taşınacakza zaten o fiyata PS4 mü taşınmaz Xbox one mı ? yok multimedia için diyorsa çok iyi laptoplar var.Rog GR8 in Adaptörü klavyesi mause içinde mi ki çok kompak sonuçta çevre birimleride olacak en başta monitörü ?? Çok güzel bir ürün ama bu fiyata çok kazık bir ürün.Satılmayacak prototip araba düşüncesiyle üretilmiş araba gibi.Alanlar çıkacaktır ama fiyat performansı sırf bu boyutlarda ilk çıkardık diye milleti kazıklama olmamalı.ARGE bölümünün görevi zaten bu yoksa biz bunu yaptık şu kadar harcadık diye bu kadar pahalı da olmamalıydı.F/P 10 üzerinden 2 anca alır.

• Tamam tasarımı falan hoşta ben eğer harici bir monitörler bunu masaüstü pc gibi kullanacaksam her şeyini değiştirmek isterim. Burada bildiğin dizüstü bilgisayarı masaüstü yapmaya çalışmışlar.
  • Beyler, adamlar çalışmış yapmış karşılığını istiyor, zorla satmıyorlar, isteyen beğenir alır, isteyen almaz... Madem öyle daha güçlüsünü toplarsınız bi zahmetde tasarımıda kendiniz yaparsınız artık...

• Görünüyor güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gta 5 high kaldirirsa alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrik ediyorum çok başarılı bir röportaj olmuş

• güzel görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapma boyle seyler asus, yaptın bari insan için yap 3-5 tane satıcanda bundan ne olacak. Hızlı bileşen koy, bide güzel fiyat sat gitsin. Almayanı döverler.

İlk biz yaptık pazarın kaymağı bizde mantığı, ahhhh ABD mantıklı eğitim kurumlarından çıkma yöneticiler anlamadılar halen. Bakkal mantığı ile yürütemezsin efektif, komponent vb. kelimeler kullanarak nereye kadar yöneticilik yapacaksınız. Yıl sonu bilançolarda, bu seneki mali güvensizlik, istikrarsız kur politikası...Banahelerle 3 yıllık daha sözleşmeyi zor alırsınız.

Mali gücü belli olan(TiK- Türkiye İstatistik Kurumu- bi bakın alım gücü ne durumda halkın) kitlenin ihtiyacına göre fiyat politikası belirleyin. Hadi bu ROQ u yaptın, millet özendi, bu bileşenlere rağmen alasımız geldi, düzgün fiyat ölçümlendirmesi ile sen sat bizde alalım. Gösteriririm ama elletmem olmuyor, bu başka bir iş pazarlama dinamiği.

• Şu kasada bu fiyata dahil GTX970 olsa ne iyi olurdu

• güzel görünüyor.
  • Tasarım ROG serisinden aşina olduğumuz üzere muazzam,donanım şu an idare eder ama insan yinede düşünmeden edemiyor,fiyatta uçuk olmuş,fakat yine de on numara ürün,helal olsun Asus

• quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

bir gün AMİGA500 klavyesi (kasa olarak) geri gelecek :)

keşke
  • güzel görünüyor

• Ben o fiyata birak bilgisayari canavar toplarim ozeliklerine gore para cok fazla dolar yerine tl olursa alici bulur

• Bu kasayı inceleyen kim yardım lazım elimde 10 adet var win8 kuramıyorum içinde kurulumu geliyor ? Benimle irtibata geçebilir mi bilen biri varsa

• erdi reyiz halkın sesi fiyatı öğrenince adamı köşeye sıkıştıracak karşılaştırmalar yaptı helal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.