Şimdi Ara

Goblins vs Gnomes

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
3
Favori
13.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    * Yeni paket fiyatı Expert paketiyle aynı (100 altın). Tekrar hatırlatalım, yeni setin yeni paketi olacak. Yeni tip paketten sadece yeni kartlar, eski paketlerden sadece eski (Expert) kartlar çıkacak.
    * Expansion geldikten sonra arenadan sadece yeni paket verilecek.
    * Expert Set'in adı Classic Set olarak değişecek.

* Spectator Mode geliyor. Yeni setle birlikte oyuna dahil olacak.

Trailer:

Yeni Board:

Goblins vs Gnomes

Yeni Kart Paketi:

Goblins vs Gnomes

Kartlar:

Druid:

Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes
     Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes
     Goblins vs Gnomes

Hunter:

Goblins vs Gnomes

Mage:

Goblins vs Gnomes

Paladin:

Goblins vs Gnomes

Priest:

Goblins vs Gnomes

Rogue:

Goblins vs Gnomes

Shaman:

Goblins vs Gnomes

Warlock:

Goblins vs Gnomes

Warrior:

Goblins vs Gnomes

Neutral:

Common:
     Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes[simage]http://hydra-media.cursecdn.com/hearthstone.gamepedia.com/thumb/8/82/Lost_Tallstrider.png/200px-Lost_Tallstrider.png/simage] Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes

Rare:
     Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes

Epic:
     Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes

Legendary:
     Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes

Spare Part'lar:

Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes Goblins vs Gnomes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 3 Aralık 2014; 20:42:48 >

• Çeşitliliğin artacak olması güzel lakin her yeni update ile birlikte yeni oyuncuların da işi bir o kadar zorlaşacak.

Konuyu üst konuya ekledim:http://forum.donanimhaber.com/m_90751577/f_//tm.htm#90751577
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Çeşitliliğin artacak olması güzel lakin her yeni update ile birlikte yeni oyuncuların da işi bir o kadar zorlaşacak.

Expert paketlerinin fiyatlarını düşürerek veya başlangıçta bir miktar altınla başlatarak bu konuya çözüm bulabilirler aslında. Öneriler bu yönde oluyor genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokg

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Çeşitliliğin artacak olması güzel lakin her yeni update ile birlikte yeni oyuncuların da işi bir o kadar zorlaşacak.

Expert paketlerinin fiyatlarını düşürerek veya başlangıçta bir miktar altınla başlatarak bu konuya çözüm bulabilirler aslında. Öneriler bu yönde oluyor genelde.

Alıntıları Göster
    Fiyatlarda düşüş olması da eski oyuncular için iyi değil. Bu tarz oyunlarda mekaniklerin kurcalanması bence doğru değil.

• Time is money friend

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naxx daha yeni diyebiliriz gelecek 100 kartla çok değişiklik olucak oyunda şu anda yeni üyeliğimde naxxın eksikliğini çok çekiyorum.Bu gelecek kartlar yeni başlayan birininin işini çok zorlaştırıcak benim bile parayla naxx açmam demek çok uzun bi süre gerektiriyor oyuna yeni başlayan birisi ya çok sağlam yatırım yapıcak oyuna yada hiç başlamıcak gibi bi duruma geliyor oyun ne kadar pack fiyatları düşsede çok bişey değişmez bence.
  • Ben başlayalı 1 hafta oldu şimdi yeni kartlar mı?
    Ve bu 2-3 ay da bir mi oluyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loucetius

Ben başlayalı 1 hafta oldu şimdi yeni kartlar mı?
    Ve bu 2-3 ay da bir mi oluyor?

Muhtemelen 3-5 ayı bulur gelmesi. Ve senede 2 içerik güncellemeai geliyor diyebiliriz sanırım.
  • gokg kullanıcısına yanıt
    Naxxları ücretle açmayı düşünüyordum şimdi açmak yerine beklemeli miyim?
  • Naxxlari Acin siz bunun cikmasi 3-4 ay daha belki aciklama bile yok çok fazla.hem bu kartlar geldiğinde naxx kartlari kullanisli kartlar devre disi kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın dediği gibi açın siz beklemek için çok erken. Sadece bilgi amaçlı açmıştım konuyu.
  • belli başlı oyun kalıplarından uzaklaşmak ve yeni birşeyler denemek için bu kadar kart yeterli olacaktır ama kolayca yenmek için hazır desteler varken bunları fazla deneyen olmaz diye düşünüyorum.
  • Deathknight olabilir.

http://i.imgur.com/ZYg0B6V.png

Yeni class için hic bir bilgi var mi hocam bu 100 kartlarla 2 classta gelicegi söylentileri vardi 2 ay önce falan

• @Holy Templar "kolayca yenmek için hazır desteler" dediğin şey metadaki güçlü desteler oluyor ki meta her patch sonrası değişen birşey. Naxxramas'taki 30 kart bile kendisinden önceki yenilmez denilen desteleri dize getirmişti. Bu 100 kart ile şu anki (varsa) gereksiz güçlü destelere ayar çekileceğinden emin olabilirsin.

@KraLmaNia10 o resime fake gözüyle bakılıyor. Zira silah açık olduğu halde portrede atak değeri yok. Ayrıca kart isminin olduğu kuşak mor renkte. Normalde sınıf kart bile olsa orasının renksiz olması lazım.
    edit: Gerçi silah 0 ataklı, bişey olunca bişey yapan ve durability'si azalan tarzda olabilir (Sowrd of Justice gibi).

@fordexos açıkcası hiç duymadım öyle birşey, ki şu son yazıdan çıkarıldığı gibi spectator mode ve speed mode da gelirse 100 kartla birlikte tek sefer için fazla yenilik olmuş olur. Bunun yerine ilkbaharda bu expansion'ı, yaz-sonbahar gibi de yeni heroları çıkarsa (eğer çıkacaksa) Blizzard için oyuncuyu tatmin etmek adına daha mantıklı bir hamle olur. Yine de sağı solu belli olmaz Blizzard'ın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 6 Kasım 2014; 19:15:06 >

• yeni çıkacak classlar için pro oyuncuların mesela amaz gibi hazırladığı kart setleri yeni classlar falan var wowdan göz önüne alarak.Bakalım hayırlısı,4-5 ay önceden gelmesin de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 6 Kasım 2014; 20:00:23 >
  • WoWa paralel bi' gelişme süreci izlediklerini düşünürsek, DK snıfının gelmesi şiddetle muhtemel.

Ayrıca Gelbin diyo ki, Goblin/Gnome temalı mekanik kartlar kulağa hoş geliyormuş.
    Ben DK ve Monk diye duymuştum hatta almaz mono konstsepli kart calismalari yapmisti bende o yüzden geleceğini düşünmüştüm bu set gelirse arena ödülleri de degisicek o zaman bu yeni tip packin içinde bulunduğu dust la yapilicagi kesinlesirse dust kazmaya başlamak gerek

• Oyuna gelen yenilikler oyunu ayakta tutan, oyuncuyu oyuna bağlayan en önemli faktördür bence. Yenilikleri severim, yenilik gelsin iyidir.
  • Ayrıca expansionların yeni gelecek oyuncuları çok zora sokacağını sanmıyorum. Açacağı 250 kart yerine 350 kart olmuş olacak. Bunlar içinde yine güzel/kötü kartlar olacak. Adventure Mode'larda haklısınız, tek bir kanat için 700 altın biriktirmek cidden zor gelir ama expansionlarda 100 altına 5 kart alıp elindekilerle idare edebilir. O kadar sıkıntı olacağını sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.