Şimdi Ara

Satıldı / MSI r7 265 2gb 256bit Garantili 06.2014 Faturalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
3.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Ürün Full kutulu Vatan Bilgisayar faturalıdır.Fatura tarihi Haziran 2014. Full kutu içerigine sahiptir.
    msi 2gb r7 265 256bit - tek 6pinlik ek besleme ile çalışır -
    directx 11.2 ve mantle desteği
    Fiyat:350>340

Lütfen ilanı kirletmeyiniz. Her türlü sorunuza PM ile cevap verilir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balistik402 -- 7 Kasım 2015; 2:08:33 >

• Sıfır fiyatı şuan vatanda 367 TL yalnız dikkatinizi çekerim.
  • Insanlar bir garip yahu. Daha 2 gün önce sahibinden de 540tl ye hd7770satan gördüm evet saka degil 7770 ve 540tl O_o mesaj attim kardes bu fiyata bu kart? bir yanlislik yaptin sanirim bu kart bu kadar etmez falan (7870,7970 falandir bir ihtimal de yanlis girilmistir diye tabi icerik de bile 1gb 128bit muhtesem oyun performansi full de butun oyunlari acar falan yazsa da iyi niyet iste bizimkisi) sonra cevap geldi "biliyom kardes zaten bana gelisi 190tl satilirsa diye koydum"

Piyasa da 2.el kart satan bulmak zaten zor, temiz ve hakkina satan bulmak iyice zorlasti. Genelde millet hep bir ust modelin fiyatini cekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Hocam demek istediginizi anladım. Ancak eğer üstteki mesajı kast ediyorsanız vatanın anlık güzel bir indirimiydi.Şuan bu fiyata bulmak zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balistik402 -- 26 Nisan 2015; 19:33:27 >
  • Revize sart

• 2. el kartların piyasası arttı iyice.

Benim 270x i de 450 den satışa çıkarsam gider mi merak ediyorum.

Neyse hayırlı satışlar.
  • kardeş bu fiyata alan yok işte madem çok acil indiim yapmalısın

• Ürünü aktif kullanmaktayım ve üst modele geçiş için satıyorum bunun yanısıra absürt bir fiyat ta belirtmedim. Şuan bu model ekran kartının sıfır fiyatından ortalama 100 lira aşağı bir rakama satıyorum. Ayrıca ürünün bir seneden fazla garantisi var. Yorum yazan arkadaşlara sesleniyorum. Ölücü fiyatına satmadıgım için kusura bakmayın bu marka model bu fiyata bulsam crossfire için kendime alırım. Kim kime nekadara sattıgı beni ilgilendirmez 2.el serbest bir piyasa esneklik çok yüksek . Ama anlam veremediğim şey ilanıma sanki sıfır fiyatı çekmiş gibi alaycı eleştirilerde bulunan insanlar
  • Takip
  • Sıfırının 100 tl altına satarak mümkün olsaydı keşke. 7870xtlerin 350 den alıcı bulduğu bu forumda bunu alacak adam bulunmuyor.

Adam gibi ilan kalmamış forumda.

Not: ben hd7850 14 ay garantili nokta sorunu olmayan kartı 220'ye sattım.

• Hala duruyomu bu ilan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.