Şimdi Ara

Avea hiz testi (SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Ankaranin merkezi Cankaya k.esatta oturuyorum. Avea'ya yeni gectim ve hic memnun degilim. Yaptigim paketteki 500 dk da avea musteri hizmetlerine gitti desem yeridir.

Resimde hiz testi yaptim ve ping ortada gordugunuz gibi. Hattimi normal hat alip orda kestirdim. Telefonum iphone 5. Hattim 64kb. Acaba bu hattan mi kaynaklaniyor yavaslik?

2GB paketim bitti ve 96kps ye dustu hizi.
    96kbps dedikleri hiz yaklasik 0.09 mps ye denk.
    Ama ben birakin 0.09 u 0.01 lerde geziyorum. 0.09mps hizi sabit alsam cok iyi ve yeterli gelir ama whatsapa bile 1-2 dk da baglaniyor. Cok usandim. Hazir nano simkarta 20 tl ucret istediler ne yapmaliyim yardimci olun
     Avea hiz testi (SS'li)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Normaldir kaç senedir bu foruma takılırım Ankara'da oturan herkes Avea'dan şikayetçi. Ping değerleri çok yüksek üstelik telefonda tam çekmiyor. Turkcell veya Vodafone'a geç kurtul derim.
  • Yardimm

• Sim kartınızı değiştirin ve mikro (ya da iphoneda hangisi kullanılıyorsa) yapın. Sorununuz düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 6 Kasım 2014; 11:51:57 >
  • Açıkcası bende durum böyle 2-3 diş çekiyor evin içinse genelde benim de Avea Hız değerlerim normal üstelik 2 GB paketin 1 gb altındayım hızın düştüğü halde bu şekilde
    Local : Izmir

Edit : Fakat Hattın orjinal nano 64 KB kesik olması sorun teşkil eser tabi kibir süre sonra sim Şirketi'nin de gatı okumama gibi problem yaratmasına da yol açabilir

Avea hiz testi (SS'li)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 6 Kasım 2014; 21:04:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.